Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 30 sierpnia 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
137Marek Sosiński
Rafał Szymański
7.0
5.0
WPWP/24735.779
244Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/3083.6033.489
318Andrzej Suchodolski
Anna Jankowska
4.0
3.0
DSDS/6730.608
421Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/7229.757
519Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7227.936
635John Catlow
Lidia Gapińska
2.0
2.0
WPWP/24725.646
71Aleks Bukat
Adam Szuszkiewicz
1.5
2.5
DSDS/3364.8024.495
88Jerzy Romańczyk
Kazimierz Radomski
5.0
0.0
DS
NZ
DS/3364.8024.264
945Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/3083.6022.193
1027Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/24721.643
115Marcin Rój
Aleksander Zdybel
2.0
9.0
DSDS/3364.8021.382
1222Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.5
2.0
DSDS/7221.332
1328Edward Niewierowski
Ewa Knapik
11.0
5.0
WPWP/24718.982
1440Marek Janik
Adam Talarczyk
5.0
1.0
WPWP/24718.762
1547Stanisław Kamiński
Maciej Silski
5.0
0.0
ZP
ZP/3083.6017.862
163Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
4.0
5.0
DSDS/3364.8017.502
179Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/6715.821
1810Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6715.231
1943Mirosław Sankiewicz
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/3083.6010.631
2012Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
5.0
DSDS/676.601
2132Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5
WPWP/2475.461
2229Małgorzata Zielonacka
Henryk Duszyński
2.5
4.0
WPWP/2475.301
2338Jarosław Nowak
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WPWP/2474.481
2426Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
1.0
NZ
WP
WP/2473.951
2533Piotr Surdyk
Robert Ciesielski
3.0
2.5
WPWP/2473.84
2613Marian Szymonowicz
Krzysztof Ćwik
11.0
5.0
DSDS/672.81
2711Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/670.71
2841Zbigniew Kułaczkowski
Tadeusz Mediuch
11.0
0.5
ZPZP/3083.600.06
294Zdzisław Niemirski
Stanisław Cygan
0.0
2.0
NZ
DS
DS/3364.80-0.70
306Wacław Rój
Paweł Ziemak
1.5
0.0
DS
NZ
DS/3364.80-0.95
3130Jarosław Lubczyński
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/247-1.38
3220Jan Kulczycki
Bronisław Tabisz
2.0
4.0
DSDS/72-3.08
3315Włodzimierz Szczepanik
Piotr Kalinowski
11.0
7.0
DSDS/67-5.24
3446Krzysztof Orzechowski
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZPZP/3083.60-7.67
3525Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
1.5
1.5
WPWP/247-8.70
3642Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPZP/3083.60-9.71
3717Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/67-13.69
3834Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WPWP/247-16.00
3950Zygmunt Kondyjowski
Kazimierz Wiliński
3.0
7.0
ZPZP/3083.60-16.79
4048Bolesław Tomaszewski
Zygmunt Kwiatkowski
0.0
0.0
ZP/3083.60-17.64
4114Barbara Radomska
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/67-17.86
4231Hieronim Nowacki
Waldemar Nowak
5.0
4.0
WPWP/247-22.47
4323Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.5
DSDS/72-32.51
4416Kazimierz Komorowicz
Stanisław Korona
4.0
3.0
DS
OP
DS/67-34.98
4539Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/247-40.15
4624Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
2.0
DSDS/72-43.42
472Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
1.0
1.5
DSDS/3364.80-52.39
4836Andrzej Gruszecki
Wiesław Rakowski
0.0
1.0
NZ
WP
WP/247-55.12

Statystyka ośrodków...