Turniej na maksy

Piątek, 24 sierpnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
137Łukasz Kasperczyk
Adrian Bakalarz
2.0
7.0
MP
SL
MP/31771.3010
223Marcin Kuflowski
Franciszek Kurlit
4.0
2.0
MPMP/31768.8110
330Michał Stasik
Szymon Armata
1.5
1.5
MP
DS
MP/31765.679
435Przemysław Pasiński
Kacper Kuflowski
2.0
2.0
MPMP/31764.239
526Łukasz Słuszniak
Filip Suwada
1.0
0.5
MPMP/31761.138
669Grażyna Kościelny
Bogdan Kościelny
0.5
0.5
MAPM/4160.038
720Czesław Plachimowicz
Marek Marciniak
5.0
4.0
LBLB/12759.587
81Lech Warężak
Zbigniew Sobczyk
11.0
12.0
DSDS/6759.487
918Ryszard Markowski
Dariusz Kowalczyk
5.0
3.0
LBLB/12759.256
1028Rafał Skalny
Dominik Rajtar
0.5
2.0
MPMP/31758.736
1146Franciszek Kłonowski
Mikołaj Paluczek
0.0
0.0
WPMP/31758.595
1276Wiesława Mirosław
Jacek Kowalewski
0.0
2.0
 
MA
PM/4158.415
1350Laura Cichoń
Agata Warunek
0.5
0.5
MPMP/31758.104
1441Roland Lippik
Marcin Dworak
5.0
0.5
DS
MP
MP/31757.724
1568Eugeniusz Zalewski
Bogdan Grzelak
9.0
5.0
SL
WP
PM/4156.553
1611Szymon Niewiadomski
Elżbieta Niewiadomska
2.5
2.0
DSDS/6756.062
177Krzysztof Lewandowski
Maciej Rochowicz
5.0
5.0
DSDS/6755.952
1851Kinga Kowal
Alicja Bigosińska
1.5
0.0
MPMP/31755.782
1958Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
4.0
4.0
MPPM/4155.632
208Bogdan Sokół
Stanisław Zapaśnik
4.0
3.0
DSDS/6755.622
2165Wiesław Dymek
Piotr Wróblewski
2.0
2.0
MP
MA
PM/4155.162
226Waldemar Majewski
Andrzej Suchodolski
4.0
4.0
DSDS/6754.742
2353Agata Nowicz
Piotr Stefanów
1.5
2.0
PM
MP
PM/4153.982
2427Mikołaj Taczewski
Julian Taczewski
15.0
0.0
MP
SL
MP/31753.862
2556Dorota Staroń
Władysław Staroń
0.0
0.0
PM/4153.452
2625Gabriela Kroner
Anna Basiura
0.5
1.0
MPMP/31753.272
2755Anna Gabriel
Leszek Gabriel
0.0
7.0
MPPM/4153.162
2857Zbigniew Kozerski
Dominik Zawada
0.0
1.0
MA
MP
PM/4153.111
2959Anna Stasierska
Krystyna Kłosowska
0.0
0.0
PM/4153.031
305Marcin Motykiewicz
Aleksander Czajka
4.0
7.0
DSDS/6753.031
3142Karol Kraska
Wiktor Cupiał
1.0
0.0
MPMP/31752.911
3263Piotr Kowalewski
Andrzej Gintrowicz
1.0
0.0
PM
WP
PM/4152.581
3354Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MAPM/4152.331
3464Hanna Kowalska
Krzysztof Rohde
0.5
0.5
WMPM/4152.281
3536Bartosz Żbik
Ada Żbik
2.0
0.0
MP
MP/31752.161
3632Anna Skalny
Marcel Fabiańczyk
0.5
0.5
MPMP/31751.561
372Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DSDS/6750.961
3817Bożena Pieróg
Henryk Bogucki
1.5
4.0
LBLB/12750.551
3966Mariola Miklaszewska
Teresa Roszkowska-Śliź
0.0
0.0
MA
WM
PM/4150.55
404Jerzy Więcławski
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/6750.25
419Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DSDS/6749.97
4240Wojciech Starzyk
Tomasz Ustrzycki
0.0
1.5
MPMP/31749.62
4321Edmund Serówka
Zbigniew Świątek
0.5
0.0
LB
NZ
LB/12749.49
4462Eugenia Stefanów
Elżbieta Brewińska
2.5
0.0
MP
MA
PM/4149.25
453Janusz Drozdowski
Krzysztof Ćwik
12.0
5.0
DSDS/6749.03
4649Wiktor Skiepko
Patryk Klim
0.0
0.0
PDMP/31748.59
4716Barbara Górka
Leszek Czachowski
0.0
0.0
NZLB/12748.56
4871Zofia Diakowska
Marek Bukowski
3.0
5.0
DS
WP
PM/4148.53
4974Ewa Neuman
Tamara Cesarz
6.0
0.0
GER
MA
PM/4147.46
5034Lech Rębisz
Nina Przybylska
1.5
0.0
DS
MP/31745.72
5161Ryszard Wroński
Wacław Kryński
1.0
1.0
MAPM/4145.00
5214Leszek Haber
Anna Jankowska
5.0
3.0
DSDS/6744.84
5347Dominik Rajczak
Jakub Smoleń
0.0
0.5
SW
MP
MP/31744.24
5419Barbara Soroko
Edward Śniadecki
2.5
2.0
LBLB/12744.17
5544Tomasz Dudek
Andrzej Nowakowski
0.0
0.0

LD
MP/31743.46
5638Tomasz Janik
Michał Samól
0.0
0.5

KP
MP/31743.29
5712Sławomir Zagórski
Zdzisław Malkiewicz
2.5
4.0
DSDS/6742.76
5872Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
0.5
0.5
MAPM/4142.65
5948Maciej Dudziak
Maciej Soroka
0.0
0.0
MP/31742.47
6067Lidia Zarębińska
Alicja Pers
0.0
0.0
MAPM/4142.14
6173Anna Dymek
Liliana Suflida
2.5
0.0
MP
LD
PM/4142.10
6275Irena Wilczyńska
Marek Jaroszkiewicz
0.5
2.5
MAPM/4141.74
6333Małgorzata Górka
Dawid Siwiera
0.0
0.0
MP
SL
MP/31741.60
6470Anita Michnowska
Emilia Kemuś
0.0
0.5
MA
DS
PM/4141.32
6513Marzena Artmańska
Dariusz Artmański
0.0
4.0
DSDS/6740.85
6643Marek Burzyński
Rafał Łazarczyk
0.0
0.0
MP/31740.17
6752Tomasz Podżorski
Jakub Marekwica
0.0
0.0
SLMP/31739.85
6860Wiesław Gorczewski
Kazimierz Namysł
2.5
3.0
KPPM/4139.59
6915Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LBLB/12738.40
7031Jakub Machnik
Eltion Piątek
0.0
0.0
SW
MP/31736.86
7110Marian Krzypkowski
Zdzisław Kuc
1.5
1.0
DSDS/6736.47
7224Mikołaj Machowski
Julia Chrabąszcz
0.0
0.5
SL
MP
MP/31736.43
7345Maja Trojańska
Damian Borysiuk
0.0
0.0
MP/31735.47
7429Sylwia Burzyńska
Adam Andreczko
0.0
0.0
PD
SL
MP/31733.47
7539Jan Gurgul
Krzysztof Chmielewski
0.0
0.0
MP/31733.00

Statystyka ośrodków...