Turniej na maksy

Środa, 8 sierpnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 26: A. Dudzik - A. Lubojemski, 25.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
429: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 10EW 2 CW D5= 9038.75
429: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 11EW 1 NTE S7= 9085.00
429: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 12EW 2 SW DK-2 10021.25
421: M. Kiepura - M. Sady, 17.0, MP 25NS 1 NTE H5= 9060.00
421: M. Kiepura - M. Sady, 17.0, MP 26NS 4 SN CA+1 65053.75
421: M. Kiepura - M. Sady, 17.0, MP 27NS 2 DxN S4= 18097.50
518: G. Latała - P. Radzikowski, 12.0, MP 7NS 4 SW CJ= 62047.50
518: G. Latała - P. Radzikowski, 12.0, MP 8NS 4 SW D5= 42088.75
518: G. Latała - P. Radzikowski, 12.0, MP 9NS 3 SW HK= 14013.75
522: Z. Przeginiak - M. Wilczyński, 9.0, MP 13NS 2 NTE C5+1 15026.25
522: Z. Przeginiak - M. Wilczyński, 9.0, MP 14NS 3 SW S5-1 5041.25
522: Z. Przeginiak - M. Wilczyński, 9.0, MP 15NS 3 DE S9= 11023.09
630: J. Batko - M. Nanke, 10.0, MP 16NS 1 NTE C8-1 10085.00
630: J. Batko - M. Nanke, 10.0, MP 17NS 1 SxW CK-2 30092.50
630: J. Batko - M. Nanke, 10.0, MP 18NS 4 SS HA+1 65046.25
69: B. Batkiewicz - S. Urbanowski, 16.0, MP 22EW 3 NTE C6= 60046.25
69: B. Batkiewicz - S. Urbanowski, 16.0, MP 23EW 2 SE CK= 11087.50
69: B. Batkiewicz - S. Urbanowski, 16.0, MP 24EW 2 SE C5+1 14097.50
91: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 19NS 4 HN HA+1 45095.00
91: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 20NS 5 SN DK+1 68061.53
91: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 21NS 2 NTN S4-1 10017.50
1111: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP 1EW 3 NTE CK+2 46078.75
1111: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP 2EW 2 DE HQ-2 10035.00
1111: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP 3EW 2 NTW D6= 12071.25
1212: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 4EW 5 CN H5-1 10058.75
1212: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 5EW 6 SE H4= 98053.75
1212: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 6EW 4 SE HQ-2 20057.50
 +/-
 WYNIK58.55
 MIEJSCE11