Turniej na maksy
Czwartek, 16 sierpnia 2018
Wyniki z 6 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
84
Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
0.5
1.0
MP
MP/45
72.92
11
2
57
Aron Shindler
Bartosz Żbik
2.0
2.0
MP
MP/317
70.55
11
3
88
Bogdan Łukasik
Adam Waśko
0.5
5.0
MP
MP/45
67.27
10
4
39
Filip Trojański
Julian Taczewski
2.0
0.0
MA
ST
MP/317
63.95
10
5
85
Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.0
1.0
MP
MP/45
62.83
9
6
35
Gabriela Kroner
Anna Basiura
0.5
1.0
MP
MP/317
62.72
9
7
14
Marek Marciniak
Czesław Plachimowicz
3.0
5.0
LB
LB/127
61.91
8
8
4
Grzegorz Czapulak
Marek Czerniawski
5.0
4.0
DS
DS/269
61.82
8
9
36
Laura Cichoń
Agata Warunek
0.5
0.5
MP
MP/317
61.40
7
10
76
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SL
MP/40
60.74
7
11
75
Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MP
MP/40
59.98
6
12
11
Marian Nieznański
Czesław Rekret
7.0
4.0
LB
LB/127
59.76
6
13
25
Kazimierz Dobrzyniecki
Zbigniew Garlej
5.0
4.0
MA
MA/88
59.04
5
14
44
Wojciech Starzyk
Marcin Dworak
0.0
0.5
MP
MP/317
58.66
5
15
70
Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
13.0
MP
MP/40
57.65
4
16
27
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA
MA/88
57.63
4
17
48
Marcel Fabiańczyk
Tomasz Ustrzycki
0.5
1.5
MP
MP/317
57.60
3
18
33
Olaf Knut
Monika Zwarra
0.0
0.0
PM
MP/317
57.48
3
19
49
Filip Suwada
Przemysław Pasiński
0.5
2.0
MP
MP/317
57.11
3
20
21
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MA
MA/88
56.48
3
21
17
Dominik Głowacki
Piotr Marudziński
1.5
5.0
WM
MA/88
56.31
2
22
40
Tomasz Podżorski
Jakub Marekwica
0.0
0.0
SL
MP/317
56.27
2
23
32
Piotr Hiller
Oliwia Żygowska
0.0
0.0
PM
MP/317
55.71
2
24
5
Andrzej Pawłowski
Adam Szewczak
1.5
2.0
DS
DS/269
54.47
2
25
67
Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
4.0
MP
MP/40
54.26
2
26
77
Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MP
MP/40
54.16
2
27
69
Robert Rostek
Andrzej Kopański
3.0
3.0
LU
MP
MP/40
53.61
2
28
60
Adam Andreczko
Szymon Armata
0.0
1.5
SL
DS
MP/317
53.46
2
29
22
Jerzy Sadowski
Jerzy Plichtowicz
4.0
2.5
MA
WM
MA/88
52.93
2
30
2
Andrzej Świrzewski
Piotr Szmydyński
0.0
0.0
DS/269
52.86
2
31
46
Karol Kraska
Wiktor Cupiał
1.0
0.0
MP
MP/317
52.35
2
32
19
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
1.5
4.0
MA
MA/88
51.88
1
33
47
Dominik Rajtar
Rafał Skalny
2.0
0.5
MP
MP/317
51.56
1
34
26
Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MA
MA/88
51.21
1
35
9
Mirosław Zacharewicz
Wiesław Skowron
4.0
4.0
LB
LB/127
50.94
1
36
65
Marek Orłowicz
Paweł Skałacki
2.5
7.0
MP
MP/40
50.83
1
37
41
Mikołaj Machowski
Tomasz Janik
0.0
0.0
SL
ST
MP/317
50.62
1
38
50
Eltion Piątek
Jakub Smoleń
0.0
0.5
ST
MP
MP/317
50.47
1
39
59
Małgorzata Górka
Julia Chrabąszcz
0.0
0.5
MP
MP/317
50.38
1
40
71
Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.5
2.5
MP
MP/40
49.84
1
41
28
Urszula Wasilewska
Jerzy Pałysa
0.0
1.5
MA
MA/88
49.34
1
42
80
Magdalena Lankosz
Aleksandra Jurkiewicz
9.0
5.0
MP
MP/40
49.34
1
43
7
Andrzej Janiak
Piotr Birowski
2.5
2.0
DS
DS/269
49.32
1
44
66
Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MP
MP/40
49.18
45
20
Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
2.0
0.0
MA
MA/88
49.10
46
73
Patryk Mrukot
Albert Mosiałek
0.5
0.5
MP
MP/40
48.94
47
61
Barbara Batkiewicz
Tytus Bisping
9.0
5.0
MP
MP/40
48.66
48
55
Dominika Rynio
Paweł Machaliński
0.0
0.0
PM
MP/317
48.58
49
63
Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MP
MP/40
48.40
50
42
Maciej Dudziak
Maciej Soroka
0.0
0.0
ST
LD
MP/317
47.70
51
45
Marek Burzyński
Aleksander Skiepko
0.0
0.0
ST
PD
MP/317
47.18
52
10
Olga Zacharewicz
Hubert Nehring
2.0
1.5
LB
LB/127
47.16
53
64
Jan Szafraniec
Bolesław Zysek
2.5
2.0
MP
MP/40
47.07
54
12
Mirosław Jedynak
Ryszard Markowski
2.5
5.0
LB
LB/127
46.88
55
34
Julia Redzimska
Dominika Friedrich
0.0
0.0
PM
MP/317
46.65
56
6
Grzegorz Skowronek
Tadeusz Cymbalista
3.0
4.0
DS
DS/269
46.51
57
62
Ryszard Calik
Eugeniusz Somogyi
4.0
1.5
MP
MP/40
46.45
58
23
Jan Milewski
Andrzej Mazur
1.5
1.5
MA
MA/88
46.34
59
83
Tadeusz Śliwiński
Adam Kutszyński
0.0
1.5
MP
MP/45
46.27
60
29
Aleksander Kołuda
Andrzej Nowakowski
0.0
0.0
ST
MP/317
46.25
61
58
Tomasz Dudek
Adrian Bakalarz
0.0
7.0
ST
SL
MP/317
46.16
62
74
Adam Brodowski
Tadeusz Biernat
1.5
12.0
MP
MP/40
45.93
63
72
Halina Święch
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MP
MP/40
45.74
64
79
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
44.05
65
78
Marek Heichel
Wacław Gąssowski
4.0
12.0
MP
MP/40
43.69
66
43
Rafał Łazarczyk
Patryk Klim
0.0
0.0
ST
PD
MP/317
43.39
67
13
Waldemar Prażanowski
Wojciech Felsztyński
0.5
1.0
LB
LB/127
43.38
68
3
Jerzy Gajek
Ryszard Salwa
0.0
0.0
DS/269
42.87
69
51
Sylwia Burzyńska
Wiktor Skiepko
0.0
0.0
PD
MP/317
42.38
70
1
Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
1.5
2.0
DS
DS/269
42.14
71
53
Mikołaj Paluczek
Franciszek Kłonowski
0.0
0.0
WP
MP/317
41.96
72
24
Witold Moreń
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MA
MA/88
41.58
73
68
Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.0
2.0
MP
MP/40
41.48
74
54
Dominik Rajczak
Jakub Machnik
0.0
0.0
SW
MP/317
41.16
75
56
Agata Kowal
Damian Borysiuk
7.0
0.0
MP
ST
MP/317
40.17
76
15
Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.5
LB
LB/127
39.97
77
52
Kamil Lemke
Bartosz Marszałek
0.0
0.0
PM
MP/317
39.35
78
30
Maria Kołuda
Anna Skalny
0.0
0.5
ST
MP
MP/317
39.23
79
31
Dawid Friedrich
Michał Husarek
0.0
0.0
PM
MP/317
38.93
80
38
Marianna Pantak
Maja Trojańska
0.0
0.0
SL
ST
MP/317
38.28
81
81
Agata Szeligowska
Grażyna Romanek
0.0
0.0
MP
PM
MP/45
35.84
82
37
Alicja Bigosińska
Dawid Siwiera
0.0
0.0
MP
SL
MP/317
33.94
83
86
Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MP
MP/45
33.20
84
82
Jan Jagielski
Robert Wasyliw
0.0
0.0
MP
MP/45
31.66
85
18
Jacek Durski
Bogdan Ojrzyński
0.0
0.0
MA
MA/88
28.16
Statystyka ośrodków...