Turniej na maksy

Środa, 8 sierpnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 8: M. Orłowicz - P. Skałacki, 9.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
71: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 25EW 1 NTE CT-1 1007.50
71: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 26EW 4 SN D6+1 65046.25
71: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 27EW 1 NTW HT+2 15087.50
825: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP 1NS 3 NTW DQ+2 46021.25
825: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP 2NS 2 DE HQ-2 10065.00
825: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP 3NS 2 CN CA-1 5065.00
822: Z. Przeginiak - M. Wilczyński, 9.0, MP 4NS 2 HE ST-1 10052.50
822: Z. Przeginiak - M. Wilczyński, 9.0, MP 5NS 6 NTW CQ= 99023.75
822: Z. Przeginiak - M. Wilczyński, 9.0, MP 6NS 4 SE HQ-2 20042.50
827: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 7EW 4 SW S5= 62052.50
827: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 8EW 4 SE CJ+2 48066.25
827: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 9EW 4 SE S7-2 20010.00
1116: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP 10NS 2 SN S4-1 10047.50
1116: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP 11NS 3 NTW HQ-1 5047.50
1116: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP 12NS 1 SW DK-1 5058.75
1114: P. Barczyk - P. Mrukot, 1.0, MP 22NS 3 NTE C6= 60053.75
1114: P. Barczyk - P. Mrukot, 1.0, MP 23NS 3 SW C3-1 10060.00
1114: P. Barczyk - P. Mrukot, 1.0, MP 24NS 1 NTW SQ= 9061.25
125: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP 16NS 2 DW D2= 9037.50
125: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP 17NS 2 HS SA+1 14048.75
125: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP 18NS 3 NTN H2+2 66081.25
1311: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP 13EW 2 SxW HJ+1 870100.00
1311: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP 14EW 4 SxW DT-2 3003.75
1311: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP 15EW 3 SS DQ= 14023.09
132: E. Stefanów - P. Stefanów, 4.5, MP 19EW 3 SE D4-1 10052.50
132: E. Stefanów - P. Stefanów, 4.5, MP 20EW 5 SN C8+1 68038.47
132: E. Stefanów - P. Stefanów, 4.5, MP 21EW 2 NTN D4-1 10082.50
 +/-
 WYNIK49.50
 MIEJSCE47