Turniej na maksy

Środa, 8 sierpnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 5: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
520: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 1NS 3 NTE CK+2 46021.25
520: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 2NS 2 DE HQ-2 10065.00
520: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 3NS 1 NTW D6+2 15016.25
521: M. Kiepura - M. Sady, 17.0, MP 4NS 1 NTN HJ-3 3005.00
521: M. Kiepura - M. Sady, 17.0, MP 5NS 7 SE S3-2 100100.00
521: M. Kiepura - M. Sady, 17.0, MP 6NS 4 SE HQ-1 10020.00
1025: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP 13EW 2 DN ST-3 30088.75
1025: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP 14EW 4 SW CA-2 10030.00
1025: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP 15EW 3 SS DQ-1 10050.00
1028: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 19EW 4 SE D7-2 20011.25
1028: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 20EW 5 SN DK+1 68038.47
1028: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 21EW 2 NTN HT-1 10082.50
1010: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP 25EW 1 NTE HQ+1 12083.75
1010: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP 26EW 4 SN S2+1 65046.25
1010: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP 27EW 3 DN CA= 11021.25
128: M. Orłowicz - P. Skałacki, 9.5, MP 16EW 2 DW D2= 9062.50
128: M. Orłowicz - P. Skałacki, 9.5, MP 17EW 2 HS SA+1 14051.25
128: M. Orłowicz - P. Skałacki, 9.5, MP 18EW 3 NTN H2+2 66018.75
1211: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP 22NS 3 NTE S2+1 63013.75
1211: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP 23NS 3 SxW C3-1 20090.00
1211: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP 24NS 1 NTW SQ= 9061.25
1330: J. Batko - M. Nanke, 10.0, MP 7NS 4 SW HT-1 100100.00
1330: J. Batko - M. Nanke, 10.0, MP 8NS 4 SE HJ+2 48033.75
1330: J. Batko - M. Nanke, 10.0, MP 9NS 4 SE HA-1 10061.25
1310: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP 10EW 2 SE H5-1 10025.00
1310: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP 11EW 3 NTW D9-2 10022.50
1310: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP 12EW 1 SW DK= 8062.50
 +/-
 WYNIK47.49
 MIEJSCE55