Turniej na maksy

Wtorek, 25 września 2018

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
140Bogdan Piasecki
Jacek Zając
11.0
11.0
MPMP/4564.9712
267Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
5.0
SLSL/10562.6412
313Arkadiusz Poziemski
Janusz Pawlicki
3.0
5.0
DSDS/29862.3811
422Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WPLB/4161.5210
539Stanisław Waśko
Ryszard Woliński
9.0
12.0
MPMP/4560.9010
631Elżbieta Brewińska
Katarzyna Brewińska
0.0
0.0
MALB/4160.399
714Kamila Kukuła
Bohdan Mazur
5.0
13.0
DSDS/29860.039
852Jan Maciejewski
Jarosław Pęski
9.0
5.0
PMPM/29959.898
935Ewa Krakówka
Ewa Neuman
1.5
6.0
KP
GER
LB/4159.747
1033Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.5
PMLB/4159.577
1179Lidia Gapińska
Włodzimierz Kwiatkowski
2.0
12.0
WPWP/25458.386
1272Krzysztof Wawrzyniak
Grzegorz Krysiński
0.0
0.0
WPWP/25458.196
1320Krystyna Goreń
Jadwiga Nycz
0.5
0.0
MALB/4158.055
146Anna Jankowska
Tomasz Struzik
3.0
5.0
DSDS/29857.994
1554Edward Bednarczyk
Radosław Szczepanowski
7.0
3.0
PMPM/29957.564
1664Artur Głowacki
Tadeusz Kois
2.0
2.0
SLSL/10557.073
1753Piotr Dybowski
Robert Krawczyk
7.0
5.0
PMPM/29957.053
187Franciszek Zarzecki
Piotr Dobryszycki
13.0
12.0
DSDS/29856.823
1950Jan Klapkowski
Czesław Pertkiewicz
7.0
0.0
PMPM/29955.843
2048Jacek Terlecki
Zbigniew Walczyński
5.0
9.0
PMPM/29955.803
2132Halina Pietrzykowska
Tadeusz Pogwizd
3.0
5.0
DSLB/4154.962
2273Edward Niewierowski
Ryszard Nowicki
11.0
4.0
WPWP/25454.822
2310Dariusz Artmański
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/29854.742
241Henryk Nowiński
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DSDS/29854.282
258Szymon Niewiadomski
Marcin Pastudzki
2.5
3.0
DSDS/29854.102
2663Marek Orzeł
Władysław Deręgowski
0.0
0.5
SLSL/10553.952
2744Marek Urbański
Józef Waśko
13.0
5.0
LB
MP
MP/4553.872
2880Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
4.0
2.0
WPWP/25453.592
2968Jerzy Morstyn
Kazimierz Donder
0.0
0.5

SL
SL/10553.222
305Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/29852.341
3134Jacek Sroczyński
Marek Janota
0.0
2.5
DS
MA
LB/4151.381
3259Andrzej Dobkowicz
Ryszard Jarmużewski
4.0
5.0
PMPM/29951.371
3374Zdzisław Wawrzyniak
Jerzy Rodziewicz
3.0
5.0
WPWP/25451.341
3469Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/25451.181
3576Janusz Kopras
Tadeusz Dziadykiewicz
4.0
1.5
WPWP/25450.481
3651Janina Buszman
Teresa Górkiewicz
2.0
2.5
PMPM/29950.241
3718Mateusz Strzelczyk
Andrzej Suchodolski
2.5
4.0
DSDS/29850.211
3837Małgorzata Węglewska
Michał Mańkowski
1.5
1.5
WP
MA
LB/4150.111
3949Zbigniew Pinkiewicz
Jacek Piotrowski
13.0
12.0
PMPM/29949.771
4029Janina Czaja-Kozioł
Marek Jaroszkiewicz
0.0
2.5
OP
MA
LB/4149.62
4136Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPLB/4149.35
4226Andrzej Biliński
Piotr Wróblewski
0.0
2.5
DS
MA
LB/4149.32
4375Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WPWP/25449.12
4427Krystyna Wawrzynowicz
Kazimierz Wawrzynowicz
0.0
0.0
DSLB/4148.66
4515Marcin Marcinkowski
Jan Marcinkowski
1.5
4.0
DSDS/29848.33
4624Rita Hollenstein
Marian Kratschla
6.0
6.0
SWILB/4147.68
4756Tomasz Czekała
Józef Idczak
1.5
7.0
PMPM/29947.36
483Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DSDS/29847.21
499Krzysztof Obłój
Tomasz Koźlecki
4.0
4.0
DSDS/29846.99
5041Wacław Owca
Marek Glibowski
2.5
2.0
MPMP/4546.58
512Paweł Litwiński
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/29846.46
5277Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
2.5
1.5
WPWP/25446.40
5355Adam Derwiński
Marek Szymborski
3.0
4.0
PMPM/299-0.0046.02
5462Antoni Szopa
Jerzy Ujma
0.0
12.0

SW
SL/10545.98
5571Paweł Siwak
Wojciech Kaniewski
2.0
4.0
WPWP/25445.59
564Jerzy Gładysz
Wojciech Skonieczny
12.0
5.0
DSDS/29845.41
5742Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
4.0
2.5
MPMP/4544.77
5821Danuta Kaczmarek
Jacek Leśniczak
1.0
15.0
LBLB/4144.64
5966Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
SLSL/10544.26
6012Krzysztof Lewandowski
Jacek Krystecki
5.0
3.0
DSDS/29844.18
6119Ewa Zagórska-Onoszko
Tomasz Onoszko
0.0
0.0
PMLB/4144.17
6246Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
5.0
MPMP/4543.87
6358Janusz Klajnert
Roman Pestka
0.0
2.0
PMPM/29942.44
6416Sławek Robel
Aleksander Czajka
5.0
7.0
KP
DS
DS/29842.09
6525Magdalena Mańkowska
Piotr Wowkonowicz
0.0
11.0
MA
WP
LB/4141.89
6678Sławomir Speth
Tomasz Powęzka
1.5
2.0
WPWP/25441.84
6711Wojciech Lubas
Andrzej Pliszczyński
5.0
5.0
DSDS/29841.55
6865Jerzy Pierchała
Szymon Krzyżaniak
0.0
1.0

SL
SL/10541.45
6961Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
SL/10541.43
7023Elżbieta Sroczyńska
Janina Zawadowska
0.0
0.0
DSLB/4141.40
7128Petra Herr
Heinrich Manz
6.0
6.0
GERLB/4140.20
7247Barbara Ludwikowska
Andrzej Wołoszyn
0.0
0.0
PMPM/29939.84
7370Aleksander Buchholz
Stefan Warkowski
2.0
2.0
WPWP/25439.08
7430Jan Tokarczyk
Marian Kaczmarek
3.0
0.0
PK
LD
LB/4137.34
7557Andrzej Kąca
Andrzej Rutkiewicz
4.0
4.0
PMPM/29936.83
7643Władysław Uryga
Eugeniusz Cieśla
3.0
1.5
MPMP/4535.03
7717Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.5
1.0
DSDS/29834.16

Statystyka ośrodków...