Turniej na maksy

Czwartek, 30 sierpnia 2018

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
140Marek Glibowski
Adam Waśko
2.0
5.0
MPMP/4566.907
216Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/4066.677
33Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MAMA/8861.686
415Jacek Gurgul
Rafał Śmiałek
5.0
4.0
MPMP/4060.245
532Wiktor Sobczyński
Adam Kutszyński
0.0
1.5
MPMP/4559.325
627Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.5
MPMP/4059.244
72Wojciech Palmowski
Dominik Głowacki
9.0
1.5
MA
WM
MA/8858.323
838Janina Dziedzina
Bogdan Łukasik
0.0
0.5
MPMP/4556.502
923Janusz Natorski
Waldemar Rybka
5.0
5.0
MPMP/4055.582
1035Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MPMP/4554.332
116Hilary Ślesicki
Waldemar Surmacz
4.0
2.0
WP
MA
MA/8854.202
1218Barbara Batkiewicz
Barbara Lesiecka
9.0
7.0
MPMP/4053.672
1333Stanisława Szewczyk-Kozubska
Wojciech Kozubski
2.5
2.5
MPMP/4553.021
1429Colin Haldenby
Maria Haldenby
0.0
0.0
MPMP/4051.741
158Jan Milewski
Andrzej Mazur
1.5
1.5
MAMA/8851.561
1614Robert Podsiadły
Marek Heichel
4.0
4.0
MPMP/4051.131
177Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8850.621
1810Jerzy Plichtowicz
Jerzy Sadowski
2.5
4.0
WM
MA
MA/8850.391
1924Marek Dąbek
Krystian Blaut
2.5
2.5
MPMP/4049.631
2030Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4049.371
2131Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.0
1.0
MPMP/4549.34
2221Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4049.28
2326Halina Święch
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4049.23
2417Jacek Jurczyński
Zbigniew Gruszecki
2.5
4.0
MPMP/4048.59
2513Halina Samborek
Wacław Mizera
2.0
4.0
MP
SL
MP/4048.08
2612Marcin Wilczyński
Piotr Dziedzic
5.0
0.5
MPMP/4047.47
2720Piotr Szewczyk
Dominik Raczek
0.0
0.0
MPMP/4046.53
2836Grażyna Romanek
Agata Szeligowska
0.0
0.0
PM
MP
MP/4546.24
295Urszula Wasilewska
Jerzy Pałysa
0.0
1.5
MAMA/8846.16
3019Grażyna Leskiewicz-Furdzik
Mieczysław Trybała
1.5
5.0
MP
FRA
MP/4045.94
319Kazimierz Dobrzyniecki
Dariusz Biedrzycki
5.0
7.0
MAMA/8845.39
3225Józef Barczyk
Zdzisław Gędłek
7.0
5.0
MPMP/4044.55
3311Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.5
2.0
MPMP/4043.14
341Witold Moreń
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MAMA/8841.77
3528Robert Rostek
Andrzej Kopański
3.0
3.0
LU
MP
MP/4040.84
364Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MAMA/8839.91
3722Elżbieta Powązka
Robert Czeryna
0.0
0.0
MPMP/4039.07
3837Stanisław Wrona
Stanisław Drużkowski
0.0
0.0
MPMP/450.4237.79
3934Robert Wasyliw
Jan Jagielski
0.0
0.0
MPMP/450.4227.38

Statystyka ośrodków...