Turniej na maksy

Piątek, 14 września 2018

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
133Jakub Janasiak
Mirosław Syncerek
2.0
2.0
LDLD/25368.6611
229Tadeusz Birecki
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LBLB/7563.2811
365Zdzisław Konieczny
Andrzej Michalak
3.0
3.0
WPWP/25461.8310
434Małgorzata Bielińska
Kacper Wierzbowski
1.5
1.0
LDLD/25361.4510
51Lech Warężak
Zbigniew Sobczyk
11.0
12.0
DSDS/6760.979
62Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DSDS/6760.049
732Jerzy Musielak
Ryszard Jakubczak
1.0
2.5
LBLB/7559.968
868Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.0
WPWP/25459.417
964Paweł Siwak
Wojciech Kaniewski
2.0
4.0
WPWP/25458.917
1063Jerzy Węglarz
Piotr Dymny
0.5
1.0
WPWP/25458.726
1123Andrzej Kałużny
Tadeusz Wolniczak
1.5
5.0
LBLB/7558.276
1221Barbara Soroko
Ryszard Markowski
2.5
5.0
LBLB/12757.475
1358Dorota Sikorska-Piesiewicz
Andrzej Piesiewicz
1.5
5.0
MAMP/4157.435
1446Arkadiusz Wódkowski
Piotr Piątkiewicz
2.0
1.0
MAMP/4156.904
1547Michał Stasik
Łukasz Kasperczyk
1.5
2.0
MPMP/4156.634
1682Kajetan Gościański
Łukasz Józkowiak
1.5
1.5
WPWP/29455.683
1737Zofia Duda
Sebastian Wojtczak
1.5
1.5
LDLD/25355.513
1878Jakub Nawrocki
Wiktor Chałupniczak
1.0
0.0
WPWP/29455.383
1916Zdzisława Krzyżańska
Leszek Czachowski
1.5
0.0
LB
NZ
LB/12754.962
2069Przemysław Kaczmarek
Robert Ciesielski
3.0
2.5
WPWP/25454.732
2117Grażyna Gruszczyńska
Robert Komar
4.0
2.5
LB
WP
LB/12754.542
2251Krzysztof Skąpski
Rajmund Fons
3.0
2.0
MP
KP
MP/4154.242
2341Szymon Dutkiewicz
Zbigniew Szczechowicz
5.0
2.5
MAMA/30654.202
2457Ludwik Murat
Tadeusz Urbanek
4.0
5.0
LU
PK
MP/4154.092
2545Anna Kondyjowska
Zygmunt Kondyjowski
3.0
3.0
ZPMP/4154.002
2611Krzysztof Lewandowski
Maciej Rochowicz
5.0
5.0
DSDS/6753.182
2743Adam Ejnik
Jarosław Kawczyński
5.0
5.0
MAMA/30652.972
287Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/6752.792
296Krzysztof Obłój
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/6752.662
3080Alicja Kaczmarek
Fryderyk Józefowski
1.0
1.0
WPWP/29452.511
3155Maria Haldenby
Colin Haldenby
0.0
0.0
MPMP/4152.471
3274Ryszard Białkiewicz
Tomasz Powęzka
4.0
2.0
WPWP/25452.281
3328Halina Szajowska
Wiesław Wiśniewski
3.0
5.0
LBLB/7551.761
348Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
3.0
13.0
DSDS/6751.761
3520Czesław Plachimowicz
Marek Marciniak
5.0
4.0
LBLB/12751.581
369Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DSDS/6751.551
3715Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LBLB/12751.451
3877Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
2.5
2.5
WPWP/29450.901
3956Lucyna Flejmer
Juliusz Engelhardt
0.0
0.5
LU
ZP
MP/4150.091
4075Józef Bugajewski
Adam Zalwowski
1.0
1.0
WPWP/29449.581
4179Maria Niklaus
Mateusz Pilarczyk
1.0
0.0
WPWP/29449.46
425Marcin Motykiewicz
Wiesław Kubiński
4.0
4.0
DSDS/6749.43
4360Jacek Kowalewski
Jan Skąpski
2.0
3.0
MA
WM
MP/4149.00
4427Andrzej Szkiel
Tomasz Konopka
4.0
3.0
LBLB/7548.85
4525Adolf Bogusz
Tadeusz Lisiecki
5.0
2.0
LBLB/7548.53
4652Czesława Baster
Jan Baster
0.0
2.5
SLMP/4148.48
4753Adam Rydz
Benedykt Mieszczak
3.0
3.0
SW
KP
MP/4148.33
4810Zdzisław Kuc
Zygmunt Adamski
1.0
2.0
DSDS/6747.87
4972Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
3.0
4.0
WPWP/25447.79
5044Henryk Misiarz
Andrzej Chrzanowski
1.0
4.0
MAMA/30646.52
5154Franciszek Kurlit
Kacper Kuflowski
2.0
2.0
MPMP/4146.43
5266Barbara Speth
Sławomir Speth
1.5
1.5
WPWP/25446.33
5342Tadeusz Wiśniewski
Marian Kalinowski
3.0
3.0
MAMA/30646.31
5481Jakub Domeracki
Ryszard Baranowski
2.5
0.0
WP
 
WP/29446.30
5512Bogdan Sokół
Reinhard Kleist
4.0
6.0
DS
GER
DS/6746.18
5613Sławomir Zagórski
Aleksander Czajka
2.5
7.0
DSDS/6746.03
5739Piotr Kurpiński
Henryk Chojnacki
0.0
4.0
LDLD/25345.85
5814Marian Krzypkowski
Dariusz Artmański
1.5
4.0
DSDS/6745.72
5959Danuta Mazalewska
Wiktor Szłapacki
0.0
0.0
ZPMP/4145.68
6048Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
1.5
1.5
LDMP/4144.60
6130Wojciech Stachowski
Mieczysław Skowroński
0.5
0.5
LBLB/7544.47
6238Wioletta Kaźmierczak
Martyna Śnieg
0.5
0.5
LDLD/25343.76
6331Iwona Leszczewska
Edward Poniewiera
1.0
3.0
LBLB/7543.69
6461Marek Ludwiczak
Hanna Utecht
0.0
1.0
WPWP/25443.62
6570Wiesław Kulikowski
Hanna Kulikowska
1.5
1.0
WPWP/25443.37
6636Julia Bojanowska
Łukasz Bartosik
1.5
1.5
LDLD/25343.00
673Andrzej Chodowski
Andrzej Szczotka
2.0
2.0
DSDS/6742.79
6867Andrzej Zielonacki
Małgorzata Zielonacka
2.0
2.5
WPWP/25442.33
6926Jerzy Ryndak
Franciszek Bułyszko
5.0
4.0
LBLB/7541.68
7071Barbara Matuszewska
Piotr Czarnecki
1.0
2.0
WPWP/25441.47
7149Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPMP/4141.33
7262Jan Kalicki
Jolanta Materniak
3.0
2.0
WPWP/25441.09
7376Szymon Graś
Hubert Hałaburdzin
1.0
0.0
WPWP/29441.02
7450Anna Piotrowska
Andrzej Piotrowski
0.0
0.0
DSMP/4140.30
7519Olga Zacharewicz
Edward Śniadecki
2.0
2.0
LBLB/12740.20
7618Zbigniew Świątek
Edmund Serówka
0.0
0.5

LB
LB/12739.80
7724Tadeusz Marcinkowski
Stefan Waga
2.5
4.0
LBLB/7539.50
784Jerzy Więcławski
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/6739.03
7935Władysław Walicki
Maksymilian Zarzycki
1.5
0.0
LDLD/25332.23

Statystyka ośrodków...