Turniej na maksy

Środa, 8 sierpnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 70: K. Gościański - E. Morawska, 2.5, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
173: A. Buchholz - T. Dziadykiewicz, 3.5, WP 19NS 3 SE D4-1 10047.50
173: A. Buchholz - T. Dziadykiewicz, 3.5, WP 20NS 4 SN C7+2 68061.53
271: J. Michalec - R. Kapela, 7.0, WP 21NS 1 NTN H3-2 2003.75
271: J. Michalec - R. Kapela, 7.0, WP 22NS 3 NTE C4-1 10090.00
369: W. Witkowski - T. Lejwoda, 5.0, WP 23NS 1 NTS DJ-1 10025.00
369: W. Witkowski - T. Lejwoda, 5.0, WP 24NS 2 SW C5-2 10098.75
466: E. Kamińska - B. Speth, 2.0, WP 25NS 2 NTN SA-3 1501.25
466: E. Kamińska - B. Speth, 2.0, WP 26NS 4 SN CA+1 65053.75
564: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP 27NS 3 CE H10-1 5048.75
564: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP 28NS 2 DW H5-1 5075.63
662: K. Jordan - W. Kwiatkowski, 14.0, WP 1NS 3 NTE CK+2 46021.25
662: K. Jordan - W. Kwiatkowski, 14.0, WP 2NS 2 CW SA= 9020.00
760: A. Kędzierski - K. Krause, 10.0, WP 3NS 3 CN CA-2 10040.00
760: A. Kędzierski - K. Krause, 10.0, WP 4NS 3 CN CA+2 15087.50
856: A. Minta - R. Baranowski, 0.5, WP/NZ 5NS 6 SE H2= 98046.25
856: A. Minta - R. Baranowski, 0.5, WP/NZ 6NS 4 SE HQ-1 10020.00
954: P. Biś - K. Buzała, 5.5, WP/LD 7NS 2 SW CQ+2 17091.25
954: P. Biś - K. Buzała, 5.5, WP/LD 8NS 6 SW DA= 9802.50
1080: K. Kerber - K. Chojnacki, 4.0, WP 9EW 2 SE H6+1 14086.25
1080: K. Kerber - K. Chojnacki, 4.0, WP 10EW 3 CW D7-1 10025.00
1179: J. Stefanowski - S. Tomaszewski, 6.0, WP 11EW 3 NTE H2-2 10022.50
1179: J. Stefanowski - S. Tomaszewski, 6.0, WP 12EW 1 NTE HQ-2 10021.25
1277: P. Fiebig - M. Pabich, 5.5, WP 13EW 1 NTN C10+1 1201.25
1277: P. Fiebig - M. Pabich, 5.5, WP 14EW 3 SW S8-1 5058.75
1375: A. Talarczyk - M. Janik, 5.0, NZ/WP 15EW 3 DE S10= 11076.91
1375: A. Talarczyk - M. Janik, 5.0, NZ/WP 16EW 1 NTE D8= 9062.50
 +/-
 WYNIK45.73
 MIEJSCE63