Turniej na maksy
Środa, 22 sierpnia 2018
Wyniki z 6 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
33
Tomasz Ustrzycki
Łukasz Kasperczyk
1.5
2.0
MP
MP/317
74.12
22
2
32
Patryk Klim
Wiktor Skiepko
0.0
0.0
PD
MP/317
70.49
22
3
131
Zofia Diakowska
Marek Bukowski
3.0
5.0
DS
WP
PM/41
65.92
21
4
111
Wiesława Mirosław
Jacek Kowalewski
0.0
2.0
MA
PM/41
64.87
21
5
13
Rafał Skalny
Dominik Rajtar
0.5
2.0
MP
MP/317
64.01
20
6
53
Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
12.0
12.0
MP
MP/40
63.60
20
7
2
Aron Shindler
Michał Stasik
2.0
1.5
MP
MP/317
62.80
19
8
10
Laura Cichoń
Gabriela Kroner
0.5
0.5
MP
MP/317
62.74
19
9
174
Robert Pogorzelski
Romuald Bartoszko
5.0
5.0
WP
WP/252
62.16
18
10
93
Bolesław Smorąg
Zbigniew Kiełbasa
5.0
4.0
PK
PK/118
61.50
18
11
171
Przemysław Maliszewski
Waldemar Kożuchowski
4.0
4.0
WP
WP/252
60.89
17
12
170
Janusz Przybysz
Sławomir Czapliński
9.0
7.0
WP
WP/252
60.85
17
13
22
Jakub Marekwica
Tomasz Podżorski
0.0
0.0
SL
MP/317
60.44
16
14
28
Marcin Kuflowski
Lech Rębisz
4.0
0.0
MP
MP/317
60.36
16
15
158
Jerzy Bajka
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WP
WP/247
59.96
15
16
161
Jerzy Nowak
Kajetan Gościański
13.0
1.5
WP
WP/247
59.80
15
17
19
Bartosz Żbik
Przemysław Pasiński
2.0
2.0
MP
MP/317
59.75
14
18
61
Marek Jaworski
Andrzej Dudzik
12.0
12.0
MP
MP/40
59.65
14
19
110
Eugeniusz Zalewski
Piotr Stefanów
9.0
2.0
SL
MP
PM/41
59.28
13
20
40
Aleksandra Jurkiewicz
Andrzej Borek
5.0
5.0
MP
MP/40
58.82
13
21
64
Łukasz Lebioda
Wit Klapper
19.0
21.0
MP
SL
MP/40
58.72
12
22
99
Jacek Szczerba
Jan Kadula
4.0
12.0
PK
PK/118
58.58
12
23
105
Marian Górecki
Dariusz Kulpiński
5.0
9.0
PK
PK/118
58.32
11
24
129
Hanna Kowalska
Krzysztof Rohde
0.5
0.5
WM
PM/41
58.24
11
25
123
Dorota Staroń
Włądysław Staroń
0.0
0.0
PM/41
58.11
10
26
77
Maciej Superson
Grzegorz Superson
5.0
11.0
MP
MP/40
58.06
10
27
122
Agata Nowicz
Eugenia Stefanów
1.5
2.5
PM
MP
PM/41
57.93
9
28
49
Jan Skuciński
Zbigniew Przeginiak
5.0
4.0
MP
MP/40
57.74
9
29
76
Rafał Synowiec
Jakub Kowal
9.0
12.0
MP
MP/40
57.73
8
30
151
Janusz Suszczyński
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WP
WP/247
57.72
8
31
159
Marek Sosiński
Rafał Szymański
7.0
5.0
WP
WP/247
57.29
7
32
101
Hieronim Furman
Andrzej Proczkowski
9.0
2.5
PK
PK/118
57.12
7
33
96
Jerzy Puchała
Leszek Jarosz
5.0
4.0
PK
PK/118
57.05
6
34
65
Zdzisław Gędłek
Adam Owoc
5.0
2.5
MP
MP/40
57.00
6
35
80
Maciej Kędzierski
Piotr Radzikowski
3.0
9.0
MP
MP/40
56.83
5
36
90
Wojciech Paszko
Marek Pietraszek
7.0
18.0
MP
PK
PK/118
56.54
5
37
95
Tadeusz Szemraj
Jan Rusin
5.0
5.0
PK
PK/118
56.43
5
38
50
Jacek Herman
Marcin Krawczyk
11.0
12.0
MP
MP/40
55.99
5
39
142
John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.0
2.0
WP
WP/247
55.69
5
40
58
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
55.51
5
41
164
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WP
WP/247
55.24
4
42
112
Piotr Kowalewski
Andrzej Gintrowicz
1.0
0.0
PM
WP
PM/41
55.16
4
43
4
Sylwia Burzyńska
Adrian Bakalarz
0.0
7.0
PD
SL
MP/317
55.14
4
44
27
Kinga Kowal
Alicja Bigosińska
1.5
0.0
MP
MP/317
55.11
4
45
165
Jan Adamczewski
Marek Janik
11.0
5.0
WP
WP/247
55.08
4
46
26
Julia Redzimska
Andrzej Nowakowski
0.0
0.0
PM
LD
MP/317
55.00
4
47
148
Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.5
1.5
WP
WP/247
54.89
4
48
143
Jadwiga Nowak
Stefan Masternak
11.0
5.0
WP
WP/247
54.51
4
49
51
Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MP
MP/40
54.50
4
50
173
Waldemar Czajkowski
Dariusz Szopieraj
1.5
3.0
WP
WP/252
54.41
4
51
94
Leszek Garbacik
Przemysław Iwoński
5.0
2.5
PK
PK/118
54.14
4
52
88
Przemysław Zawada
Jacek Znamirowski
19.0
15.0
MA
PK
PK/118
54.01
4
53
114
Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
0.5
0.5
MA
PM/41
53.70
3
54
124
Grażyna Sass
Gustaw Dzieciuch
0.0
0.0
PM/41
53.69
3
55
156
Cezary Serek
Danuta Kazmucha
15.0
15.0
WP
WM
WP/247
53.67
3
56
166
Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
5.0
2.5
WP
WP/247
53.63
3
57
62
Magdalena Lankosz
Jacek Kalinowski
9.0
7.0
MP
MP/40
53.59
3
58
175
Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WP
WP/252
53.52
3
59
150
Stanisław Zakrzewski
Witold Szczepaniak
17.0
5.0
WP
WP/247
53.44
3
60
121
Anna Gabriel
Leszek Gabriel
0.0
7.0
MP
PM/41
53.42
3
61
87
Waldemar Kaszuba
Tadeusz Przybyło
3.0
9.0
PK
PK/118
53.30
3
62
42
Katarzyna Michałek
Hanna Leskiewicz
7.0
3.0
MP
MP/40
53.26
3
63
140
Andrzej Kędzierski
Piotr Stanikowski
5.0
3.0
WP
WP/247
53.25
3
64
84
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
5.0
2.5
PK
PK/118
52.91
2
65
63
Maciej Szczerczak
Kazimierz Chłobowski
4.0
11.0
MP
MP/40
52.61
2
66
75
Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MP
MP/40
52.49
2
67
78
Mikołaj Haich
Michał Wypych
2.0
2.0
MP
MP/40
52.41
2
68
59
Aleksander Jezioro
Andrzej Lubojemski
21.0
13.0
MP
MP/40
52.13
2
69
14
Anna Basiura
Agata Warunek
1.0
0.5
MP
MP/317
52.12
2
70
92
Hanna Łazarska
Bogusław Ferenc
4.0
11.0
PK
PK/118
52.00
2
71
79
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
51.83
2
72
18
Szymon Armata
Franciszek Kurlit
1.5
2.0
DS
MP
MP/317
51.65
2
73
113
Irena Wilczyńska
Marek Jaroszkiewicz
0.5
2.5
MA
PM/41
51.40
2
74
89
Tomasz Bajorek
Robert Przybyło
9.0
7.0
PK
PK/118
51.36
2
75
119
Tamara Cesarz
Maria Karolewska
0.0
0.0
MA
PK
PM/41
51.34
2
76
11
Wojciech Starzyk
Krzysztof Chmielewski
0.0
0.0
MP
MP/317
51.30
1
77
157
Paweł Siwak
Wojciech Kaniewski
2.0
4.0
WP
WP/247
51.20
1
78
12
Jakub Machnik
Dominik Rajczak
0.0
0.0
SW
MP/317
51.15
1
79
36
Dawid Siwiera
Tomasz Dudek
0.0
0.0
SL
ST
MP/317
51.08
1
80
130
Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
4.0
4.0
MP
PM/41
50.84
1
81
141
Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WP
WP/247
50.49
1
82
24
Franciszek Kłonowski
Mikołaj Paluczek
0.0
0.0
WP
MP/317
50.43
1
83
8
Julia Chrabąszcz
Mikołaj Machowski
0.5
0.0
MP
SL
MP/317
50.42
1
84
43
Janusz Natorski
Stanisław Jaros
5.0
5.0
MP
MP/40
50.38
1
85
176
Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WP
WP/252
50.16
1
86
138
Jan Borychowski
Małgorzata Zielonacka
13.0
2.5
WP
WP/247
50.08
1
87
154
Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WP
WP/247
50.01
1
88
60
Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MP
MP/40
50.00
89
17
Wiktor Cupiał
Karol Kraska
0.0
1.0
MP
MP/317
49.92
90
147
Jacek Kokociński
Andrzej Pietrkiewicz
5.0
5.0
WP
WP/247
49.77
91
46
Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MP
MP/40
49.54
92
144
Hieronim Nowacki
Janusz Kopras
5.0
4.0
WP
WP/247
49.45
93
66
Jerzy Michałek
Jacek Stasica
21.0
13.0
SL
MP
MP/40
49.10
94
3
Nina Przybylska
Jarosław Kuźniar
0.0
2.0
ST
DS
MP/317
49.03
95
136
Aleksander Buchholz
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.5
WP
WP/247
49.01
96
168
Jan Olkowicz
Radzisław Oczkowicz
4.0
4.0
WP
WP/252
49.01
97
70
Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
4.0
9.0
MP
MP/40
48.98
98
81
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
12.0
12.0
PK
PK/118
48.75
99
9
Jakub Smoleń
Eltion Piątek
0.5
0.0
MP
ST
MP/317
48.73
100
73
Adam Brodowski
Tadeusz Garbacik
1.5
13.0
MP
MP/40
48.73
101
45
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
48.52
102
125
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MA
PM/41
48.33
103
15
Marcel Fabiańczyk
Marcin Dworak
0.5
0.5
MP
MP/317
48.25
104
134
Wiesław Gorczewski
Kazimierz Namysł
2.5
3.0
KP
PM/41
47.92
105
57
Barbara Batkiewicz
Stanisław Urbanowski
9.0
7.0
MP
MP/40
47.75
106
104
Józef Wrona
Stanisław Sadło
5.0
5.0
PK
PK/118
47.73
107
91
Mariusz Czesnar
Robert Kwiatkowski
2.5
3.0
PK
PK/118
47.56
108
107
Stanisław Bąk
Eugeniusz Strzyż
5.0
5.0
PK
PK/118
47.54
109
55
Jan Surdej
Piotr Szewczyk
0.0
0.0
MP
MP/40
47.46
110
52
Maria Krasowska
Marian Czopek
4.0
7.0
MP
MP/40
47.45
111
135
Tomasz Powęzka
Maciej Masłowski
2.0
2.0
WP
WP/247
47.17
112
139
Henryk Duszyński
Jerzy Wilczek
4.0
3.0
WP
WP/247
47.17
113
128
Bogdan Grzelak
Piotr Wróblewski
5.0
2.0
WP
MA
PM/41
46.95
114
16
Damian Borysiuk
Michał Samól
0.0
0.5
ST
KP
MP/317
46.95
115
172
Teodor Jenczewski
Adam Piszczek
1.5
2.0
WP
WP/252
46.95
116
137
Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WP
WP/247
46.79
117
97
Tomasz Jędrzejek
Jerzy Rybarski
4.0
2.5
PK
PK/118
46.78
118
86
Zbigniew Czarnecki
Lesław Chmiel
3.0
5.0
PK
PK/118
46.72
119
67
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MP
MP/40
46.01
120
83
Mieczysław Sipowicz
Bogusław Surowiec
5.0
5.0
PK
PK/118
45.97
121
82
Władysław Chodziński
Tadeusz Dańczak
7.0
1.0
PK
PK/118
45.94
122
85
Stanisław Chlebuś
Jadwiga Roźniatowska
1.0
2.5
PK
PK/118
45.81
123
146
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WP
WP/247
45.51
124
56
Grzegorz Latała
Piotr Stopa
3.0
13.0
MP
MP/40
45.08
125
100
Małgorzata Janik
Andrzej Byzdra
0.5
7.0
PK
PK/118
44.90
126
152
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/247
44.78
127
7
Kacper Kuflowski
Piotr Kołuda
2.0
17.0
MP
LU
MP/317
44.76
128
47
Ryszard Cieślik
Leszek Faber
3.0
3.0
MP
MP/40
44.66
129
120
Ewa Neuman
Dominik Zawada
6.0
1.0
GER
MP
PM/41
44.58
130
37
Adam Andreczko
Tomasz Janik
0.0
0.0
SL
ST
MP/317
44.45
131
145
Zdzisław Stryła
Michał Granops
1.0
0.0
WP
NZ
WP/247
43.91
132
163
Zenon Wierzbicki
Paweł Biś
5.0
1.5
LD
WP
WP/247
43.68
133
116
Jolanta Meller
Ryszard Wroński
0.0
1.0
MA
PM/41
43.67
134
23
Aleksander Skiepko
Adam Przestrzelski
0.0
0.0
PD
ST
MP/317
43.56
135
25
Oliwia Żygowska
Piotr Hiller
0.0
0.0
PM
MP/317
43.45
136
20
Dominika Rynio
Michał Husarek
0.0
0.0
PM
MP/317
43.44
137
41
Adam Lenda
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MP
MP/40
43.39
138
71
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MP
MP/40
43.36
139
39
Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MP
MP/40
42.88
140
35
Dominika Friedrich
Paweł Machaliński
0.0
0.0
PM
MP/317
42.76
141
118
Lidia Zarębińska
Zbigniew Kozerski
0.0
0.0
MA
PM/41
42.49
142
178
Andrzej Małdziński
Andrzej Malenta
4.0
5.0
WP
WP/252
42.44
143
106
Jadwiga Żulińska
Andrzej Dec
1.5
0.0
PK
PK/118
42.13
144
115
Teresa Roszkowska-Śliź
Mariola Miklaszewska
0.0
0.0
WM
MA
PM/41
41.94
145
149
Maciej Wybranowski
Bogumiła Jakubowska
4.0
3.0
WP
WP/247
41.91
146
117
Alicja Pers
Emilia Kemuś
0.0
0.5
MA
DS
PM/41
41.80
147
72
Marzena Kwiecińska-Wilk
Tytus Bisping
5.0
7.0
MP
MP/40
41.80
148
29
Marianna Pantak
Maja Trojańska
0.0
0.0
SL
ST
MP/317
41.58
149
48
Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MP
MP/40
41.57
150
54
Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MP
MP/40
41.54
151
103
Grzegorz Rusinek
Andrzej Kulasa
2.5
2.5
PK
PK/118
41.53
152
126
Grażyna Kościelny
Bogdan Kościelny
0.5
0.5
MA
PM/41
41.31
153
133
Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MP
PM/41
41.21
154
34
Maciej Dudziak
Maciej Soroka
0.0
0.0
ST
MP/317
40.85
155
21
Monika Zwarra
Olaf Knut
0.0
0.0
PM
MP/317
40.50
156
74
Jacek Gurgul
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MP
MP/40
40.41
157
69
Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
3.0
3.0
MP
MP/40
39.93
158
38
Kamil Lemke
Bartosz Marszałek
0.0
0.0
PM
MP/317
39.61
159
44
Patryk Mrukot
Albert Mosiałek
1.0
1.0
MP
MP/40
39.57
160
31
Halina Perkowska
0.0
1.0
PD
MP/317
39.53
161
68
Anna Burda
Lech Adamus
2.5
1.5
MP
MP/40
39.43
162
5
Małgorzata Górka
Jan Gurgul
0.0
0.0
MP
ST
MP/317
39.23
163
162
Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WP
NZ
WP/247
39.06
164
177
Beata Buczkowska-Linke
Stefan Samól
3.0
3.0
WP
WP/252
39.01
165
155
Krzysztof Janecki
Andrzej Dachtera
1.5
0.0
WP
WP/247
38.85
166
109
Grażyna Śniadewicz
Ryszard Pietrzak
1.0
1.0
MA
PM/41
38.67
167
127
Małgorzata Sokół
Wacław Kryński
0.0
1.0
MA
PM/41
38.60
168
160
Janusz Borowski
Sławomir Tomaszewski
3.0
2.0
WP
WP/247
38.51
169
102
Jan Porada
Zdzisław Baryła
5.0
4.0
PK
PK/118
38.16
170
98
Mateusz Kopko
Anna Cisek
0.0
0.0
PK
PK/118
36.33
171
1
Julian Taczewski
Jakub Burzyński
0.0
0.0
ST
MP/317
35.60
172
169
Mateusz Wieczorek
Kajetan Granops
0.0
0.0
WP/252
30.95
173
6
Maria Kołuda
Aleksander Kołuda
0.0
0.0
ST
MP/317
28.92
Statystyka ośrodków...