Turniej na maksy

Środa, 3 października 2018

Wyniki z 7 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
540Jacek Herman
Grzegorz Latała
11.0
3.0
MPMP/4061.4115
644Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/4061.3214
751Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
12.0
12.0
MPMP/4061.2914
1076Marek Kiepura
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/4059.9512
1153Adam Grobler
Jacek Stasica
5.0
13.0
MPMP/4059.8112
1768Grzegorz Superson
Wit Klapper
12.0
21.0
MP
SL
MP/4057.708
1975Jakub Kowal
Tomasz Stryszawski
12.0
9.0
MPMP/4057.537
2459Lech Adamus
Maciej Śliwiński
1.5
2.0
MPMP/4055.945
2631Stanisław Jaros
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4055.254
2741Jacek Młyńczyk
Piotr Stopa
13.0
13.0
MPMP/4055.224
3072Marcin Krawczyk
Adam Harasimowicz
12.0
4.0
MPMP/4054.463
3663Andrzej Lubojemski
Andrzej Dudzik
13.0
12.0
MPMP/4053.233
4056Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
7.0
4.0
MPMP/4052.553
4147Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MPMP/4052.452
4232Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
3.0
3.0
MPMP/4052.412
4746Konrad Ciborowski
Marcin Wilczyński
1.5
5.0
MPMP/4051.852
5069Maciej Szczerczak
Kazimierz Chłobowski
4.0
11.0
MPMP/4051.612
5162Janusz Natorski
Barbara Lesiecka
5.0
7.0
MPMP/4051.471
5574Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4050.991
5648Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4050.891
5765Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4050.741
5871Marek Jaworski
Jerzy Michałek
12.0
21.0
MP
SL
MP/4050.241
5939Magdalena Lankosz
Stanisław Urbanowski
9.0
7.0
MPMP/4050.231
6158Janusz Sokołowski
Andrzej Żugaj
1.5
1.5
MPMP/4050.001
6538Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4049.17
6664Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
13.0
12.0
MPMP/4049.17
6749Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
11.0
3.0
MPMP/4048.88
6933Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/4048.62
7130Barbara Batkiewicz
Leszek Kubski
9.0
0.0
MPMP/4048.21
7570Jerzy Pasich
Antoni Paja
7.0
4.0
MPMP/4047.91
7643Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
2.5
MPMP/4047.70
7729Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MPMP/4047.69
7873Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.5
2.0
MPMP/4047.48
7954Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
4.0
MPMP/4047.44
8034Adam Lenda
Paweł Skałacki
4.0
7.0
MPMP/4047.38
8160Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4047.08
8267Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MPMP/4046.88
8350Marian Czopek
Maria Krasowska
7.0
4.0
MPMP/4046.78
8436Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MPMP/4046.53
9452Henryk Rybarski
Jan Surdej
0.0
0.0
MPMP/4044.78
9566Aleksander Jezioro
Zbigniew Przeginiak
21.0
4.0
MPMP/4044.72
9842Marek Heichel
Katarzyna Michałek
4.0
7.0
MPMP/4044.18
10361Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MPMP/4043.51
10535Zdzisław Gędłek
Ryszard Calik
5.0
4.0
MPMP/4043.16
10945Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MPMP/4041.98
11455Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4040.02
11637Małgorzata Serczyk
Leszek Ochał
0.0
2.5
MPMP/4039.43
12057Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
7.0
5.0
MPMP/4033.50

Statystyka ośrodków...