Turniej na maksy

Środa, 29 sierpnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
137Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
13.0
12.0
MPMP/4064.7915
286Piotr Stanikowski
Andrzej Kędzierski
3.0
5.0
WPWP/24464.4915
385Jan Borychowski
Bogdan Świątek
13.0
12.0
WPWP/24463.9914
449Zofia Diakowska
Marek Bukowski
3.0
5.0
DS
WP
PM/4162.8313
583Krzysztof Brudka
Sławomir Piechocki
13.0
9.0
WP
LB
WP/24460.3913
68Tadeusz Garbacik
Jarosław Posłuszny
13.0
12.0
MPMP/4059.7612
747Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
4.0
4.0
MPPM/4159.6012
860Iwona Wróblewska
Eugenia Stefanów
1.5
2.5
MA
MP
PM/4159.3611
970Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WPWP/24459.3211
1076Włodzimierz Kwiatkowski
Przemysław Weymann
12.0
11.0
WPWP/24459.2610
11100Przemysław Maliszewski
Waldemar Kożuchowski
4.0
4.0
WPWP/25258.5910
1284Marcin Woźniak
Marek Sosiński
9.0
7.0
WPWP/24458.449
1350Wiesław Gorczewski
Kazimierz Namysł
2.5
3.0
KPPM/4157.488
1410Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MPMP/4057.348
1514Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MPMP/4056.857
1630Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
11.0
3.0
MPMP/4056.767
17104Jarosław Hilbrecht
Sławomir Czapliński
7.0
7.0
WPWP/25256.546
1857Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPPM/4156.356
1965Jerzy Bajka
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WPWP/24455.515
2067Janusz Suszczyński
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WPWP/24455.495
2139Wiesława Mirosław
Jacek Kowalewski
0.0
2.0
 
MA
PM/4155.384
2219Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
4.0
9.0
MPMP/4055.363
2318Halina Samborek
Wacław Mizera
2.0
4.0
MP
SL
MP/4055.323
2475Andrzej Mazurek
Karol Mońko
11.0
4.0
WPWP/24454.983
2515Aleksander Jezioro
Maciej Szczerczak
21.0
4.0
MPMP/4054.913
2642Dorota Staroń
Władysław Staroń
0.0
0.0
PM/4154.883
2751Ewa Neuman
Andrzej Gintrowicz
6.0
0.0
GER
WP
PM/4154.663
283Stanisław Mierzwa
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MPMP/4054.583
2936Piotr Stopa
Łukasz Lebioda
13.0
19.0
MPMP/4054.443
304Marek Heichel
Katarzyna Michałek
4.0
7.0
MPMP/4054.233
317Barbara Batkiewicz
Jacek Herman
9.0
11.0
MPMP/4053.953
325Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MPMP/4053.723
3346Wacław Kryński
Ryszard Wroński
1.0
1.0
MAPM/4153.492
3477Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WPWP/24452.352
35106Piotr Solecki
Marcel Solecki
7.0
0.0
WPWP/25252.342
3693Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/24452.252
3732Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MPMP/4051.892
3871Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24451.822
3959Hanna Kowalska
Krzysztof Rohde
0.5
0.5
WMPM/4151.762
4058Bogdan Grzelak
Eugeniusz Zalewski
5.0
9.0
WP
SL
PM/4151.402
416Stanisław Urbanowski
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MPMP/4051.322
4264Emilia Kemuś
Krzysztof Ziewacz
0.5
5.0
DS
MP
PM/4150.852
43105Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WPWP/25250.841
4412Janusz Natorski
Waldemar Rybka
5.0
5.0
MPMP/4050.721
4528Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
4.0
5.0
MPMP/4050.641
4617Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4050.441
4790Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.5
2.5
WPWP/24450.441
4840Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MAPM/4150.391
4987Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
0.5
1.0
WPWP/24450.181
5056Grażyna Kościelny
Bogdan Kościelny
0.5
0.5
MAPM/4150.101
5127Grzegorz Latała
Jerzy Jeleń
3.0
2.5
MPMP/4049.961
5273Marek Janik
Hieronim Nowacki
5.0
5.0
WPWP/24449.781
5369John Catlow
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WPWP/24449.51
542Marian Czopek
Maria Krasowska
7.0
4.0
MPMP/4049.48
5521Adam Lenda
Adam Serafin
4.0
5.0
MPMP/4049.44
5641Grażyna Śniadewicz
Ryszard Pietrzak
1.0
1.0
MAPM/4149.14
5726Paweł Skałacki
Jacek Stasica
7.0
13.0
MPMP/4048.98
58101Robert Pogorzelski
Romuald Bartoszko
5.0
5.0
WPWP/25248.96
5999Jolanta Jacoszek
Jan Linke
3.0
4.0
WPWP/25248.82
6098Kajetan Granops
Paweł Sosnowski
0.0
5.0

WP
WP/25248.78
6131Józef Gładysz
Antoni Paja
5.0
4.0
MPMP/4048.65
6248Piotr Wróblewski
Piotr Stefanów
2.0
2.0
MA
MP
PM/4148.59
6389Paweł Biś
Jarosław Marczewski
1.5
2.5
WPWP/24447.99
6433Mieczysław Szwarc
Piotr Kuciara
4.0
4.0
MPMP/4047.83
6545Elżbieta Brewińska
Tomasz Drabiński
0.0
0.0
MA
PM
PM/4147.72
6616Leszek Ochał
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4047.60
6797Tadeusz Bryła
Adam Piszczek
0.5
2.0
WPWP/25247.57
6853Anna Gabriel
Leszek Gabriel
0.0
7.0
MPPM/4147.49
6974Bogumiła Jakubowska
Lidia Suszczyńska
3.0
0.0
WPWP/24447.38
7079Maciej Wybranowski
Jerzy Kamiński
4.0
2.5
WPWP/24447.26
711Józef Barczyk
Jan Skuciński
7.0
5.0
MPMP/4047.14
7243Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
0.5
0.5
MAPM/4146.46
7394Krzysztof Chojnacki
Krzysztof Kerber
2.0
2.0
WPWP/24446.42
7411Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MPMP/4045.84
759Maciej Janeczko
Artur Janeczko
7.0
5.0
SL
OP
MP/4045.84
7692Krzysztof Staśkiewicz
Piotr Portala
2.5
2.5
WPWP/24445.83
77102Andrzej Malenta
Stanisław Czarnecki
5.0
0.5
WPWP/25245.81
78103Elżbieta Szałas
Waldemar Czajkowski
0.0
1.5
WPWP/25245.58
7913Marek Kiepura
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/4045.51
8023Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
7.0
7.0
MPMP/4045.22
8196Beata Buczkowska-Linke
Mariusz Jacoszek
3.0
2.0
WPWP/25245.21
8222Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.5
2.0
MPMP/4045.16
8378Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.5
1.5
WPWP/24445.04
8481Tomasz Kusztal
Janusz Zabacki
1.0
1.0
WPWP/24444.70
8538Małgorzata Praszałowicz
Ryszard Cieślik
5.0
3.0
MPMP/4044.60
8661Ewa Zagórska-Onoszko
Tomasz Onoszko
0.0
0.0
PMPM/4144.28
8729Hanna Leskiewicz
Mieczysław Trybała
3.0
5.0
MP
FRA
MP/4043.92
8854Grażyna Sass
Gustaw Dzieciuch
0.0
0.0
PM/4143.22
8968Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.0
WPWP/24443.09
9088Hanna Derdowska-Zimpel
Zdzisław Stryła
1.0
1.0
WPWP/24442.91
9124Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MPMP/4042.69
9235Lech Adamus
Anna Adamus
1.5
0.0
MPMP/4042.65
9366Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WPWP/24442.41
9420Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4042.22
9572Waldemar Nowak
Krzysztof Krause
4.0
5.0
WPWP/24442.08
9625Patryk Mrukot
Piotr Wzorek
1.0
3.0
MPMP/4041.94
9780Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
2.0
1.0
WPWP/24440.60
9844Liliana Suflida
Irena Wilczyńska
0.0
0.5
LD
MA
PM/4139.76
9952Alicja Pers
Dominik Zawada
0.0
1.0
MA
MP
PM/4139.37
10034Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
1.5
1.5
MPMP/4038.31
10191Tomasz Powęzka
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.5
WPWP/24438.07
10282Ryszard Baranowski
Aleksander Minta
0.0
0.5
NZ
WP
WP/24438.00
10363Krystyna Kłosowska
Anna Stasierska
0.0
0.0
PM/4137.81
10455Lidia Zarębińska
Bartek Drabiński
0.0
1.0
MA
PM
PM/4135.06

Statystyka ośrodków...