Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 6 września 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
135Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
11.0
9.0
WP
LB
WP/2472.4084.078
26Lech Moliński
Aleksander Zdybel
2.5
9.0
DSDS/3363.6074.428
320Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/7270.047
43Adam Szuszkiewicz
Aleks Bukat
2.5
1.5
DSDS/3363.6061.536
54Zdzisław Niemirski
Jerzy Romańczyk
0.0
5.0
NZ
DS
DS/3363.6048.575
639Remigiusz Kaźmierczak
Tomasz Klimczak
3.0
2.5
DSWP/29240.544
717Marian Kupnicki
Jakub Patreuha
17.0
4.0
KP
DS
DS/7228.404
85Ryszard Menzfeld
Radosław Surowiak
5.0
4.0
DSDS/3363.6025.863
933Zygfryd Banecki
Piotr Biderman
4.0
3.0
WPWP/24725.112
1031Robert Ciesielski
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WPWP/24719.942
1140Cezary Mroczek
Andrzej Pękala
3.0
3.0
DSWP/29218.422
1230John Catlow
Ryszard Nowicki
2.0
4.0
WPWP/2472.4017.402
1318Zdzisław Patreuha
Patryk Patreuha
5.0
5.0
DSDS/7215.612
1429Małgorzata Zielonacka
Piotr Czarnecki
2.5
2.0
WPWP/2472.4011.461
1536Sławomir Tomaszewski
Jerzy Stefanowski
2.0
4.0
WPWP/2472.4011.011
1623Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2472.406.961
1726Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5
WPWP/2472.405.341
1837Lidia Gapińska
Piotr Surdyk
2.0
3.0
WPWP/2472.404.791
1912Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/724.521
2022Wojciech Witkowski
Andrzej Kucharski
2.5
4.0
WPWP/2472.404.071
2119Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/721.66
2221Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/2470.11
2315Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/72-0.58
2432Krzysztof Galubiński
Barbara Podgórska
2.0
4.0
WPWP/2472.40-3.71
2528Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/2472.40-4.04
261Zbigniew Wróblewski
Stanisław Cygan
1.5
2.0
DSDS/3363.60-4.28
2716Janusz Kozioł
Jan Kulczycki
2.0
2.0
DSDS/72-8.08
2827Michał Kokociński
Edward Chojnacki
0.0
0.0
NZWP/2472.40-12.27
297Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
1.0
1.5
DSDS/3363.60-19.50
3042Daniel Wojnarowicz
Waldemar Zadrożny
3.0
3.0
DSWP/292-22.37
3111Piotr Rapacki
Tadeusz Kazimirowicz
1.5
0.5
DSDS/72-26.28
3214Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.5
7.0
DSDS/72-36.42
3341Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSWP/292-36.60
3424Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/247-37.56
3510Jarosław Kuźniar
Kazimierz Radomski
2.0
0.0
DS
NZ
DS/3363.60-40.18
368Paweł Ziemak
Wacław Rój
0.0
1.5
NZ
DS
DS/3363.60-43.09
3725Jarosław Nowak
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WPWP/2472.40-48.49
3813Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.5
0.5
DSDS/72-48.88
3934Wiesław Rakowski
Roman Wojciechowski
1.0
1.0
WPWP/2472.40-52.99
402Bogdan Nowakowski
Elżbieta Lis
4.0
1.5
DSDS/3363.60-70.93

Statystyka ośrodków...