Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 23 sierpnia 2018

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
142Franciszek Kurlit
Bartosz Żbik
2.0
2.0
MPMP/31772.2513
227Artur Winkler
Andrzej Kaźmierczak
9.0
12.0
DSDS/723.6071.8713
333Marcin Dworak
Gabriela Kroner
0.5
0.5
MPMP/31770.9112
446Kinga Kowal
Marcin Kuflowski
1.5
4.0
MPMP/31760.2512
550Filip Suwada
Krzysztof Chmielewski
0.5
0.0
MP
MP/3172.4056.0111
651Dominik Rajtar
Rafał Skalny
2.0
0.5
MPMP/31750.6410
770Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
5.0
WPWP/24750.0110
864Michał Stasik
Przemysław Pasiński
1.5
2.0
MPMP/3172.4045.189
985Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/2472.4044.629
1058Maria Kołuda
Aleksander Kołuda
0.0
0.0
MP/3172.4044.138
1189Mirosław Sankiewicz
Edward Kaczmarek
5.0
9.0
ZPZP/30841.668
1261Tomasz Ustrzycki
Wojciech Starzyk
1.5
0.0
MPMP/3172.4041.487
133Lech Moliński
Ryszard Menzfeld
2.5
5.0
DSDS/3367.2039.227
146Jerzy Romańczyk
Kazimierz Radomski
5.0
0.0
DS
NZ
DS/3367.2038.796
1583Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/24733.655
1611Lech Warężak
Małgorzata Turska-Marcinowska
11.0
7.0
DSDS/673.6029.985
1777Rafał Szymański
Marek Sosiński
5.0
7.0
WPWP/24725.524
1810Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/673.6023.954
1940Anna Skalny
Marcel Fabiańczyk
0.5
0.5
MPMP/31722.663
2015Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/673.6021.263
2135Michał Samól
Jakub Machnik
0.5
0.0
KP
SW
MP/31721.133
2243Lech Rębisz
Jarosław Kuźniar
1.5
2.0
DSMP/31720.503
2396Anna Kondyjowska
Kazimierz Wiliński
3.0
7.0
ZPZP/30818.663
2439Aron Shindler
Szymon Armata
2.0
1.5
MP
DS
MP/31715.873
2575Sławomir Tomaszewski
Jerzy Stefanowski
2.0
4.0
WPWP/2472.4015.743
2691Zbigniew Kułaczkowski
Tadeusz Mediuch
11.0
0.5
ZPZP/30814.932
2725Jakub Patreuha
Bartosz Macioł
4.0
1.0
DSDS/723.6014.872
2813Dariusz Artmański
Mariusz Ciostek
4.0
2.5
DSDS/673.6014.792
2978Ryszard Nowicki
John Catlow
4.0
2.0
WPWP/2472.4013.342
3023Bronisław Tabisz
Jan Kulczycki
4.0
2.0
DSDS/723.6012.992
3131Mikołaj Machowski
Julia Chrabąszcz
0.0
0.5
SL
MP
MP/31712.102
328Arkadiusz Poziemski
Samuel Bałdysz
3.0
5.0
DSDS/673.6011.872
331Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
1.0
1.5
DSDS/3367.2010.972
3452Wiktor Skiepko
Patryk Klim
0.0
0.0
PDMP/3172.4010.522
3590Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/30810.402
3667Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2472.409.491
3779Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/2478.601
3828Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.608.491
3981Jarosław Nowak
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WPWP/2472.408.451
4082Zygfryd Banecki
Zbigniew Kaczorowski
4.0
2.5
WPWP/2472.408.071
4116Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/677.631
4232Adrian Bakalarz
Dominika Rynio
7.0
0.0
SL
PM
MP/3176.681
4386Lidia Gapińska
Krzysztof Brudka
2.0
13.0
WPWP/2472.406.251
4414Ryszard Rolka
Anna Jankowska
5.0
3.0
DSDS/673.605.711
4568Elżbieta Kamińska
Małgorzata Węglewska
0.5
1.5
WPWP/2472.404.331
4621Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.5
DSDS/723.604.051
4784Andrzej Ostrowski
Krystian Ostrowski
2.0
2.0
WPWP/2473.77
4856Roland Lippik
Dominika Friedrich
5.0
0.0
DS
PM
MP/317-0.12
4917Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/67-3.43
5060Wiktor Cupiał
Karol Kraska
0.0
1.0
MPMP/317-4.03
5112Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/673.60-5.15
5259Oliwia Żygowska
Julia Redzimska
0.0
0.0
PMMP/3172.40-5.19
5387Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-5.68
5426Piotr Rapacki
Tadeusz Kazimirowicz
1.5
0.5
DSDS/723.60-6.59
5548Kacper Kuflowski
Łukasz Kasperczyk
2.0
2.0
MPMP/3172.40-8.50
5622Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/723.60-8.92
5753Aleksander Skiepko
Sylwia Burzyńska
0.0
0.0
PDMP/3172.40-9.42
589Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/673.60-11.60
5941Tomasz Janik
Adam Andreczko
0.0
0.0

SL
MP/317-11.66
6036Jakub Smoleń
Eltion Piątek
0.5
0.0
MP
MP/317-12.15
6193Lech Sulżycki
Maciej Silski
7.0
0.0
ZP
ZP/308-12.64
6224Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/723.60-13.66
6357Dawid Siwiera
Alicja Bigosińska
0.0
0.0
SL
MP
MP/3172.40-15.26
644Wacław Rój
Marcin Rój
1.5
2.0
DSDS/3367.20-16.43
6518Krzysztof Lewandowski
Bohdan Mazur
5.0
13.0
DSDS/67-17.37
6680Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5
WPWP/247-18.91
6734Agata Warunek
Laura Cichoń
0.5
0.5
MPMP/317-20.72
6892Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/308-20.96
6969Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.5
WPWP/2472.40-21.15
7095Edward Chodźko
Jerzy Schulz
0.0
9.0

ZP
ZP/308-21.39
7138Maja Trojańska
Małgorzata Górka
0.0
0.0

MP
MP/317-22.29
727Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/673.60-22.34
7320Andrzej Suchodolski
Barbara Radomska
4.0
4.0
DSDS/67-22.93
7466Franciszek Kłonowski
Mikołaj Paluczek
0.0
0.0
WPMP/317-22.98
7565Tomasz Dudek
Andrzej Nowakowski
0.0
0.0

LD
MP/3172.40-23.86
7655Adam Przestrzelski
Adrian Stupieńko
0.0
0.0
MP/3172.40-24.85
7774Hieronim Nowacki
Janusz Kopras
5.0
4.0
WPWP/247-24.86
7873Wojciech Kaniewski
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPWP/2472.40-26.75
7988Robert Ciesielski
Jarosław Michalski
2.5
1.5
WPWP/2472.40-28.60
8044Jakub Burzyński
Halina Perkowska
0.0
1.0

PD
MP/317-28.94
8194Zdzisław Słowiński
Bolesław Tomaszewski
2.5
0.0
ZP
ZP/308-33.06
8272Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/2472.40-33.49
8347Olaf Knut
Monika Zwarra
0.0
0.0
PMMP/317-33.94
842Zdzisław Niemirski
Stanisław Cygan
0.0
2.0
NZ
DS
DS/3367.20-36.55
8562Maciej Soroka
Maciej Dudziak
0.0
0.0
MP/317-40.26
8671Wojciech Witkowski
Tadeusz Lejwoda
2.5
3.0
WPWP/247-41.19
8749Marek Burzyński
Rafał Łazarczyk
0.0
0.0
MP/317-43.79
8829Ewa Sokolińska
Janusz Kozioł
1.5
2.0
DSDS/723.60-50.69
8945Paweł Machaliński
Piotr Hiller
0.0
0.0
PMMP/317-56.62
9063Dominik Rajczak
Damian Borysiuk
0.0
0.0
SW
MP/3172.40-62.28
9137Julian Taczewski
Marianna Pantak
0.0
0.0

SL
MP/317-66.24

Statystyka ośrodków...