Turniej na maksy

Piątek, 7 września 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
143Robert Ciesielski
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WPWP/25469.548
29Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/6765.418
320Marek Marciniak
Czesław Plachimowicz
4.0
5.0
LBLB/12764.437
46Janusz Drozdowski
Piotr Klubiński
12.0
9.0
DSDS/6764.096
523Ludwik Murat
Tadeusz Urbanek
4.0
5.0
LU
PK
MP/4160.586
650Jakub Nawrocki
Szymon Graś
1.0
1.0
WPWP/29460.285
732Anna Kondyjowska
Zygmunt Kondyjowski
3.0
3.0
ZPMP/4158.165
825Robert Różak
Adam Rydz
5.0
3.0
MP
SW
MP/4157.044
934Dorota Sikorska-Piesiewicz
Andrzej Piesiewicz
1.5
5.0
MAMP/4156.953
1019Barbara Soroko
Mieczysław Kańdulski
2.5
2.0
LBLB/12756.673
1138Jan Skąpski
Jacek Kowalewski
3.0
2.0
WM
MA
MP/4155.282
1246Małgorzata Zielonacka
Andrzej Zielonacki
2.5
2.0
WPWP/25455.152
1312Maciej Rochowicz
Krzysztof Lewandowski
5.0
5.0
DSDS/6754.742
1449Fryderyk Józefowski
Kajetan Gościański
1.0
1.5
WPWP/29454.492
151Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
12.0
11.0
DSDS/6753.582
1640Grażyna Grzona
Roman Grzona
0.0
0.0
ZPMP/4153.442
1728Anna Kuśper
Michał Grzemowski
0.0
0.5
MPMP/4152.831
1848Łukasz Józkowiak
Józef Bugajewski
1.5
1.0
WPWP/294-1.0052.741
1926Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPMP/4151.381
207Dariusz Artmański
Bogdan Sokół
4.0
4.0
DSDS/6750.811
2110Zdzisław Kuc
Marian Krzypkowski
1.0
1.5
DSDS/6750.751
2230Maria Haldenby
Colin Haldenby
0.0
0.0
MPMP/4150.741
2313Marcin Pastudzki
Szymon Niewiadomski
2.5
2.5
DSDS/6750.721
2415Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LBLB/12750.441
2518Halina Grześkowiak
Zdzisława Krzyżańska
1.5
1.5
LBLB/12750.251
2637Gustawa Baster
Jan Baster
0.0
2.5
SLMP/4149.44
272Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DSDS/6749.11
288Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DSDS/6748.94
2953Magdalena Pawlak
Alicja Kaczmarek
0.5
1.0
WPWP/29448.63
3044Piotr Surdyk
Jerzy Wilczek
3.0
3.0
WPWP/25447.90
3152Ryszard Baranowski
Mateusz Pilarczyk
0.0
0.0

WP
WP/29447.87
3221Tadeusz Zwoliński
Czesław Niewiarowski
2.0
2.5
LBLB/12747.09
3324Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
1.5
1.5
LDMP/4147.04
3439Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4146.43
3511Jarosław Chłądowicz
Anna Jankowska
1.0
3.0
DSDS/6746.28
3633Rajmund Fons
Benedykt Mieszczak
2.0
3.0
KPMP/4146.10
3717Edward Śniadecki
Andrzej Łysakowski
2.0
0.0
LB
NZ
LB/12745.53
3827Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPMP/4145.13
3931Danuta Mazalewska
Wiktor Szłapacki
0.0
0.0
ZPMP/4144.77
4014Janisław Fituch
Jerzy Neter
4.0
5.0
DSDS/6743.98
415Marcin Motykiewicz
Aleksander Czajka
4.0
7.0
DSDS/6743.84
4251Wiktor Chałupniczak
Hubert Hałaburdzin
0.0
0.0
WPWP/29442.55
4342Andrzej Michalak
Zdzisław Konieczny
3.0
3.0
WPWP/25442.42
444Ryszard Rolka
Jerzy Więcławski
5.0
4.0
DSDS/6740.65
4535Małgorzata Wachowska
Małgorzata Wachowska
0.0
0.0
MAMP/4139.30
4647Mateusz Tomaszewski
Tomasz Wnykowicz
0.5
0.0
WPWP/294-0.5039.16
4741Barbara Speth
Sławomir Speth
1.5
1.5
WPWP/25438.32
483Andrzej Chodowski
Marek Kubicki
2.0
0.0
DSDS/6737.11
4916Zbigniew Świątek
Edmund Serówka
0.0
0.5
NZ
LB
LB/12735.59
5029Juliusz Engelhardt
Andrzej Piotrowski
0.5
0.0
ZP
DS
MP/4134.34

Statystyka ośrodków...