Turniej na maksy

Wtorek, 7 sierpnia 2018

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
132Jędrzej Górski
Przemysław Kaczmarek
1.0
3.0
WPWP/25466.948
213Jakub Franczak
Kornel Krawiec
1.0
0.5
DSDS/29864.787
312Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/29860.936
48Zdzisław Klimczak
Bogdan Sadowski
4.0
1.0
DSDS/13659.316
528Hieronim Nowacki
Krzysztof Galubiński
5.0
2.0
WPWP/25458.065
619Franciszek Zarzecki
Piotr Dobryszycki
13.0
12.0
DSDS/29858.034
722Janusz Pawlicki
Arkadiusz Poziemski
5.0
2.5
DSDS/29857.023
826Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
2.5
1.5
WPWP/25455.932
915Wojciech Lubas
Andrzej Pliszczyński
5.0
5.0
DSDS/29854.772
103Stefan Małowiecki
Zbigniew Bobak
3.0
3.0
DSDS/13654.432
111Zbigniew Matyjaszczuk
Ryszard Jucha
0.0
0.0
DS/13653.792
1230Edward Niewierowski
Jerzy Wilczek
11.0
3.0
WPWP/25453.411
134Ewa Nazaruk
Sylwester Gołdyn
3.0
2.0
DSDS/13653.321
145Lesław Cegiel
Stanisław Janiak
4.0
5.0
DSDS/13652.751
1514Janusz Piernikowski
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/29852.721
1636Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
4.0
2.0
WPWP/25450.831
1718Anna Jankowska
Tomasz Struzik
3.0
5.0
DSDS/29849.321
1831Tadeusz Lejwoda
Henryk Duszyński
3.0
4.0
WPWP/25449.09
197Anna Szatkowska
Sławomir Bogdanowicz
1.0
2.5
DSDS/13649.09
206Henryk Gayny
Andrzej Augustyniak
2.0
5.0
DSDS/13648.88
2133Hanna Sobczuk
Robert Ciesielski
1.0
2.5
WPWP/25448.80
2211Janusz Drozdowski
Krzysztof Obłój
12.0
4.0
DSDS/29848.53
2310Tomasz Koźlecki
Jerzy Gładysz
4.0
12.0
DSDS/29847.06
2423Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/29846.69
2534Wojciech Kaniewski
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPWP/25446.16
2620Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/29845.37
279Marzena Artmańska
Dariusz Artmański
0.0
4.0
NZ
DS
DS/29845.28
2829Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/25444.48
2917Jarosław Chłądowicz
Marek Bałdysz
1.0
13.0
DSDS/29843.03
3027Wiesław Rakowski
Aleksander Minta
1.0
0.5
WPWP/25439.76
3124Teresa Lubas
Andrzej Suchodolski
0.5
4.0
DSDS/29838.35
3216Kamila Kukuła
Mariusz Kowalczyk
5.0
5.0
DSDS/29837.92
3325Tadeusz Dziadykiewicz
Aleksander Buchholz
1.5
2.0
WPWP/25436.91
342Stefan Gayny
Stanisław Gołdyn
0.0
1.5

DS
DS/13628.43

Statystyka ośrodków...