Turniej na maksy

Środa, 12 września 2018

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
150Zygmunt Kondyjowski
Adam Rydz
3.0
3.0
ZP
SW
MP/4168.5917
290Jan Borychowski
Edward Niewierowski
13.0
11.0
WPWP/24468.0217
322Barbara Batkiewicz
Bogusław Wardzała
9.0
7.0
MPMP/4064.2916
438Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
13.0
12.0
MPMP/4063.1015
591Tadeusz Dziadykiewicz
Tomasz Powęzka
1.5
2.0
WPWP/24462.6715
6110Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
2.0
WPWP/24461.7814
798Janusz Kopras
Wojciech Kaniewski
4.0
4.0
WPWP/24461.6614
868Waldemar Kaszuba
Tadeusz Przybyło
3.0
9.0
PKPK/11860.5213
947Jacek Kowalewski
Jan Skąpski
2.0
3.0
MA
WM
MP/4160.0413
1052Ludwik Murat
Tadeusz Urbanek
4.0
5.0
LU
PK
MP/4159.2812
11119Jerzy Stypiński
Jan Olkowicz
3.0
4.0
WPWP/25258.8311
1276Roman Opaliński
Przemysław Zawada
18.0
19.0
PK
MA
PK/11858.2411
1395Jan Adamczewski
Karol Mońko
11.0
4.0
WPWP/24458.1710
1473Jacek Szczerba
Jan Kadula
4.0
12.0
PKPK/11857.8910
1537Jakub Kowal
Grzegorz Gawron
12.0
12.0
MPMP/4057.459
16103Janusz Borowski
Marek Olszyński
3.0
0.0
WP
NZ
WP/24457.369
1748Rajmund Fons
Benedykt Mieszczak
2.0
3.0
KPMP/4156.558
1861Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
1.5
1.5
LDMP/4156.518
1936Marcin Wilczyński
Janusz Natorski
5.0
5.0
MPMP/4056.477
2084Janusz Suszczyński
Marek Juszczak
4.0
5.0
WPWP/24456.016
2121Magdalena Lankosz
Marian Czopek
9.0
7.0
MPMP/4055.946
223Jerzy Kudlik
Zbyszek Ratajczak
2.0
2.0
LDLD/11955.735
23116Adam Piszczek
Tadeusz Bryła
2.0
0.5
WPWP/25255.725
2426Łukasz Lebioda
Katarzyna Michałek
19.0
7.0
MPMP/4055.684
25118Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
3.0
4.0
WPWP/25255.534
2660Wiktor Szłapacki
Krzysztof Ziewacz
0.0
5.0
ZP
MP
MP/4155.064
2765Zbigniew Kiełbasa
Bolesław Smorąg
4.0
5.0
PKPK/11855.034
2824Piotr Wzorek
Wojciech Krawczyk
3.0
2.5
MPMP/4054.574
295Karol Pokorski
Czesław Pawłosik
7.0
4.0
LDLD/11954.563
309Waldemar Rybka
Rafał Śmiałek
5.0
4.0
MPMP/4054.363
3129Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
7.0
4.0
MPMP/4053.973
3216Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MPMP/4053.863
3331Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4053.533
3445Grażyna Grzona
Roman Grzona
0.0
0.0
ZPMP/4153.423
3581Marian Górecki
Dariusz Kulpiński
5.0
9.0
PKPK/11853.323
3689Kajetan Wroński
Adam Peszke
2.5
5.0
WPWP/24452.623
3742Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
12.0
9.0
MPMP/4052.403
3825Grzegorz Latała
Piotr Radzikowski
3.0
9.0
MPMP/4052.393
39101Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
2.0
1.0
WPWP/24452.372
4069Janusz Jarząbek
Jerzy Puchała
5.0
5.0
PKPK/11852.292
41100Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/24452.282
4285Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WPWP/24452.272
4310Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MPMP/4052.122
4430Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
7.0
MPMP/4051.972
4592Krzysztof Galubiński
John Catlow
2.0
2.0
WPWP/24451.882
46120Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25251.882
4727Marek Jarosz
Bartosz Bańkowski
4.0
3.0
MPMP/4051.872
48111Piotr Portala
Krzysztof Staśkiewicz
2.5
2.5
WPWP/24451.812
4983Małgorzata Zielonacka
Jerzy Wilczek
2.5
3.0
WPWP/24451.792
5070Bogusław Surowiec
Mieczysław Sipowicz
5.0
5.0
PKPK/11851.761
5111Adam Lenda
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MPMP/4051.691
5297Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24451.631
5334Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4051.341
54102Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/24451.061
5528Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPMP/4050.991
5694Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
2.5
4.0
WPWP/24450.811
5743Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
4.0
4.0
MPMP/4050.761
5882Jadwiga Żulińska
Tomasz Magryś
1.5
1.5
PKPK/11850.421
5949Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4150.401
6063Tomasz Bajorek
Tomasz Ukraiński
9.0
12.0
PKPK/11850.38
6159Lucyna Flejmer
Juliusz Engelhardt
0.0
0.5
LU
ZP
MP/4150.11
6256Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPMP/4150.06
6364Hieronim Furman
Leszek Jarosz
9.0
4.0
PKPK/11850.06
6433Aleksander Jezioro
Jerzy Michałek
21.0
21.0
MP
SL
MP/4049.76
6599Stanisław Drzymała
Przemysław Weymann
5.0
11.0
WPWP/24449.50
6674Eugeniusz Strzyż
Stanisław Bąk
5.0
5.0
PKPK/11849.35
6732Piotr Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/4049.17
6867Władysław Martens
Robert Przybyło
9.0
7.0
PKPK/11849.12
6978Marek Pietraszek
Adam Żarnowski
18.0
12.0
PKPK/11848.98
708Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MPMP/4048.25
7114Jan Skuciński
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/4048.22
7223Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4048.21
73114Andrzej Malenta
Tomasz Pawłowski
5.0
1.5
WPWP/25248.17
741Sławomir Pawłowski
Bogusław Świeżawski
1.5
1.0
LDLD/11948.14
756Jarosław Malarski
Paweł Babecki
2.5
5.0
LDLD/11947.86
7679Leokadia Weryńska-Leja
Jan Worek
1.0
1.5
PKPK/11847.81
7746Piotr Piątkiewicz
Arkadiusz Wódkowski
1.0
2.0
MAMP/4147.69
7839Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
12.0
4.0
MPMP/4047.68
794Krzysztof Majkowski
Mirosław Andrzejczak
5.0
4.0
LDLD/11947.67
8066Stanisław Zych
Mariusz Kozaczyński
5.0
7.0
PKPK/11847.61
8157Małgorzata Wachowska
Krzysztof Klimczak
0.0
0.0
MAMP/4147.45
8218Dariusz Motyl
Tomasz Stryszawski
1.0
9.0
MPMP/4047.23
8320Leszek Ochał
Małgorzata Serczyk
2.5
0.0
MPMP/4047.02
8487Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24447.00
85107Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WPWP/24446.69
86106Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.0
WPWP/24446.58
8777Stanisław Sadło
Tadeusz Szemraj
5.0
5.0
PKPK/11846.48
8872Zbigniew Czarnecki
Lesław Chmiel
3.0
5.0
PKPK/11846.44
8951Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPMP/4146.43
90108Marek Janik
Adam Talarczyk
5.0
0.0
WP
NZ
WP/24446.40
9135Maciej Kliś
Marek Heichel
4.0
4.0
MPMP/4046.29
922Zdzisław Majer
Ryszard Maras
2.5
4.0
LDLD/11946.04
937Aleksander Klimkowicz
Adam Brodowski
2.0
1.5
MPMP/4045.68
9496Piotr Czarnecki
Reinhard Kleist
2.0
0.0
WP
NZ
WP/24445.38
9544Marian Nanke
Jerzy Batko
5.0
5.0
MPMP/4044.74
96112Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WPWP/24444.30
97117Romuald Bartoszko
Robert Pogorzelski
5.0
5.0
WPWP/25244.28
9855Danuta Mazal;ewska
Anna Bułat
0.0
3.0
ZP
MP
MP/4143.59
9912Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4043.31
10041Mikołaj Haich
Michał Wypych
2.0
2.0
MPMP/4043.30
10117Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/4042.20
10254Czesława Baster
Jan Baster
0.0
2.5
SLMP/4141.65
10319Antoni Paja
Andrzej Juszczyk
4.0
3.0
MPMP/4041.62
10462Barbara Mecner
Andrzej Piotrowski
0.0
0.0
ZP
DS
MP/4139.91
10540Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4039.87
10653Dorota Sikorska-Piesiewicz
Andrzej Piesiewicz
1.5
5.0
MAMP/4139.70
10713Piotr Szewczyk
Grzegorz Kecmaniuk
0.0
0.0
MPMP/4039.35
10815Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MPMP/4039.33
10975Hanna Łazarska
Jadwiga Roźniatowska
4.0
2.5
PKPK/11838.82
110104Hanna Derdowska-Zimpel
Zdzisław Stryła
1.0
1.0
WPWP/24438.59
111109Sławomir Speth
Barbara Speth
1.5
1.5
WPWP/24437.71
11293Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WP
NZ
WP/24437.05
11388Jerzy Kamiński
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WPWP/24435.63
114115Paweł Sosnowski
Kajetan Granops
5.0
0.0
WP
WP/25235.60
11571Iwona Malinka
Bogusław Malinka
0.0
0.0
PKPK/11834.78
11658Maria Haldenby
Colin Haldenby
0.0
0.0
MPMP/4133.57
11786Maciej Masłowski
Lidia Suszczyńska
2.0
0.0
WPWP/24430.68

Statystyka ośrodków...