Turniej na maksy

Środa, 8 sierpnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 16: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
11: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 1EW 3 NTE S6+2 46078.75
11: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 2EW 2 DE HQ-2 10035.00
11: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 3EW 1 HE DJ-2 2003.75
22: E. Stefanów - P. Stefanów, 4.5, MP 4EW 3 CN D2+1 13026.25
22: E. Stefanów - P. Stefanów, 4.5, MP 5EW 6 SE S7= 98053.75
22: E. Stefanów - P. Stefanów, 4.5, MP 6EW 5 SE HQ-3 30036.25
118: M. Orłowicz - P. Skałacki, 9.5, MP 10EW 2 SN S4-1 10052.50
118: M. Orłowicz - P. Skałacki, 9.5, MP 11EW 3 NTW HQ-1 5052.50
118: M. Orłowicz - P. Skałacki, 9.5, MP 12EW 1 SW DK-1 5041.25
1120: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 13EW 3 CS D5-1 10026.25
1120: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 14EW 3 SW S5-1 5058.75
1120: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 15EW 3 SS DQ= 14023.09
1211: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP 7NS 4 SW C4+1 6506.25
1211: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP 8NS 5 HW D2= 45072.50
1211: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP 9NS 3 SE S7-1 10061.25
1317: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 16NS 2 SN HQ-1 5063.75
1317: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 17NS 2 SxW HA-1 10016.25
1317: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 18NS 4 SS DJ= 62017.50
1412: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 25NS 1 HS D6-2 10036.25
1412: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 26NS 4 SN D6+1 65053.75
1412: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 27NS 2 SS CK-1 5031.25
1512: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 19NS 3 CS ST+1 13067.50
1512: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 20NS 6 DxE D2-2 50017.97
1512: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 21NS 2 HW DT-2 10070.00
1531: M. Czopek - M. Krasowska, 11.0, MP 22NS 3 NTE C7= 60053.75
1531: M. Czopek - M. Krasowska, 11.0, MP 23NS 2 DW C8-3 30097.50
1531: M. Czopek - M. Krasowska, 11.0, MP 24NS 1 NTW SQ+1 12023.75
 +/-
 WYNIK43.60
 MIEJSCE72