Turniej na maksy

Czwartek, 4 października 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 10: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
19: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 5EW 3 CE H6= 11030.26
19: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 6EW 2 NTE S4= 12050.00
211: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 7NS 4 SxS S3-2 5002.63
211: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 8NS 3 DN SK-1 5017.11
32: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 13NS 3 DW H7-1 10036.84
32: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 14NS 3 NTW SQ+1 43046.05
41: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 17NS 1 NTE H4+1 12059.21
41: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 18NS 4 DW SA-1 5031.09
57: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 21NS 3 NTS SK-1 10026.32
57: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 22NS 1 NTN S3= 9068.42
64: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 11NS 1 NTN H3-1 5067.11
64: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 12NS 5 SW C6+1 48056.58
78: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 15EW 4 SN HQ= 62025.00
78: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 16EW 3 NTN H5+1 43069.74
813: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 1EW 4 SN CA+1 45026.32
813: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 2EW 3 NTN HA+2 66013.16
912: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 19NS 6 SN D5-1 503.95
912: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 20NS 3 NTN H4= 60056.93
1014: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 25EW 5 SxN CA-3 50067.11
1014: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 26EW 4 SS DK+1 65047.37
115: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 3EW 3 CE C2= 11080.26
115: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 4EW 4 CW HA= 13084.21
123: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 23EW 4 HS C2+1 65021.05
123: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 24EW 4 CxN SK-2 30078.95
136: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 9EW 4 SS H3-2 10076.32
136: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 10EW 3 SN DT+1 17088.16
 +/-
 WYNIK47.31
 MIEJSCE57