Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 16 sierpnia 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
124Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/7257.8510
216Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6755.6310
337Edward Niewierowski
Janusz Suszczyński
11.0
4.0
WPWP/24755.159
44Marcin Rój
Elżbieta Lis
2.0
1.5
DSDS/33640.758
545Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/24737.457
619Marian Kupnicki
Ryszard Makuch
17.0
5.0
KP
DS
DS/7233.597
747Zbigniew Kułaczkowski
Tadeusz Mediuch
11.0
0.5
ZPZP/30832.836
844Marcin Woźniak
Michał Zimpel
9.0
2.0
WPWP/24731.115
951Lech Sulżycki
Edward Chodźko
7.0
0.0
ZP
ZP/30829.124
1015Sławek Robel
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
KP
DS
DS/6728.674
1125Andrzej Kaźmierczak
Jarosław Molenda
12.0
9.0
DSDS/7224.733
1232Marek Sosiński
Rafał Szymański
7.0
5.0
WPWP/24722.662
1322Jan Kulczycki
Bronisław Tabisz
2.0
4.0
DSDS/7222.652
1433Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/24721.682
1528Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/7218.692
163Stanisław Cygan
Zdzisław Niemirski
2.0
0.0
DS
NZ
DS/33614.342
1746Sławomir Tomaszewski
Jerzy Stefanowski
2.0
4.0
WPWP/24713.052
1839Waldemar Nowak
Przemysław Nowakowski
4.0
2.5
WPWP/2479.542
1936Piotr Czarnecki
Małgorzata Zielonacka
2.0
2.5
WPWP/2479.352
2031Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2478.841
2149Bogdan Wiliński
Maciej Silski
0.0
0.0
ZP/3088.631
2235Andrzej Kucharski
Wojciech Witkowski
4.0
2.5
WPWP/2477.091
2310Marek Bałdysz
Waldemar Majewski
13.0
4.0
DSDS/676.961
241Lech Moliński
Radosław Surowiak
2.5
4.0
DSDS/3366.291
2527Eugeniusz Swendrowski
Janusz Kozioł
1.5
2.0
DSDS/726.151
267Andrzej Jabłonowski
Daniel Mujstra
0.0
1.0
NZ
DS
DS/3360.721
2713Jacek Krystecki
Piotr Kulesza
3.0
7.0
DSDS/670.27
2843Andrzej Ostrowski
Robert Ciesielski
2.0
2.5
WPWP/247-0.29
296Jerzy Romańczyk
Tadeusz Janeczek
5.0
3.0
DSDS/336-0.61
3011Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
5.0
DSDS/67-1.58
318Zbigniew Skórecki
Kazimierz Radomski
3.0
0.0
DS
NZ
DS/336-2.30
3229Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
1.0
0.0
WP
NZ
WP/247-3.91
3341Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.5
WPWP/247-6.07
3418Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/67-7.18
3517Bohdan Mazur
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DSDS/67-10.95
369Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/67-11.22
3742Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5
WPWP/247-12.86
3850Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/308-13.16
3948Krzysztof Orzechowski
Jerzy Schulz
5.0
9.0
ZPZP/308-0.50-13.80
4021Piotr Rapacki
Tadeusz Kazimirowicz
1.5
0.5
DSDS/72-14.05
415Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
1.0
1.5
DSDS/336-21.91
4212Mateusz Strzelczyk
Arkadiusz Poziemski
2.5
3.0
DSDS/67-22.46
4340Elżbieta Kamińska
Małgorzata Węglewska
0.5
1.5
WPWP/247-29.50
4426Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
1.5
DSDS/72-30.40
4520Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.5
DSDS/72-35.45
462Paweł Ziemak
Wacław Rój
0.0
1.5
NZ
DS
DS/336-37.28
4714Dariusz Artmański
Marzena Artmańska
4.0
0.0
DSDS/67-38.14
4834Wojciech Kaniewski
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPWP/247-41.29
4952Anna Kondyjowska
Kazimierz Wiliński
3.0
7.0
ZPZP/308-44.12
5030Zenon Torzyński
Wiesław Rakowski
0.5
1.0
WPWP/247-53.53
5138Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/247-68.48
5223Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
2.5
DSDS/72-81.36

Statystyka ośrodków...