Turniej na maksy

Środa, 22 sierpnia 2018

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
133Tomasz Ustrzycki
Łukasz Kasperczyk
1.5
2.0
MPMP/31774.1222
232Patryk Klim
Wiktor Skiepko
0.0
0.0
PDMP/31770.4922
3131Zofia Diakowska
Marek Bukowski
3.0
5.0
DS
WP
PM/4165.9221
4111Wiesława Mirosław
Jacek Kowalewski
0.0
2.0
 
MA
PM/4164.8721
513Rafał Skalny
Dominik Rajtar
0.5
2.0
MPMP/31764.0120
653Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
12.0
12.0
MPMP/4063.6020
72Aron Shindler
Michał Stasik
2.0
1.5
MPMP/31762.8019
810Laura Cichoń
Gabriela Kroner
0.5
0.5
MPMP/31762.7419
9174Robert Pogorzelski
Romuald Bartoszko
5.0
5.0
WPWP/25262.1618
1093Bolesław Smorąg
Zbigniew Kiełbasa
5.0
4.0
PKPK/11861.5018
11171Przemysław Maliszewski
Waldemar Kożuchowski
4.0
4.0
WPWP/25260.8917
12170Janusz Przybysz
Sławomir Czapliński
9.0
7.0
WPWP/25260.8517
1322Jakub Marekwica
Tomasz Podżorski
0.0
0.0
SLMP/31760.4416
1428Marcin Kuflowski
Lech Rębisz
4.0
0.0
MP
 
MP/31760.3616
15158Jerzy Bajka
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/24759.9615
16161Jerzy Nowak
Kajetan Gościański
13.0
1.5
WPWP/24759.8015
1719Bartosz Żbik
Przemysław Pasiński
2.0
2.0
MPMP/31759.7514
1861Marek Jaworski
Andrzej Dudzik
12.0
12.0
MPMP/4059.6514
19110Eugeniusz Zalewski
Piotr Stefanów
9.0
2.0
SL
MP
PM/4159.2813
2040Aleksandra Jurkiewicz
Andrzej Borek
5.0
5.0
MPMP/4058.8213
2164Łukasz Lebioda
Wit Klapper
19.0
21.0
MP
SL
MP/4058.7212
2299Jacek Szczerba
Jan Kadula
4.0
12.0
PKPK/11858.5812
23105Marian Górecki
Dariusz Kulpiński
5.0
9.0
PKPK/11858.3211
24129Hanna Kowalska
Krzysztof Rohde
0.5
0.5
WMPM/4158.2411
25123Dorota Staroń
Włądysław Staroń
0.0
0.0
PM/4158.1110
2677Maciej Superson
Grzegorz Superson
5.0
11.0
MPMP/4058.0610
27122Agata Nowicz
Eugenia Stefanów
1.5
2.5
PM
MP
PM/4157.939
2849Jan Skuciński
Zbigniew Przeginiak
5.0
4.0
MPMP/4057.749
2976Rafał Synowiec
Jakub Kowal
9.0
12.0
MPMP/4057.738
30151Janusz Suszczyński
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WPWP/24757.728
31159Marek Sosiński
Rafał Szymański
7.0
5.0
WPWP/24757.297
32101Hieronim Furman
Andrzej Proczkowski
9.0
2.5
PKPK/11857.127
3396Jerzy Puchała
Leszek Jarosz
5.0
4.0
PKPK/11857.056
3465Zdzisław Gędłek
Adam Owoc
5.0
2.5
MPMP/4057.006
3580Maciej Kędzierski
Piotr Radzikowski
3.0
9.0
MPMP/4056.835
3690Wojciech Paszko
Marek Pietraszek
7.0
18.0
MP
PK
PK/11856.545
3795Tadeusz Szemraj
Jan Rusin
5.0
5.0
PKPK/11856.435
3850Jacek Herman
Marcin Krawczyk
11.0
12.0
MPMP/4055.995
39142John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.0
2.0
WPWP/24755.695
4058Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/4055.515
41164Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/24755.244
42112Piotr Kowalewski
Andrzej Gintrowicz
1.0
0.0
PM
WP
PM/4155.164
434Sylwia Burzyńska
Adrian Bakalarz
0.0
7.0
PD
SL
MP/31755.144
4427Kinga Kowal
Alicja Bigosińska
1.5
0.0
MPMP/31755.114
45165Jan Adamczewski
Marek Janik
11.0
5.0
WPWP/24755.084
4626Julia Redzimska
Andrzej Nowakowski
0.0
0.0
PM
LD
MP/31755.004
47148Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.5
1.5
WPWP/24754.894
48143Jadwiga Nowak
Stefan Masternak
11.0
5.0
WPWP/24754.514
4951Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/4054.504
50173Waldemar Czajkowski
Dariusz Szopieraj
1.5
3.0
WPWP/25254.414
5194Leszek Garbacik
Przemysław Iwoński
5.0
2.5
PKPK/11854.144
5288Przemysław Zawada
Jacek Znamirowski
19.0
15.0
MA
PK
PK/11854.014
53114Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
0.5
0.5
MAPM/4153.703
54124Grażyna Sass
Gustaw Dzieciuch
0.0
0.0
PM/4153.693
55156Cezary Serek
Danuta Kazmucha
15.0
15.0
WP
WM
WP/24753.673
56166Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
5.0
2.5
WPWP/24753.633
5762Magdalena Lankosz
Jacek Kalinowski
9.0
7.0
MPMP/4053.593
58175Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WPWP/25253.523
59150Stanisław Zakrzewski
Witold Szczepaniak
17.0
5.0
WPWP/24753.443
60121Anna Gabriel
Leszek Gabriel
0.0
7.0
MPPM/4153.423
6187Waldemar Kaszuba
Tadeusz Przybyło
3.0
9.0
PKPK/11853.303
6242Katarzyna Michałek
Hanna Leskiewicz
7.0
3.0
MPMP/4053.263
63140Andrzej Kędzierski
Piotr Stanikowski
5.0
3.0
WPWP/24753.253
6484Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
5.0
2.5
PKPK/11852.912
6563Maciej Szczerczak
Kazimierz Chłobowski
4.0
11.0
MPMP/4052.612
6675Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MPMP/4052.492
6778Mikołaj Haich
Michał Wypych
2.0
2.0
MPMP/4052.412
6859Aleksander Jezioro
Andrzej Lubojemski
21.0
13.0
MPMP/4052.132
6914Anna Basiura
Agata Warunek
1.0
0.5
MPMP/31752.122
7092Hanna Łazarska
Bogusław Ferenc
4.0
11.0
PKPK/11852.002
7179Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4051.832
7218Szymon Armata
Franciszek Kurlit
1.5
2.0
DS
MP
MP/31751.652
73113Irena Wilczyńska
Marek Jaroszkiewicz
0.5
2.5
MAPM/4151.402
7489Tomasz Bajorek
Robert Przybyło
9.0
7.0
PKPK/11851.362
75119Tamara Cesarz
Maria Karolewska
0.0
0.0
MA
PK
PM/4151.342
7611Wojciech Starzyk
Krzysztof Chmielewski
0.0
0.0
MP
 
MP/31751.301
77157Paweł Siwak
Wojciech Kaniewski
2.0
4.0
WPWP/24751.201
7812Jakub Machnik
Dominik Rajczak
0.0
0.0
SWMP/31751.151
7936Dawid Siwiera
Tomasz Dudek
0.0
0.0
SL
ST
MP/31751.081
80130Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
4.0
4.0
MPPM/4150.841
81141Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WPWP/24750.491
8224Franciszek Kłonowski
Mikołaj Paluczek
0.0
0.0
WPMP/31750.431
838Julia Chrabąszcz
Mikołaj Machowski
0.5
0.0
MP
SL
MP/31750.421
8443Janusz Natorski
Stanisław Jaros
5.0
5.0
MPMP/4050.381
85176Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25250.161
86138Jan Borychowski
Małgorzata Zielonacka
13.0
2.5
WPWP/24750.081
87154Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WPWP/24750.011
8860Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MPMP/4050.00
8917Wiktor Cupiał
Karol Kraska
0.0
1.0
MPMP/31749.92
90147Jacek Kokociński
Andrzej Pietrkiewicz
5.0
5.0
WPWP/24749.77
9146Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4049.54
92144Hieronim Nowacki
Janusz Kopras
5.0
4.0
WPWP/24749.45
9366Jerzy Michałek
Jacek Stasica
21.0
13.0
SL
MP
MP/4049.10
943Nina Przybylska
Jarosław Kuźniar
0.0
2.0
ST
DS
MP/31749.03
95136Aleksander Buchholz
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.5
WPWP/24749.01
96168Jan Olkowicz
Radzisław Oczkowicz
4.0
4.0
WPWP/25249.01
9770Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
4.0
9.0
MPMP/4048.98
9881Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
12.0
12.0
PKPK/11848.75
999Jakub Smoleń
Eltion Piątek
0.5
0.0
MP
ST
MP/31748.73
10073Adam Brodowski
Tadeusz Garbacik
1.5
13.0
MPMP/4048.73
10145Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4048.52
102125Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MAPM/4148.33
10315Marcel Fabiańczyk
Marcin Dworak
0.5
0.5
MPMP/31748.25
104134Wiesław Gorczewski
Kazimierz Namysł
2.5
3.0
KPPM/4147.92
10557Barbara Batkiewicz
Stanisław Urbanowski
9.0
7.0
MPMP/4047.75
106104Józef Wrona
Stanisław Sadło
5.0
5.0
PKPK/11847.73
10791Mariusz Czesnar
Robert Kwiatkowski
2.5
3.0
PKPK/11847.56
108107Stanisław Bąk
Eugeniusz Strzyż
5.0
5.0
PKPK/11847.54
10955Jan Surdej
Piotr Szewczyk
0.0
0.0
MPMP/4047.46
11052Maria Krasowska
Marian Czopek
4.0
7.0
MPMP/4047.45
111135Tomasz Powęzka
Maciej Masłowski
2.0
2.0
WPWP/24747.17
112139Henryk Duszyński
Jerzy Wilczek
4.0
3.0
WPWP/24747.17
113128Bogdan Grzelak
Piotr Wróblewski
5.0
2.0
WP
MA
PM/4146.95
11416Damian Borysiuk
Michał Samól
0.0
0.5
ST
KP
MP/31746.95
115172Teodor Jenczewski
Adam Piszczek
1.5
2.0
WPWP/25246.95
116137Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WPWP/24746.79
11797Tomasz Jędrzejek
Jerzy Rybarski
4.0
2.5
PKPK/11846.78
11886Zbigniew Czarnecki
Lesław Chmiel
3.0
5.0
PKPK/11846.72
11967Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4046.01
12083Mieczysław Sipowicz
Bogusław Surowiec
5.0
5.0
PKPK/11845.97
12182Władysław Chodziński
Tadeusz Dańczak
7.0
1.0
PKPK/11845.94
12285Stanisław Chlebuś
Jadwiga Roźniatowska
1.0
2.5
PKPK/11845.81
123146Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WPWP/24745.51
12456Grzegorz Latała
Piotr Stopa
3.0
13.0
MPMP/4045.08
125100Małgorzata Janik
Andrzej Byzdra
0.5
7.0
PKPK/11844.90
126152Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24744.78
1277Kacper Kuflowski
Piotr Kołuda
2.0
17.0
MP
LU
MP/31744.76
12847Ryszard Cieślik
Leszek Faber
3.0
3.0
MPMP/4044.66
129120Ewa Neuman
Dominik Zawada
6.0
1.0
GER
MP
PM/4144.58
13037Adam Andreczko
Tomasz Janik
0.0
0.0
SL
ST
MP/31744.45
131145Zdzisław Stryła
Michał Granops
1.0
0.0
WP
NZ
WP/24743.91
132163Zenon Wierzbicki
Paweł Biś
5.0
1.5
LD
WP
WP/24743.68
133116Jolanta Meller
Ryszard Wroński
0.0
1.0
MAPM/4143.67
13423Aleksander Skiepko
Adam Przestrzelski
0.0
0.0
PD
ST
MP/31743.56
13525Oliwia Żygowska
Piotr Hiller
0.0
0.0
PMMP/31743.45
13620Dominika Rynio
Michał Husarek
0.0
0.0
PMMP/31743.44
13741Adam Lenda
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MPMP/4043.39
13871Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MPMP/4043.36
13939Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MPMP/4042.88
14035Dominika Friedrich
Paweł Machaliński
0.0
0.0
PMMP/31742.76
141118Lidia Zarębińska
Zbigniew Kozerski
0.0
0.0
MAPM/4142.49
142178Andrzej Małdziński
Andrzej Malenta
4.0
5.0
WPWP/25242.44
143106Jadwiga Żulińska
Andrzej Dec
1.5
0.0
PKPK/11842.13
144115Teresa Roszkowska-Śliź
Mariola Miklaszewska
0.0
0.0
WM
MA
PM/4141.94
145149Maciej Wybranowski
Bogumiła Jakubowska
4.0
3.0
WPWP/24741.91
146117Alicja Pers
Emilia Kemuś
0.0
0.5
MA
DS
PM/4141.80
14772Marzena Kwiecińska-Wilk
Tytus Bisping
5.0
7.0
MPMP/4041.80
14829Marianna Pantak
Maja Trojańska
0.0
0.0
SL
ST
MP/31741.58
14948Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4041.57
15054Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/4041.54
151103Grzegorz Rusinek
Andrzej Kulasa
2.5
2.5
PKPK/11841.53
152126Grażyna Kościelny
Bogdan Kościelny
0.5
0.5
MAPM/4141.31
153133Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPPM/4141.21
15434Maciej Dudziak
Maciej Soroka
0.0
0.0
STMP/31740.85
15521Monika Zwarra
Olaf Knut
0.0
0.0
PMMP/31740.50
15674Jacek Gurgul
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4040.41
15769Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
3.0
3.0
MPMP/4039.93
15838Kamil Lemke
Bartosz Marszałek
0.0
0.0
PMMP/31739.61
15944Patryk Mrukot
Albert Mosiałek
1.0
1.0
MPMP/4039.57
16031
Halina Perkowska
0.0
1.0
 
PD
MP/31739.53
16168Anna Burda
Lech Adamus
2.5
1.5
MPMP/4039.43
1625Małgorzata Górka
Jan Gurgul
0.0
0.0
MP
ST
MP/31739.23
163162Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WP
NZ
WP/24739.06
164177Beata Buczkowska-Linke
Stefan Samól
3.0
3.0
WPWP/25239.01
165155Krzysztof Janecki
Andrzej Dachtera
1.5
0.0
WPWP/24738.85
166109Grażyna Śniadewicz
Ryszard Pietrzak
1.0
1.0
MAPM/4138.67
167127Małgorzata Sokół
Wacław Kryński
0.0
1.0
MAPM/4138.60
168160Janusz Borowski
Sławomir Tomaszewski
3.0
2.0
WPWP/24738.51
169102Jan Porada
Zdzisław Baryła
5.0
4.0
PKPK/11838.16
17098Mateusz Kopko
Anna Cisek
0.0
0.0

PK
PK/11836.33
1711Julian Taczewski
Jakub Burzyński
0.0
0.0
STMP/31735.60
172169Mateusz Wieczorek
Kajetan Granops
0.0
0.0
WP/25230.95
1736Maria Kołuda
Aleksander Kołuda
0.0
0.0
STMP/31728.92

Statystyka ośrodków...