Turniej na maksy

Środa, 8 sierpnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 32: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
11: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 4EW 4 CxS HA-1 20081.25
11: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 5EW 7 NTE S3-1 507.50
11: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 6EW 4 HN SA= 42026.25
129: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 7EW 4 SW S5+1 65093.75
129: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 8EW 4 SE CJ+2 48066.25
129: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 9EW 2 NTE H6-1 10038.75
16: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 19EW 2 SE CA+1 14088.75
16: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 20EW 6 DxW SA-2 50082.03
16: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 21EW 2 SS HK= 11021.25
24: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 13EW 2 NTE C3+1 15073.75
24: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 14EW 3 SW D9-1 5058.75
24: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 15EW 3 DE CK= 11076.91
215: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 22NS 3 NTE HJ= 60053.75
215: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 23NS 2 SE CK= 11012.50
215: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 24NS 1 NTE SQ-1 5087.50
215: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 25NS 1 NTN SQ-1 5081.25
215: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 26NS 4 SN D6+1 65053.75
215: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 27NS 3 DN CA= 11078.75
313: J. Barczyk - J. Natorski, 12.0, MP 10EW 1 NTxN CQ-2 500100.00
313: J. Barczyk - J. Natorski, 12.0, MP 11EW 3 NTE S7-2 10022.50
313: J. Barczyk - J. Natorski, 12.0, MP 12EW 2 SW DK-1 5041.25
427: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 16NS 1 NTxW S7= 1802.50
427: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 17NS 1 NTN ST+3 18087.50
427: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 18NS 3 NTN D4+2 66081.25
1617: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 1EW 3 NTE CK+2 46078.75
1617: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 2EW 2 HN DQ-1 10088.75
1617: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 3EW 2 NTN S4-3 15083.75
 +/-
 WYNIK61.81
 MIEJSCE2