Turniej na maksy
Czwartek, 23 sierpnia 2018
Wyniki z 8 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
107
Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
4.0
4.0
MP
PM/41
63.96
14
2
7
Henryk Wiszniewski
Wojciech Raczyński
4.0
3.0
DS
DS/269
63.54
14
3
37
Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MP
MP/40
63.11
13
4
58
Janina Dziedzina
Bogdan Łukasik
0.0
0.5
MP
MP/45
63.08
13
5
103
Zofia Diakowska
Eugenia Stefanów
3.0
2.5
DS
MP
PM/41
63.08
12
6
13
Olga Zacharewicz
Hubert Nehring
2.0
1.5
LB
LB/127
63.07
12
7
20
Kazimierz Dobrzyniecki
Dariusz Biedrzycki
5.0
7.0
MA
MA/321
-0.56
61.27
11
8
36
Zenon Filipiak
Ireneusz Liberadzki
2.5
2.5
MA
MA/86
61.26
11
9
66
Zbigniew Kamiński
Jan Maciejewski
4.0
9.0
PM
PM/299
60.63
10
10
33
Andrzej Wiśniewski
Andrzej Denisiewicz
0.0
0.0
MA/86
60.51
10
11
94
Marek Bukowski
Eugeniusz Zalewski
5.0
9.0
WP
SL
PM/41
60.22
9
12
78
Janina Buszman
Jan Wrotkowski
2.0
1.5
PM
PM/299
59.44
8
13
95
Dorota Staroń
Władysław Staroń
0.0
0.0
PM/41
59.26
8
14
50
Barbara Lesiecka
Ryszard Cieślik
7.0
3.0
MP
MP/40
58.28
7
15
22
Hilary Ślesicki
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
WP
MA
MA/321
57.66
7
16
10
Lech Lorkiewicz
Skarbimir Kozar
3.0
5.0
LB
LB/127
57.58
6
17
101
Hanna Kowalska
Krzysztof Rohde
0.5
0.5
WM
PM/41
57.15
6
18
100
Piotr Stefanów
Piotr Wróblewski
2.0
2.0
MP
MA
PM/41
56.83
5
19
40
Jacek Jurczyński
Zbigniew Gruszecki
2.5
4.0
MP
MP/40
56.28
5
20
70
Andrzej Dobkowicz
Łukasz Kuczewski
3.0
2.0
PM
PM/299
55.84
4
21
26
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
1.5
4.0
MA
MA/321
55.78
4
22
16
Wiesław Skowron
Mirosław Zacharewicz
4.0
4.0
LB
LB/127
55.66
3
23
108
Krzysztof Ziewacz
Wojciech Lewandowski
5.0
4.0
MP
PM
PM/41
55.51
3
24
61
Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.0
1.0
MP
MP/45
55.48
3
25
79
Jan Kamiński
Zygmunt Mikołajczyk
5.0
3.0
PM
PM/299
55.47
3
26
46
Marek Heichel
Marcin Wilczyński
4.0
5.0
MP
MP/40
55.31
3
27
47
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SL
MP/40
55.13
3
28
18
Jerzy Plichtowicz
Jerzy Sadowski
2.5
4.0
WM
MA
MA/321
54.92
3
29
8
Andrzej Stachowiak
Piotr Birowski
0.0
2.0
DS
DS/269
54.60
3
30
57
Aleksandra Wołowiec
Adam Kutszyński
0.0
1.5
MP
MP/45
54.52
3
31
19
Dominik Głowacki
Dawid Kołodziejski
1.5
2.0
WM
MA/321
54.41
2
32
45
Waldemar Rybka
Janusz Natorski
5.0
5.0
MP
MP/40
54.19
2
33
105
Liliana Suflida
Ryszard Pietrzak
0.0
1.0
LD
MA
PM/41
54.05
2
34
88
Agata Nowicz
Ewa Neuman
1.5
6.0
PM
GER
PM/41
53.51
2
35
83
Bogdan Grzelak
Jacek Kowalewski
5.0
2.0
WP
MA
PM/41
53.35
2
36
67
Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.5
PM
PM/299
53.23
2
37
84
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MA
PM/41
53.12
2
38
29
Irena Kaca
Wiesław Kaca
2.0
2.0
MA
MA/86
53.01
2
39
93
Wiesław Gorczewski
Kazimierz Namysł
2.5
3.0
KP
PM/41
52.88
2
40
82
Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MP
PM/41
52.81
2
41
2
Andrzej Świrzewski
Piotr Szmydyński
0.0
0.0
DS/269
52.35
2
42
35
Tadeusz Osiecki
Sławomir Moroz
2.5
2.5
MA
MA/86
52.21
2
43
90
Piotr Kowalewski
Andrzej Gintrowicz
1.0
0.0
PM
WP
PM/41
52.14
1
44
11
Czesław Plachimowicz
Marek Marciniak
5.0
4.0
LB
LB/127
51.95
1
45
73
Franciszek Gappa
Ryszard Zawadowicz
0.5
2.0
PM
PM/299
51.90
1
46
1
Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
1.5
2.0
DS
DS/269
51.84
1
47
68
Ryszard Jarmużewski
Witold Piątkowski
5.0
4.0
PM
PM/299
51.70
1
48
65
Marcin Brzeski
Leszek Czarnecki
3.0
3.0
PM
PM/299
51.41
1
49
60
Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.0
1.0
MP
MP/45
51.37
1
50
14
Grzegorz Hajkowicz
Marek Stolarczyk
2.0
2.0
LB
LB/127
51.36
1
51
34
Karolina Kamelak
Przemysław Nitek
1.0
2.5
MA
MA/86
51.32
1
52
43
Józef Barczyk
Zdzisław Gędłek
7.0
5.0
MP
MP/40
51.07
1
53
41
Barbara Batkiewicz
Jacek Herman
9.0
11.0
MP
MP/40
51.05
1
54
6
Andrzej Pawłowski
Adam Szewczak
1.5
2.0
DS
DS/269
51.01
55
48
Tytus Bisping
Andrzej Kopański
7.0
3.0
MP
MP/40
50.92
56
106
Lidia Zarębińska
Dominik Zawada
0.0
1.0
MA
MP
PM/41
50.83
57
102
Anna Gabriel
Leszek Gabriel
0.0
7.0
MP
PM/41
50.66
58
4
Grzegorz Skowronek
Tadeusz Cymbalista
3.0
4.0
DS
DS/269
50.57
59
30
Anna Liszewska
Radosław Liszewski
2.0
2.0
MA
MA/86
50.46
60
71
Wanda Woltyńska
Zbigniew Wyderka
0.0
0.0
PM
PM/299
50.42
61
44
Jan Szafraniec
Bolesław Zysek
2.5
2.0
MP
MP/40
50.29
62
15
Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.5
LB
LB/127
50.23
63
53
Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MP
MP/40
49.67
64
24
Janusz Krzykowski
Witold Moreń
0.0
0.0
MA
MA/321
49.11
65
86
Jolanta Meller
Ryszard Wroński
0.0
1.0
MA
PM/41
48.97
66
52
Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.5
2.0
MP
MP/40
48.40
67
92
Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
0.5
0.5
MA
PM/41
48.22
68
38
Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.0
2.0
MP
MP/40
47.72
69
51
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
47.46
70
87
Wiesława Mirosław
Zbigniew Kozerski
0.0
0.0
MA
PM/41
47.35
71
98
Grażyna Kościelny
Bogdan Kościelny
0.5
0.5
MA
PM/41
47.17
72
25
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA/321
46.68
73
54
Robert Podsiadły
Stanisław Jaros
4.0
5.0
MP
MP/40
46.61
74
74
Jerzy Maciejak
Janusz Warchoł
1.5
4.0
PM
PM/299
46.47
75
72
Katarzyna Sapińska
Leszek Sapiński
1.5
2.5
PM
PM/299
46.29
76
64
Marek Glibowski
Adam Waśko
2.0
5.0
MP
MP/45
46.05
77
5
Marek Czerniawski
Grzegorz Czapulak
4.0
5.0
DS
DS/269
45.71
78
89
Elżbieta Brewińska
Tamara Cesarz
0.0
0.0
MA
PM/41
45.64
79
42
Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.5
2.5
MP
MP/40
45.58
80
76
Teresa Górkiewicz
Jan Lech
2.5
5.0
PM
PM/299
45.27
81
49
Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.5
MP
MP/40
45.02
82
81
Alicja Pers
Grażyna Śniadewicz
0.0
1.0
MA
PM/41
44.98
83
59
Grażyna Romanek
Agata Szeligowska
0.0
0.0
PM
MP
MP/45
44.86
84
80
Aleksandra Krumholc
Marek Szymborski
0.0
4.0
PM
PM/299
44.29
85
32
Piotr Pyrak
Tomasz Kopka
1.0
3.0
MA
MA/86
44.16
86
23
Jerzy Pałysa
Waldemar Surmacz
1.5
2.0
MA
MA/321
44.09
87
69
Elżbieta Nowakowska
Olgierd Zieliński
0.0
0.5
PM
PM/299
44.01
88
96
Grażyna Sass
Gustaw Dzieciuch
0.0
0.0
PM/41
43.90
89
77
Adam Derwiński
Bogdan Frydrychowicz
3.0
3.0
PM
PM/299
43.04
90
39
Halina Święch
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MP
MP/40
41.97
91
17
Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.5
1.5
MA
MA/321
41.61
92
75
Elżbieta Gańczarczyk
Sławomir Piekut
0.0
13.0
PM
PM/299
40.60
93
27
Robert Liszewski
Dominik Kamelak
0.5
0.5
MA
MA/86
40.45
94
12
Mirosław Jedynak
Czesław Szymański
2.5
3.0
LB
LB/127
40.40
95
85
Irena Wilczyńska
Marek Jaroszkiewicz
0.5
2.5
MA
PM/41
40.39
96
104
Teresa Roszkowska-Śliź
Mariola Miklaszewska
0.0
0.0
WM
MA
PM/41
39.40
97
99
Małgorzata Sokół
Wacław Kryński
0.0
1.0
MA
PM/41
38.35
98
97
Małgorzata Kmiecik
Zbigniew Kmiecik
0.0
0.0
SL
PM/41
37.79
99
28
Kamila Kiraga
Karolina Kowalska
2.0
1.5
MA
MA/86
36.62
100
62
Wiktor Sobczyński
Tadeusz Śliwiński
0.0
0.0
MP
MP/45
34.65
101
21
Jacek Durski
Bogdan Ojrzyński
0.0
0.0
MA/321
34.64
102
55
Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MP
MP/40
33.69
103
3
Jerzy Gajek
Stanisław Depta
0.0
0.0
DS/269
30.38
104
9
Waldemar Prażanowski
Wojciech Felsztyński
0.5
1.0
LB
LB/127
29.75
105
91
Emilia Kemuś
Anita Michnowska
0.5
0.0
DS
MA
PM/41
28.51
Statystyka ośrodków...