Turniej na maksy

Środa, 3 października 2018

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 43: A. Stanek - M. Orłowicz, 3.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
947: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP 7EW 3 NTS C6-2 20078.45
947: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP 8EW 4 HxW S2-3 5008.78
947: M. Kowalski - W. Rybka, 8.0, MP 9EW 3 NTW H5-1 10021.45
1074: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 10NS 3 NTW S8= 60043.97
1074: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 11NS 1 NTN D7= 9052.59
1074: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 12NS 2 SW CA= 11042.24
1373: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 3.5, MP 19EW 3 NTS S3= 4007.03
1373: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 3.5, MP 20EW 4 HE HJ+2 68060.34
1373: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 3.5, MP 21EW 2 HxE CA= 47089.66
1438: W. Kaczor - D. Gadaś, 7.0, MP 16EW 3 NTS H6+2 4603.45
1438: W. Kaczor - D. Gadaś, 7.0, MP 17EW 1 NTS S7= 9050.00
1438: W. Kaczor - D. Gadaś, 7.0, MP 18EW 3 NTN D3-1 10040.52
1565: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP 1NS 4 HW S6+1 45029.31
1565: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP 2NS 4 SW C8-2 10074.14
1565: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP 3NS 2 SN H5= 11063.79
1564: T. Garbacik - A. Trygar, 25.0, MP 4NS 3 SW H2-2 20073.28
1564: T. Garbacik - A. Trygar, 25.0, MP 5NS 2 DE HQ= 9046.55
1564: T. Garbacik - A. Trygar, 25.0, MP 6NS 4 SE H3= 62040.52
1560: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 13NS 2 DN S2+3 15056.03
1560: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 14NS 4 CxW SA-4 800100.00
1560: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 15NS 3 DxN HQ-2 50011.21
1852: H. Rybarski - J. Surdej, 0.0, MP 22NS 2 HN C5= 11056.90
1852: H. Rybarski - J. Surdej, 0.0, MP 23NS 3 NTS ST+3 69081.90
1852: H. Rybarski - J. Surdej, 0.0, MP 24NS 3 DxW C6+1 5709.66
1954: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 25NS 3 SE HQ-1 10075.00
1954: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 26NS 4 NTE H8+1 66029.31
1954: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 27NS 4 SS HJ-1 5041.72
 +/-
 WYNIK47.70
 MIEJSCE76