Turniej na maksy

Wtorek, 2 października 2018

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
128Janusz Pawlicki
Bohdan Mazur
5.0
13.0
DSDS/33361.9215
281Marek Niedbach
Grzegorz Panek
3.0
3.0
SLSL/53-0.3660.3115
387Krystian Ostrowski
Andrzej Ostrowski
2.0
2.5
WPWP/25459.9314
418Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/33359.9213
512Marian Ganicz
Robert Mroczek
3.0
4.0
DSDS/33358.8813
646Andrzej Sturgulewski
Wiesław Sturgulewski
1.5
1.0
KPKP/29558.5112
796Edward Niewierowski
Janusz Kopras
11.0
4.0
WPWP/25458.4512
879Zbigniew Durczyński
Marek Gogołowicz
2.5
2.0
SLSL/5357.9411
920Krzysztof Lewandowski
Jacek Krystecki
5.0
3.0
DSDS/33357.8511
1022Szymon Niewiadomski
Marcin Pastudzki
2.5
3.0
DSDS/33357.8410
1172Jan Pudlik
Marek Nicieja
9.0
5.0
SLSL/5357.4610
1283Helena Gołębiowska
Tadeusz Parylak
2.0
5.0
SLSL/5357.079
1371Julian Lassota
Edmund Gabryś
12.0
5.0
SLSL/5357.038
1433Julian Jurski
Zbigniew Ehlert
11.0
5.0
KPKP/29556.758
156Aleksander Gos
Kajetan Marcinkowski
0.5
0.0
DS
 
DS/13656.647
169Ewa Miakisz
Krzysztof Komenda
2.0
5.0
DSDS/13656.167
1768Jerzy Morstyn
Kazimierz Donder
0.0
0.5

SL
SL/10556.146
18107Wiesław Skowroński
Bogdan Białoszyński
5.0
5.0
WPWP/29256.046
1951Jerzy Misiórski
Krzysztof Dzierżak
9.0
1.0
KPKP/29555.945
2040Marian Popielewski
Andrzej Łoziński
0.0
1.5

KP
KP/29555.825
2134Wanda Balawender-Czynsz
Maciej Zarzyka
2.0
1.5
KPKP/29555.814
2238Marian Piasecki
Bolesław Radko
1.0
2.0
KPKP/29555.733
2393Jan Rosochowicz
Aleksandra Graczyńska
2.5
5.0
WPWP/25455.303
2448Marta Nowacka
Andrzej Janiszewski
1.0
0.0
KP
KP/29555.133
2580Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
5.0
2.5
SLSL/5354.943
2647Jerzy Machura
Gerard Bełtowski
0.0
0.0
KP/29554.823
2767Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
5.0
SLSL/10554.393
2856Wacław Owca
Marek Glibowski
2.5
2.0
MPMP/4554.103
295Lesław Cegiel
Stanisław Janiak
4.0
5.0
DSDS/13654.073
3036Marek Nazarewicz
Kazimierz Wierzbowski
4.0
0.0
KP
KP/29553.803
3169Janusz Skirło
Janusz Jabłoński
2.5
2.5
SLSL/5353.613
3253Ryszard Woliński
Stanisław Waśko
12.0
9.0
MPMP/4553.563
3326Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DSDS/33353.262
34102Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
15.0
12.0
WPWP/29253.142
3594Jerzy Rodziewicz
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/25453.112
36100Czesław Kościelak
Dominik Filipowicz
4.0
21.0
WP
DS
WP/29252.912
3764Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
SLSL/10552.592
3865Tadeusz Kois
Artur Głowacki
2.0
2.0
SLSL/10552.562
3966Adrian Bakalarz
Tomasz Kłys
7.0
5.0
SL
WP
SL/10552.562
4041Ryszard Frątczak
Ludwik Jurzysta
0.0
0.5
 
KP
KP/29552.462
412Joanna Neuburger
Edward Neuburger
0.0
0.0
DSDS/13652.172
4219Jerzy Gładysz
Lech Warężak
12.0
11.0
DSDS/33352.152
4359Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
SL/10552.141
4461Krzysztof Góra
Ireneusz Wędołowski
7.0
2.0
SL
OP
SL/10552.011
45108Jan Kuczera
Ryszard Olenderek
7.0
12.0
WPWP/29251.741
4698Barbara Podgórska
Henryk Duszyński
4.0
4.0
WPWP/25451.641
4730Andrzej Suchodolski
Dariusz Artmański
4.0
4.0
DSDS/33351.621
4823Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
4.0
1.5
DSDS/33351.451
49101Tomasz Klimczak
Remigiusz Kaźmierczak
2.5
3.0
DSWP/29250.981
5055Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4550.931
5127Joanna Kokot
Mateusz Strzelczyk
2.5
2.5
DSDS/33350.691
5286Przemysław Nowakowski
Waldemar Nowak
2.5
4.0
WPWP/25450.641
5392Jolanta Materniak
Ryszard Białkiewicz
2.0
4.0
WPWP/25450.621
5425Krzysztof Obłój
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/33350.40
5544Andrzej Arcimowicz
Teresa Arcimowicz
0.0
0.0
KP/29550.03
5673Jerzy Ciesielczuk
Marian Sokołowski
12.0
1.5
SLSL/5349.94
5742Marzena Pancewicz
Wanda Nowicka
0.5
1.0
KPKP/29549.92
5837Ewa Kita
Przemysław Kita
2.5
2.5
KPKP/29549.85
5952Jan Siwczyński
Krzysztof Bonowicz
2.0
1.5
KPKP/29549.70
608Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
5.0
2.0
DSDS/13649.48
6160Agnieszka Pietrzyk
Jerzy Ujma
5.0
12.0
SL
SW
SL/10549.41
623Ryszard Jucha
Zbigniew Matyjaszczuk
0.0
0.0
DS/13649.31
63104Tadeusz Grobys
Robert Karczewski
4.0
2.5
WPWP/29249.29
6415Kamila Kukuła
Mariusz Kowalczyk
5.0
5.0
DSDS/33349.24
6577Jacek Czaja
Marek Zych
4.0
0.0
SL
SL/5349.18
6635Leszek Kita
Andrzej Kita
3.0
0.5
KPKP/29548.84
6795Przemysław Kaczmarek
Jędrzej Górski
3.0
1.0
WPWP/25448.76
6854Marek Urbański
Józef Waśko
13.0
5.0
LB
MP
MP/4548.63
6950Mirosław Jackiewicz
Janusz Chojnowski
1.0
1.0
KPKP/29548.54
7085Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WPWP/25448.48
7145Marek Nicewicz
Henryk Komodziński
1.5
0.0
KPKP/29548.02
7217Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/33347.97
73103Zdzisława Zabłocka
Mirosław Powązka
3.0
3.0
DSWP/29247.90
74105Jerzy Bruś
Henryk Wolny
1.5
0.0
WP
 
WP/29247.64
7588Krzysztof Wawrzyniak
Grzegorz Krysiński
0.0
0.0
WPWP/25447.60
7616Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/33347.51
7799Jerzy Guzowski
Lechosław Krawczyk
5.0
3.0
WPWP/29247.37
7811Anna Jankowska
Tomasz Struzik
3.0
5.0
DSDS/33347.33
7957Wiesław Fecko
Jan Górka
11.0
7.0
MPMP/4547.24
807Andrzej Cieślik
Józef Wiese
4.0
5.0
DSDS/13646.94
8190Włodzimierz Kwiatkowski
Lidia Gapińska
12.0
2.0
WPWP/25446.94
8214Wojciech Lubas
Andrzej Pliszczyński
5.0
5.0
DSDS/33346.91
8382Adam Żywiec
Marek Mizgalski
4.0
3.0
SLSL/5345.88
844Ewa Nazaruk
Sylwester Gołdyn
3.0
2.0
DSDS/13645.81
8558Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
5.0
MPMP/4545.54
8684Zofia Rożniatowska
Henryk Bulanda
4.0
2.5
SLSL/5345.15
8776Dariusz Potuszyński
Korneliusz Kempa
3.0
3.0
SLSL/5345.10
8829Franciszek Zarzecki
Piotr Dobryszycki
13.0
12.0
DSDS/33344.72
8975Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
2.0
2.5
SLSL/5344.26
9078Bogusław Przybysz
Jacek Kamiński
1.0
1.0
SLSL/5343.13
91106Piotr Szcześniak
Krzysztof Wiesiołek
1.5
2.0
WPWP/29243.00
9221Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DSDS/33342.80
9389Sławomir Speth
Tomasz Powęzka
1.5
2.0
WPWP/25442.76
9462Krystyna Fudali
Władysław Fudali
0.0
0.0
SL/10540.44
9539Ewa Krakówka
Jacek Kostrzewski
2.0
1.5
KPKP/29539.86
9613Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
5.0
5.0
DSDS/33339.50
971Stanisław Gołdyn
Bogdan Sadowski
1.5
1.0
DSDS/13639.42
9874Anna Wszelaczyńska
Jan Wszelaczyński
0.0
0.0
SL/5339.38
9970Grażyna Bremer
Teresa Skowron
0.0
0.0
SL/5339.25
10063Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
1.0
1.0
SLSL/10538.88
10149Zygmunt Bartoszewski
Wacław Humienny
0.0
0.0
KP/29538.55
10232Krzysztof Chechłowski
Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
1.5
0.5
KPKP/29536.23
10343Krzysztof Kochanowski
Joanna Kochanowska
0.0
0.0
KP/29535.16
10491Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
2.5
1.5
WPWP/25434.28
10524Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.5
1.0
DSDS/33328.04

Statystyka ośrodków...