Turniej na maksy

Wtorek, 28 sierpnia 2018

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
12Marcin Pastudzki
Szymon Niewiadomski
2.5
2.5
DSDS/29869.448
229Bogdan Grzelak
Eugeniusz Zalewski
5.0
9.0
WP
SL
PM/4162.918
318Ryszard Woliński
Piotr Turczynowicz
12.0
2.5
MPMP/4562.517
426Dorota Staroń
Władysław Staroń
0.0
0.0
PM/4158.866
538Zofia Diakowska
Marek Bukowski
3.0
5.0
DS
WP
PM/4158.295
622Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MAPM/4157.095
732Piotr Stefanów
Piotr Wróblewski
2.0
2.0
MP
MA
PM/4156.664
825Eugenia Stefanów
Elżbieta Brewińska
2.5
0.0
MP
MA
PM/4155.363
94Leszek Haber
Kazimierz Komorowicz
5.0
4.0
DSDS/29854.622
1039Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
4.0
4.0
MPPM/4154.622
1142Ewa Neuman
Tamara Cesarz
6.0
0.0
GER
MA
PM/4153.842
1221Anna Gabriel
Leszek Gabriel
0.0
7.0
MPPM/4153.632
136Janusz Drozdowski
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
DSDS/29853.222
1435Lidia Zarębińska
Irena Wilczyńska
0.0
0.5
MAPM/4152.052
1534Andrzej Gintrowicz
Dominik Zawada
0.0
1.0
WP
MP
PM/4151.831
165Wojciech Lubas
Andrzej Pliszczyński
5.0
5.0
DSDS/29851.721
1719Leszek Margasiński
Jacek Zając
1.5
11.0
MPMP/4551.071
1812Andrzej Suchodolski
Janusz Kowalski
4.0
1.5
DSDS/29850.441
1944Wiesława Mirosław
Jacek Kowalewski
0.0
2.0
 
MA
PM/4150.021
2037Grażyna Kościelny
Bogdan Kościelny
0.5
0.5
MAPM/4149.461
2111Lech Warężak
Jerzy Gładysz
11.0
12.0
DSDS/29849.401
2216Wacław Owca
Marek Glibowski
2.5
2.0
MPMP/4549.03
2328Kazimierz Namysł
Wiesław Gorczewski
3.0
2.5
KPPM/4148.88
247Kamila Kukuła
Mariusz Kowalczyk
5.0
5.0
DSDS/29848.65
251Anna Jankowska
Tomasz Koźlecki
3.0
4.0
DSDS/29848.30
2636Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPPM/4148.21
2710Janusz Pawlicki
Arkadiusz Poziemski
5.0
3.0
DSDS/29847.64
2843Teresa Roszkowska-Śliź
Zbigniew Kozerski
0.0
0.0
WM
MA
PM/4147.33
2931Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
0.5
0.5
MAPM/4147.07
3033Emilia Kemuś
Liliana Suflida
0.5
0.0
DS
LD
PM/4146.77
3120Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
5.0
MPMP/4546.77
328Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/29846.52
3315Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4546.39
3413Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/29845.88
3517Władysław Uryga
Eugeniusz Cieśla
3.0
1.5
MPMP/4544.24
363Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.5
1.0
DSDS/29843.07
3741Ewa Zagórska-Onoszko
Tomasz Onoszko
0.0
0.0
PMPM/4142.59
389Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DSDS/29840.45
3923Mariola Miklaszewska
Krzysztof Ziewacz
0.0
5.0
MA
MP
PM/4140.29
4024Anita Michnowska
Alicja Pers
0.0
0.0
MAPM/4140.08
4127Hanna Kowalska
Krzysztof Rohde
0.5
0.5
WMPM/4139.24
4230Anna Stasierska
Krystyna Kłosowska
0.0
0.0
PM/4134.58

Statystyka ośrodków...