Turniej na maksy
Środa, 3 października 2018
Wyniki z 7 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
5
40
Jacek Herman
Grzegorz Latała
11.0
3.0
MP
MP/40
61.41
15
6
44
Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MP
MP/40
61.32
14
7
51
Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
12.0
12.0
MP
MP/40
61.29
14
10
76
Marek Kiepura
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MP
MP/40
59.95
12
11
53
Adam Grobler
Jacek Stasica
5.0
13.0
MP
MP/40
59.81
12
17
68
Grzegorz Superson
Wit Klapper
12.0
21.0
MP
SL
MP/40
57.70
8
19
75
Jakub Kowal
Tomasz Stryszawski
12.0
9.0
MP
MP/40
57.53
7
24
59
Lech Adamus
Maciej Śliwiński
1.5
2.0
MP
MP/40
55.94
5
26
31
Stanisław Jaros
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
55.25
4
27
41
Jacek Młyńczyk
Piotr Stopa
13.0
13.0
MP
MP/40
55.22
4
30
72
Marcin Krawczyk
Adam Harasimowicz
12.0
4.0
MP
MP/40
54.46
3
36
63
Andrzej Lubojemski
Andrzej Dudzik
13.0
12.0
MP
MP/40
53.23
3
40
56
Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
7.0
4.0
MP
MP/40
52.55
3
41
47
Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MP
MP/40
52.45
2
42
32
Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
3.0
3.0
MP
MP/40
52.41
2
47
46
Konrad Ciborowski
Marcin Wilczyński
1.5
5.0
MP
MP/40
51.85
2
50
69
Maciej Szczerczak
Kazimierz Chłobowski
4.0
11.0
MP
MP/40
51.61
2
51
62
Janusz Natorski
Barbara Lesiecka
5.0
7.0
MP
MP/40
51.47
1
55
74
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MP
MP/40
50.99
1
56
48
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
50.89
1
57
65
Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MP
MP/40
50.74
1
58
71
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
12.0
21.0
MP
SL
MP/40
50.24
1
59
39
Magdalena Lankosz
Stanisław Urbanowski
9.0
7.0
MP
MP/40
50.23
1
61
58
Janusz Sokołowski
Andrzej Żugaj
1.5
1.5
MP
MP/40
50.00
1
65
38
Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MP
MP/40
49.17
66
64
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
13.0
12.0
MP
MP/40
49.17
67
49
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
11.0
3.0
MP
MP/40
48.88
69
33
Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MP
MP/40
48.62
71
30
Barbara Batkiewicz
Leszek Kubski
9.0
0.0
MP
MP/40
48.21
75
70
Jerzy Pasich
Antoni Paja
7.0
4.0
MP
MP/40
47.91
76
43
Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
2.5
MP
MP/40
47.70
77
29
Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MP
MP/40
47.69
78
73
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.5
2.0
MP
MP/40
47.48
79
54
Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
4.0
MP
MP/40
47.44
80
34
Adam Lenda
Paweł Skałacki
4.0
7.0
MP
MP/40
47.38
81
60
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MP
MP/40
47.08
82
67
Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MP
MP/40
46.88
83
50
Marian Czopek
Maria Krasowska
7.0
4.0
MP
MP/40
46.78
84
36
Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MP
MP/40
46.53
94
52
Henryk Rybarski
Jan Surdej
0.0
0.0
MP
MP/40
44.78
95
66
Aleksander Jezioro
Zbigniew Przeginiak
21.0
4.0
MP
MP/40
44.72
98
42
Marek Heichel
Katarzyna Michałek
4.0
7.0
MP
MP/40
44.18
103
61
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MP
MP/40
43.51
105
35
Zdzisław Gędłek
Ryszard Calik
5.0
4.0
MP
MP/40
43.16
109
45
Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MP
MP/40
41.98
114
55
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
40.02
116
37
Małgorzata Serczyk
Leszek Ochał
0.0
2.5
MP
MP/40
39.43
120
57
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
7.0
5.0
MP
MP/40
33.50
Statystyka ośrodków...