Turniej na maksy

Piątek, 10 sierpnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
137Marek Domagała
Justyna Łaniewska
5.0
2.0
WPWP/25463.388
23Janusz Drozdowski
Krzysztof Obłój
12.0
4.0
DSDS/6760.998
32Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DSDS/6757.877
415Dariusz Kowalczyk
Henryk Bogucki
3.0
4.0
LBLB/12756.666
520Czesław Plachimowicz
Marek Marciniak
5.0
3.0
LBLB/12755.915
616Halina Grześkowiak
Zdzisława Krzyżańska
1.5
1.5
LBLB/12755.534
734Jędrzej Górski
Przemysław Kaczmarek
1.0
3.0
WPWP/25455.423
836Andrzej Ostrowski
Robert Ciesielski
2.0
2.5
WPWP/25455.353
91Lech Warężak
Zbigniew Sobczyk
11.0
12.0
DSDS/6754.312
104Jerzy Więcławski
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/6753.902
1121Barbara Górka
Leszek Czachowski
0.0
0.0
NZ
LB/12753.292
1227Marian Kalinowski
Tadeusz Wiśniewski
3.0
3.0
MAMA/30653.282
1323Piotr Watemborski
Okonkowski Szczepan
1.5
0.0
MA
 
MA/30652.461
1410Leszek Haber
Piotr Klubiński
5.0
9.0
DSDS/6752.351
1518Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LBLB/12751.551
1624Sławomir Tyndorf
Grzegorz Górecki
3.0
4.0
MAMA/30650.941
1728Adam Ejnik
Andrzej Chrzanowski
5.0
4.0
MAMA/30650.801
189Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DSDS/6750.271
1914Marzena Artmańska
Dariusz Artmański
0.0
4.0
DSDS/6749.891
2030Andrzej Sokołowski
Szymon Dutkiewicz
2.5
5.0
MAMA/30649.65
2111Samuel Bałdysz
Krzysztof Ćwik
5.0
5.0
DSDS/6749.02
2229Henryk Misiarz
Zdzisław Marcinkowski
1.0
1.5
MAMA/30648.98
2313Andrzej Suchodolski
Janusz Kowalski
4.0
1.5
DSDS/6748.75
246Waldemar Majewski
Bogdan Sokół
4.0
4.0
DSDS/6748.40
2533Andrzej Zielonacki
Małgorzata Zielonacka
2.0
2.5
WPWP/25447.79
2638Roman Sadowski
Jolanta Materniak
2.5
2.0
WPWP/25447.46
278Barbara Radomska
Anna Jankowska
4.0
3.0
DSDS/6747.13
2825Janusz Kafel
Andrzej Kretkowski
3.0
4.0
KP
MA
MA/30646.83
2926Sławomir Malanowski
Dariusz Jagodziński
2.0
2.0
MAMA/30646.34
3035Zdzisław Konieczny
Henryk Duszyński
3.0
4.0
WPWP/25446.25
3132Sławomir Speth
Barbara Speth
1.5
1.5
WPWP/25445.73
327Stanisław Greszta
Andrzej Chodowski
2.0
2.0
OP
DS
DS/6744.92
3317Barbara Soroko
Mieczysław Kańdulski
2.5
2.0
LBLB/12744.20
3422Olga Zacharewicz
Edmund Serówka
2.0
0.5
LBLB/12744.01
355Marcin Motykiewicz
Sławomir Zagórski
4.0
2.5
DSDS/6743.81
3619Tadeusz Zwoliński
Stanisław Kotas
2.0
5.0
LBLB/12738.86
3731Michał Zimpel
Hanna Derdowska-Zimpel
2.0
1.0
WPWP/25438.62
3812Marian Krzypkowski
Zdzisław Kuc
1.5
1.0
DSDS/6738.39

Statystyka ośrodków...