Turniej na maksy

Środa, 3 października 2018

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 52: H. Rybarski - J. Surdej, 0.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
129: J. Barczyk - Z. Burda, 8.5, MP 1EW 4 HW S6+1 45070.69
129: J. Barczyk - Z. Burda, 8.5, MP 2EW 3 DxW CA= 47092.24
129: J. Barczyk - Z. Burda, 8.5, MP 3EW 2 SN C6= 11036.21
230: B. Batkiewicz - L. Kubski, 9.0, MP 4EW 2 HS H4+1 14044.83
230: B. Batkiewicz - L. Kubski, 9.0, MP 5EW 1 SE HQ= 8037.93
230: B. Batkiewicz - L. Kubski, 9.0, MP 6EW 4 HxN CK-3 50040.52
651: J. Posłuszny - M. Sady, 24.0, MP 7EW 3 DS C2+1 13055.17
651: J. Posłuszny - M. Sady, 24.0, MP 8EW 4 HxW S2-2 30026.32
651: J. Posłuszny - M. Sady, 24.0, MP 9EW 3 CE SA+1 13033.94
963: A. Lubojemski - A. Dudzik, 25.0, MP 10NS 3 NTE C2+2 6606.90
963: A. Lubojemski - A. Dudzik, 25.0, MP 11NS 3 NTN H6= 40096.55
963: A. Lubojemski - A. Dudzik, 25.0, MP 12NS 2 SW CA= 11042.24
1154: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 13NS 3 DN SQ+2 15056.03
1154: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 14NS 3 CE C2-1 5011.21
1154: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 15NS 4 HW DA+2 48043.97
1147: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP 16EW 3 NTS H6+1 43025.00
1147: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP 17EW 1 NTS S3= 9050.00
1147: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP 18EW 2 HW CK-1 5015.52
1531: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP 19NS 2 HS CT= 11013.17
1531: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP 20NS 4 HE HJ+2 68039.66
1531: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP 21NS 3 HxE CA= 5304.31
1843: A. Stanek - M. Orłowicz, 3.0, MP 22EW 2 HN C5= 11043.10
1843: A. Stanek - M. Orłowicz, 3.0, MP 23EW 3 NTS ST+3 69018.10
1843: A. Stanek - M. Orłowicz, 3.0, MP 24EW 3 DxW C6+1 57090.34
2235: Z. Gędłek - R. Calik, 9.0, MP 25EW 2 SE HQ+1 14086.21
2235: Z. Gędłek - R. Calik, 9.0, MP 26EW 3 NTE HA+2 66070.69
2235: Z. Gędłek - R. Calik, 9.0, MP 27EW 4 SS C8-1 5058.28
 +/-
 WYNIK44.78
 MIEJSCE94