Turniej na maksy

Czwartek, 16 sierpnia 2018

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
184Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
0.5
1.0
MPMP/4572.9211
257Aron Shindler
Bartosz Żbik
2.0
2.0
MPMP/31770.5511
388Bogdan Łukasik
Adam Waśko
0.5
5.0
MPMP/4567.2710
439Filip Trojański
Julian Taczewski
2.0
0.0
MA
ST
MP/31763.9510
585Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.0
1.0
MPMP/4562.839
635Gabriela Kroner
Anna Basiura
0.5
1.0
MPMP/31762.729
714Marek Marciniak
Czesław Plachimowicz
3.0
5.0
LBLB/12761.918
84Grzegorz Czapulak
Marek Czerniawski
5.0
4.0
DSDS/26961.828
936Laura Cichoń
Agata Warunek
0.5
0.5
MPMP/31761.407
1076Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4060.747
1175Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4059.986
1211Marian Nieznański
Czesław Rekret
7.0
4.0
LBLB/12759.766
1325Kazimierz Dobrzyniecki
Zbigniew Garlej
5.0
4.0
MAMA/8859.045
1444Wojciech Starzyk
Marcin Dworak
0.0
0.5
MPMP/31758.665
1570Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
13.0
MPMP/4057.654
1627Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8857.634
1748Marcel Fabiańczyk
Tomasz Ustrzycki
0.5
1.5
MPMP/31757.603
1833Olaf Knut
Monika Zwarra
0.0
0.0
PMMP/31757.483
1949Filip Suwada
Przemysław Pasiński
0.5
2.0
MPMP/31757.113
2021Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MAMA/8856.483
2117Dominik Głowacki
Piotr Marudziński
1.5
5.0
WMMA/8856.312
2240Tomasz Podżorski
Jakub Marekwica
0.0
0.0
SLMP/31756.272
2332Piotr Hiller
Oliwia Żygowska
0.0
0.0
PMMP/31755.712
245Andrzej Pawłowski
Adam Szewczak
1.5
2.0
DSDS/26954.472
2567Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
4.0
MPMP/4054.262
2677Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/4054.162
2769Robert Rostek
Andrzej Kopański
3.0
3.0
LU
MP
MP/4053.612
2860Adam Andreczko
Szymon Armata
0.0
1.5
SL
DS
MP/31753.462
2922Jerzy Sadowski
Jerzy Plichtowicz
4.0
2.5
MA
WM
MA/8852.932
302Andrzej Świrzewski
Piotr Szmydyński
0.0
0.0
DS/26952.862
3146Karol Kraska
Wiktor Cupiał
1.0
0.0
MPMP/31752.352
3219Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
1.5
4.0
MAMA/8851.881
3347Dominik Rajtar
Rafał Skalny
2.0
0.5
MPMP/31751.561
3426Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MAMA/8851.211
359Mirosław Zacharewicz
Wiesław Skowron
4.0
4.0
LBLB/12750.941
3665Marek Orłowicz
Paweł Skałacki
2.5
7.0
MPMP/4050.831
3741Mikołaj Machowski
Tomasz Janik
0.0
0.0
SL
ST
MP/31750.621
3850Eltion Piątek
Jakub Smoleń
0.0
0.5
ST
MP
MP/31750.471
3959Małgorzata Górka
Julia Chrabąszcz
0.0
0.5
MPMP/31750.381
4071Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.5
2.5
MPMP/4049.841
4128Urszula Wasilewska
Jerzy Pałysa
0.0
1.5
MAMA/8849.341
4280Magdalena Lankosz
Aleksandra Jurkiewicz
9.0
5.0
MPMP/4049.341
437Andrzej Janiak
Piotr Birowski
2.5
2.0
DSDS/26949.321
4466Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4049.18
4520Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
2.0
0.0
MAMA/8849.10
4673Patryk Mrukot
Albert Mosiałek
0.5
0.5
MPMP/4048.94
4761Barbara Batkiewicz
Tytus Bisping
9.0
5.0
MPMP/4048.66
4855Dominika Rynio
Paweł Machaliński
0.0
0.0
PMMP/31748.58
4963Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPMP/4048.40
5042Maciej Dudziak
Maciej Soroka
0.0
0.0
ST
LD
MP/31747.70
5145Marek Burzyński
Aleksander Skiepko
0.0
0.0
ST
PD
MP/31747.18
5210Olga Zacharewicz
Hubert Nehring
2.0
1.5
LBLB/12747.16
5364Jan Szafraniec
Bolesław Zysek
2.5
2.0
MPMP/4047.07
5412Mirosław Jedynak
Ryszard Markowski
2.5
5.0
LBLB/12746.88
5534Julia Redzimska
Dominika Friedrich
0.0
0.0
PMMP/31746.65
566Grzegorz Skowronek
Tadeusz Cymbalista
3.0
4.0
DSDS/26946.51
5762Ryszard Calik
Eugeniusz Somogyi
4.0
1.5
MPMP/4046.45
5823Jan Milewski
Andrzej Mazur
1.5
1.5
MAMA/8846.34
5983Tadeusz Śliwiński
Adam Kutszyński
0.0
1.5
MPMP/4546.27
6029Aleksander Kołuda
Andrzej Nowakowski
0.0
0.0
STMP/31746.25
6158Tomasz Dudek
Adrian Bakalarz
0.0
7.0
ST
SL
MP/31746.16
6274Adam Brodowski
Tadeusz Biernat
1.5
12.0
MPMP/4045.93
6372Halina Święch
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4045.74
6479Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4044.05
6578Marek Heichel
Wacław Gąssowski
4.0
12.0
MPMP/4043.69
6643Rafał Łazarczyk
Patryk Klim
0.0
0.0
ST
PD
MP/31743.39
6713Waldemar Prażanowski
Wojciech Felsztyński
0.5
1.0
LBLB/12743.38
683Jerzy Gajek
Ryszard Salwa
0.0
0.0
DS/26942.87
6951Sylwia Burzyńska
Wiktor Skiepko
0.0
0.0
PDMP/31742.38
701Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
1.5
2.0
DSDS/26942.14
7153Mikołaj Paluczek
Franciszek Kłonowski
0.0
0.0
WPMP/31741.96
7224Witold Moreń
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MAMA/8841.58
7368Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.0
2.0
MPMP/4041.48
7454Dominik Rajczak
Jakub Machnik
0.0
0.0
SWMP/31741.16
7556Agata Kowal
Damian Borysiuk
7.0
0.0
MP
ST
MP/31740.17
7615Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.5
LBLB/12739.97
7752Kamil Lemke
Bartosz Marszałek
0.0
0.0
PMMP/31739.35
7830Maria Kołuda
Anna Skalny
0.0
0.5
ST
MP
MP/31739.23
7931Dawid Friedrich
Michał Husarek
0.0
0.0
PMMP/31738.93
8038Marianna Pantak
Maja Trojańska
0.0
0.0
SL
ST
MP/31738.28
8181Agata Szeligowska
Grażyna Romanek
0.0
0.0
MP
PM
MP/4535.84
8237Alicja Bigosińska
Dawid Siwiera
0.0
0.0
MP
SL
MP/31733.94
8386Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MPMP/4533.20
8482Jan Jagielski
Robert Wasyliw
0.0
0.0
MPMP/4531.66
8518Jacek Durski
Bogdan Ojrzyński
0.0
0.0
MAMA/8828.16

Statystyka ośrodków...