Turniej na maksy

Środa, 8 sierpnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
188Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25264.9014
232Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4061.8114
333Tomasz Ukraiński
Roman Opaliński
12.0
18.0
PKPK/11861.7913
43Maciej Kędzierski
Konrad Ciborowski
3.0
11.0
MPMP/4061.6612
547Marek Pietraszek
Adam Żarnowski
18.0
12.0
PKPK/11860.8412
672Marcin Woźniak
Bartosz Kaczmarek
9.0
3.0
WPWP/24460.3411
751Zbigniew Kiełbasa
Bolesław Smorąg
4.0
5.0
PKPK/11860.2210
829Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
12.0
12.0
MPMP/4059.4710
958Andrzej Pietrkiewicz
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/24459.079
1046Tomasz Jędrzejek
Stanisław Drobot
4.0
9.0
PKPK/11858.908
1126Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MPMP/4058.558
1259Waldemar Nowak
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
WPWP/24458.057
1362Krzysztof Jordan
Włodzimierz Kwiatkowski
2.0
12.0
WPWP/24457.657
1415Aleksander Jezioro
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
MPMP/4057.416
1579Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/24457.325
166Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MPMP/4056.605
1767Jerzy Nowak
Krzysztof Brudka
13.0
13.0
WPWP/24455.754
1844Wojciech Paszko
Eugeniusz Strzyż
7.0
5.0
MP
PK
PK/11855.553
1934Grzegorz Rusinek
Andrzej Kulasa
2.5
2.5
PKPK/11855.453
2063Piotr Surdyk
Mirosława Miętkiewska
3.0
2.5
WPWP/24454.593
2113Józef Barczyk
Janusz Natorski
7.0
5.0
MPMP/4054.413
2222Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
4.0
5.0
MPMP/40-0.1954.353
2360Andrzej Kędzierski
Krzysztof Krause
5.0
5.0
WPWP/24454.103
2485Jolanta Ziętara
Rafał Junik
5.0
7.0
WPWP/25253.833
2549Leszek Jarosz
Jan Kadula
4.0
12.0
PKPK/11853.613
2673Aleksander Buchholz
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.5
WPWP/24453.472
2765Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24453.452
2821Marek Kiepura
Mirosław Sady
5.0
12.0
MPMP/4053.322
2957Krzysztof Galubiński
John Catlow
2.0
2.0
WPWP/24453.062
301Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MPMP/4053.032
3166Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.5
1.5
WPWP/24452.832
3224Leszek Faber
Ryszard Cieślik
3.0
3.0
MPMP/4052.402
3342Tadeusz Szemraj
Stanisław Sadło
5.0
5.0
PKPK/11852.062
3469Wojciech Witkowski
Tadeusz Lejwoda
2.0
3.0
WPWP/24451.942
3520Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4051.861
3687Jan Włodkowski
Robert Włodkowski
7.0
5.0
WPWP/25251.571
379Barbara Batkiewicz
Stanisław Urbanowski
9.0
7.0
MPMP/4051.231
3852Marian Górecki
Dariusz Kulpiński
5.0
9.0
PKPK/11851.151
3953Henryk Duszyński
Małgorzata Zielonacka
4.0
2.5
WPWP/24451.041
4075Adam Talarczyk
Marek Janik
0.0
5.0
NZ
WP
WP/24451.001
4154Paweł Biś
Krzysztof Buzała
1.5
4.0
WP
LD
WP/24450.911
424Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4050.761
4374Stefan Masternak
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WPWP/24450.531
4419Aleksandra Talaczek
Elżbieta Chodacka
2.0
2.5
MP
SL
MP/4050.19
4582Andrzej Małdziński
Wiesław Hilbrecht
4.0
5.0
WPWP/25250.02
4641Władysław Chodziński
Tadeusz Dańczak
7.0
1.0
PKPK/11849.87
478Marek Orłowicz
Paweł Skałacki
2.5
7.0
MPMP/4049.50
487Piotr Stopa
Kazimierz Latawiec
13.0
11.0
MPMP/4049.46
4936Mariusz Kozaczyński
Robert Przybyło
7.0
7.0
PKPK/11849.41
5071Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WPWP/24448.69
5164Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.0
WPWP/24448.56
5210Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MPMP/4048.45
5339Jerzy Kubiński
Jan Rusin
4.0
5.0
PKPK/11848.13
5430Jerzy Batko
Marian Nanke
5.0
5.0
MPMP/4047.91
555Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MPMP/4047.49
5617Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4047.23
5727Jacek Brózda
Jacek Gurgul
4.0
5.0
MPMP/4046.77
5877Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WPWP/24446.69
5956Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WP
NZ
WP/24446.40
6012Marek Adamczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/4046.21
6180Krzysztof Kerber
Krzysztof Chojnacki
2.0
2.0
WPWP/24446.05
6223Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.5
2.0
MPMP/4045.85
6370Kajetan Gościański
Ewa Morawska
1.5
1.0
WPWP/24445.73
6438Andrzej Ankiersztejn
Andrzej Dec
4.0
0.0
PKPK/11845.29
6511Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4044.71
6640Bogusław Surowiec
Mieczysław Sipowicz
5.0
5.0
PKPK/11844.56
6718Grzegorz Latała
Piotr Radzikowski
3.0
9.0
MPMP/4044.09
6878Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WPWP/24444.05
6945Tomasz Magryś
Jerzy Góralczyk
1.5
5.0
PKPK/11843.96
7025Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MPMP/4043.79
7181Radzisław Oczkowicz
Waldemar Kożuchowski
4.0
4.0
WPWP/25243.68
7216Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MPMP/4043.60
7383Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
5.0
WPWP/25243.46
742Eugenia Stefanów
Piotr Stefanów
2.5
2.0
MPMP/4043.20
7535Tadeusz Przybyło
Jerzy Puchała
9.0
5.0
PKPK/11842.86
7686Jan Olkowicz
Jerzy Stypiński
4.0
3.0
WPWP/25242.54
7748Hanna Łazarska
Jadwiga Żulińska
4.0
1.5
PKPK/11842.52
7814Paweł Barczyk
Patryk Mrukot
0.5
0.5
MPMP/4042.18
7928Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4041.21
8031Marian Czopek
Maria Krasowska
7.0
4.0
MPMP/4041.13
8168Roman Wojciechowski
Bogna Latowska
1.0
2.0
WPWP/24440.01
8255Magdalena Pawlak
Alicja Kaczmarek
0.5
1.0
WPWP/24436.65
8343Janusz Jarząbek
Leokadia Weryńska-Leja
5.0
1.0
PKPK/11836.63
8461Grzegorz Łuczak
Krzysztof Pietras
0.0
0.0
NZWP/24436.52
8576Mariusz Winkler
Hanna Derdowska-Zimpel
1.0
1.0
WPWP/24435.15
8637Robert Kwiatkowski
Zdzisław Baryła
3.0
4.0
PKPK/11834.75

Statystyka ośrodków...