Turniej na maksy

Środa, 8 sierpnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: J. Barczyk - J. Natorski, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
37: P. Stopa - K. Latawiec, 24.0, MP 7NS 4 SW S9= 62047.50
37: P. Stopa - K. Latawiec, 24.0, MP 8NS 4 SE HJ+2 48033.75
37: P. Stopa - K. Latawiec, 24.0, MP 9NS 4 SE HA-1 10061.25
332: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 10NS 1 NTxN CQ-2 5000.00
332: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 11NS 3 NTE S7-2 10077.50
332: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 12NS 2 SW DK-1 5058.75
34: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 16EW 1 NTE H3= 9062.50
34: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 17EW 2 HS C4+1 14051.25
34: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 18EW 4 SS HK+1 65053.75
310: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP 19EW 3 HN D8-2 10071.25
310: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP 20EW 5 SN D5+1 68038.47
310: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP 21EW 1 NTN HT= 9055.00
427: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 13NS 1 NTE C6= 9081.25
427: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 14NS 4 CN SA+1 15087.50
427: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 15NS 3 DE C2= 11023.09
422: Z. Przeginiak - M. Wilczyński, 9.0, MP 22NS 3 NTE S3+1 63013.75
422: Z. Przeginiak - M. Wilczyński, 9.0, MP 23NS 1 NTS DJ+1 12071.25
422: Z. Przeginiak - M. Wilczyński, 9.0, MP 24NS 1 NTW SQ+1 12023.75
524: L. Faber - R. Cieślik, 6.0, MP 25NS 1 NTE H3= 9060.00
524: L. Faber - R. Cieślik, 6.0, MP 26NS 4 SN S3+1 65053.75
524: L. Faber - R. Cieślik, 6.0, MP 27NS 4 CW DA-1 5048.75
1328: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 1NS 6 NTE CK-2 10097.50
1328: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 2NS 2 DE HQ-2 10065.00
1328: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 3NS 1 HE C9= 8057.50
1329: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 4NS 3 CN H5+1 13073.75
1329: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 5NS 6 SE S7+1 10107.50
1329: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP 6NS 4 HxN H3= 59093.75
 +/-
 WYNIK54.41
 MIEJSCE21