Turniej na maksy

Środa, 8 sierpnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 24: L. Faber - R. Cieślik, 6.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
527: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 10NS 3 DS CQ-1 10047.50
527: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 11NS 1 NTE S7= 9015.00
527: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 12NS 1 NTE HQ-2 10078.75
513: J. Barczyk - J. Natorski, 12.0, MP 25EW 1 NTE H3= 9040.00
513: J. Barczyk - J. Natorski, 12.0, MP 26EW 4 SN S3+1 65046.25
513: J. Barczyk - J. Natorski, 12.0, MP 27EW 4 CW DA-1 5051.25
61: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 7EW 3 SW CQ+2 20016.25
61: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 8EW 6 SE DA-1 502.50
61: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 9EW 4 SE S9-1 10038.75
717: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 22NS 3 NTE C6-2 200100.00
717: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 23NS 3 SE CK-1 10060.00
717: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 24NS 2 SW DA= 11046.25
820: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 19NS 4 CxS DQ= 51097.50
820: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 20NS 6 DxW SA-2 50017.97
820: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 21NS 1 NTN H5= 9045.00
99: B. Batkiewicz - S. Urbanowski, 16.0, MP 1EW 3 NTE S9+2 46078.75
99: B. Batkiewicz - S. Urbanowski, 16.0, MP 2EW 2 DxE HQ-1 10035.00
99: B. Batkiewicz - S. Urbanowski, 16.0, MP 3EW 1 NTN H3-2 10060.00
930: J. Batko - M. Nanke, 10.0, MP 13EW 1 NTE C5+1 12047.50
930: J. Batko - M. Nanke, 10.0, MP 14EW 2 SW CA= 11090.00
930: J. Batko - M. Nanke, 10.0, MP 15EW 3 SS DQ= 14023.09
919: A. Talaczek - E. Chodacka, 4.5, MP/SL 16EW 1 NTS DA-2 10082.50
919: A. Talaczek - E. Chodacka, 4.5, MP/SL 17EW 1 NTN ST= 9088.75
919: A. Talaczek - E. Chodacka, 4.5, MP/SL 18EW 3 NTS C3+2 66018.75
1010: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP 4EW 3 CN H9= 11040.00
1010: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP 5EW 6 SE H8= 98053.75
1010: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP 6EW 5 HxS SJ-1 10093.75
 +/-
 WYNIK52.40
 MIEJSCE32