Turniej na maksy

Środa, 5 września 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
137Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MPMP/4069.0715
265Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
13.0
WPWP/24766.0415
388Beata Buczkowska-Linke
Stefan Samól
3.0
3.0
WPWP/25264.0814
470Ewa Knapik
Stefan Masternak
5.0
5.0
WPWP/24759.5013
538Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4059.1113
610Adolf Bogusz
Zygmunt Radek
5.0
5.0
LBLB/7558.4412
790Jarosław Hilbrecht
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WPWP/25258.1411
874Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/24757.2411
977Krzysztof Buzała
Paweł Biś
4.0
1.5
WPWP/24756.5410
1013Tadeusz Birecki
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LBLB/7556.479
1192Piotr Solecki
Robert Pogorzelski
7.0
5.0
WPWP/25256.429
1248Tadeusz Garbacik
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/4056.288
1331Aleksander Jezioro
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
MPMP/4056.097
1460Krzysztof Galubiński
John Catlow
2.0
2.0
WPWP/24755.657
1546Marek Jaworski
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MPMP/4055.576
161Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
4.0
5.0
LBLB/28555.505
1736Jakub Kowal
Grzegorz Gawron
12.0
12.0
MPMP/4055.395
1818Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MPMP/4055.294
1971Adam Meller
Andrzej Kucharski
5.0
4.0
WPWP/24755.143
2055Jacek Kokociński
Krzysztof Brudka
5.0
13.0
WPWP/24754.983
2169Janusz Kopras
Jerzy Wilczek
4.0
3.0
WPWP/24754.573
2253Tomasz Stryszawski
Adam Harasimowicz
9.0
4.0
MPMP/4054.503
2321Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4054.083
2463Kajetan Gościański
Patryk Morawski
1.5
2.5
WPWP/24753.873
2532Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
12.0
12.0
MPMP/4053.573
2667Janusz Suszczyński
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WPWP/24753.543
2775Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/24753.463
2849Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MPMP/4053.092
2920Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
2.5
MPMP/4052.882
303Zygmunt Sanocki
Zbigniew Nahorski
5.0
11.0
LBLB/28552.802
3166Maciej Wybranowski
Waldemar Nowak
4.0
4.0
WPWP/24752.322
3219Stanisław Urbanowski
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MPMP/4051.642
3361Tomasz Powęzka
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.5
WPWP/24751.482
3424Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4051.392
3530Grzegorz Superson
Jacek Stasica
11.0
13.0
MPMP/4051.262
3672Andrzej Kędzierski
Krzysztof Krause
5.0
5.0
WPWP/24751.112
3734Katarzyna Michałek
Barbara Batkiewicz
7.0
9.0
MPMP/4051.111
384Waldemar Prętki
Stanisław Pryputniewicz
2.0
5.0
LBLB/28551.101
395Andrzej Łagosz
Konrad Wójcik
11.0
4.0
LBLB/28551.081
4017Piotr Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/4051.081
4189Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
4.0
3.0
WPWP/25251.051
4244Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MPMP/4051.021
4340Zdzisław Gędłek
Leszek Ochał
5.0
2.5
MPMP/4050.911
4459Jan Adamczewski
Karol Mońko
11.0
4.0
WPWP/24750.771
456Janusz Sidelnik
Leszek Latocki
3.0
5.0
LBLB/28550.681
4673Bogumiła Jakubowska
Lidia Suszczyńska
3.0
0.0
WPWP/24750.61
4751Jacek Herman
Marcin Krawczyk
11.0
12.0
MPMP/4050.59
4833Piotr Stopa
Wit Klapper
13.0
21.0
MP
SL
MP/4050.58
4945Antoni Paja
Józef Gładysz
4.0
5.0
MPMP/4050.17
5058Mirosława Miętkiewska
Małgorzata Zielonacka
2.5
2.5
WPWP/24749.67
5114Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
2.0
5.0
LBLB/7549.43
5257Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WPWP/24748.93
5387Jan Olkowicz
Adam Piszczek
4.0
2.0
WPWP/25248.90
5447Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4048.65
5541Piotr Radzikowski
Grzegorz Latała
9.0
3.0
MPMP/4048.56
569Emilia Szajowska
Tomasz Zarębski
2.5
2.5
LBLB/7548.44
577Paweł Pietrażycki
Adam Małecki
5.0
5.0
LBLB/28547.96
5839Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4047.94
5984Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
13.0
9.0
WP
LB
WP/24747.86
6043Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.5
2.0
MPMP/4047.80
6125Maria Krasowska
Marian Czopek
4.0
7.0
MPMP/4047.76
6211Halina Szajowska
Jarosław Hołowiak
3.0
4.0
LBLB/7547.26
6376Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WPWP/24746.93
642Ryszard Chmiel
Maciej Fularz
9.0
1.0
LBLB/28546.54
6562Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WPWP/24746.33
6628Jan Skuciński
Zbigniew Przeginiak
5.0
4.0
MPMP/4045.98
6715Ryszard Cieślik
Marek Kiepura
3.0
5.0
MPMP/4045.78
6880Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WPWP/24745.72
6982Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
2.0
WPWP/24745.63
7029Adam Lenda
Paweł Skałacki
4.0
7.0
MPMP/4045.33
7135Maciej Kędzierski
Konrad Ciborowski
3.0
11.0
MPMP/4045.29
7283Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WPWP/24745.08
7381Janusz Borowski
Marek Olszyński
3.0
0.0
WP
NZ
WP/24744.68
748Jerzy Szramowski
Marian Purczyński
1.0
0.0
LBLB/28544.34
7523Leszek Faber
Marcin Wilczyński
3.0
5.0
MPMP/4044.25
7612Paweł Ofman
Ryszard Beleć
4.0
4.0
LBLB/7543.96
7779Jan Sztuba
Wojciech Kaniewski
2.0
4.0
WPWP/24743.90
7852Lech Adamus
Piotr Wzorek
1.5
3.0
MPMP/4043.62
7978Andrzej Proniewicz
Lidia Gapińska
3.0
2.0
WPWP/24743.60
8056Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WPWP/24743.40
8150Marian Nanke
Jerzy Batko
5.0
5.0
MPMP/4043.33
8216Zdzisław Burda
Józef Barczyk
1.5
7.0
MPMP/4042.51
8327Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MPMP/4042.40
8442Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4040.77
8586Przemysław Maliszewski
Jan Linke
4.0
4.0
WPWP/25240.58
8622Magdalena Lankosz
Jacek Kalinowski
9.0
7.0
MPMP/4040.40
8726Konrad Ciborowski
Kacper Kuflowski
1.5
2.0
MPMP/4038.38
8864Roman Wojciechowski
Bogna Latowska
1.0
2.0
WPWP/24737.14
8968Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.0
WPWP/24735.88
9091Dariusz Szopieraj
Waldemar Czajkowski
3.0
1.5
WPWP/25230.83

Statystyka ośrodków...