Turniej na maksy

Piątek, 3 sierpnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
145Robert Ciesielski
Andrzej Ostrowski
2.5
2.0
WPWP/25463.938
229Piotr Zborowski
Wiktor Pantak
1.0
2.0
DS
SL
MP/31761.808
326Franciszek Kurlit
Szymon Armata
2.0
1.5
MP
DS
MP/31760.207
420Roland Lippik
Dominik Rajtar
5.0
2.0
DS
MP
MP/31759.086
544Henryk Duszyński
Janusz Kopras
4.0
4.0
WPWP/25457.946
68Leszek Haber
Barbara Radomska
5.0
4.0
DSDS/6757.825
716Barbara Soroko
Mieczysław Kańdulski
2.5
2.0
LBLB/12757.444
822Dominik Florczak
Dominik Zawada
1.0
1.0
MA
MP
MP/31757.294
91Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DSDS/6756.513
1019Kamila Kiraga
Mikołaj Bogucki
2.0
1.0
MA
MP
MP/31756.142
1139Jędrzej Górski
Przemysław Kaczmarek
1.0
3.0
WPWP/25456.032
1237Łukasz Kasperczyk
Paweł Świątkowski
1.5
1.0
MP
DS
MP/31755.892
139Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DSDS/6755.642
143Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DSDS/6755.562
1531Łucja Ciborowska
Piotr Pyrak
1.0
1.0
MP
MA
MP/317-0.1955.522
1636Marcin Kuflowski
Maciej Betliński
4.0
1.0
MP
DS
MP/31754.951
1733Dominik Hołyś
Marcin Młodziński
1.0
0.0
DSMP/317-0.5854.901
1817Czesław Plachimowicz
Ryszard Markowski
5.0
5.0
LBLB/12754.871
1943Małgorzata Zielonacka
Andrzej Zielonacki
2.5
2.0
WPWP/25453.791
2030Michał Kuczkowski
Michał Stasik
2.5
1.5
MPMP/31753.771
2125Maja Włodarska
Szymon Pawłowski
0.5
0.5
MAMP/31752.861
227Waldemar Majewski
Andrzej Suchodolski
4.0
4.0
DSDS/6752.331
234Janusz Drozdowski
Krzysztof Ćwik
12.0
5.0
DSDS/6751.891
2418Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LBLB/12750.23
2510Marcin Motykiewicz
Zdzisław Malkiewicz
4.0
4.0
DSDS/6750.19
2627Dominik Caus
Adrian Bakalarz
1.5
7.0
SLMP/31749.88
2724Karol Kraska
Przemysław Pasiński
1.0
2.0
MPMP/31749.78
282Marzena Artmańska
Dariusz Artmański
0.0
4.0
DSDS/6749.35
2915Barbara Górka
Leszek Czachowski
0.0
0.0
NZ
LB/12749.35
3014Bożena Pieróg
Henryk Bogucki
1.5
4.0
LBLB/12748.78
3111Aleksander Czajka
Anna Jankowska
7.0
3.0
DSDS/6748.02
3242Hieronim Nowacki
Jerzy Rodziewicz
5.0
5.0
WPWP/25446.77
3328Karolina Kowalska
Aleks Bukat
1.5
1.5
MA
DS
MP/317-0.1946.60
3440Barbara Speth
Sławomir Speth
1.5
1.5
WPWP/25445.45
3534Kacper Kowalski
Adam Stachura
0.0
2.0
DSMP/31744.89
366Lech Warężak
Zbigniew Sobczyk
11.0
12.0
DSDS/6743.92
3713Olga Zacharewicz
Edmund Serówka
2.0
0.5
LBLB/12742.48
3823Kinga Kowal
Kacper Kuflowski
1.5
2.0
MPMP/317-0.5840.68
3946Wojciech Kaniewski
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPWP/25440.25
4021Jakub Zatorski
Dominik Kamelak
1.5
0.5
MAMP/31739.87
4112Zdzisław Kuc
Marian Krzypkowski
1.0
1.5
DSDS/6739.76
425Jerzy Więcławski
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/6738.62
4332Jakub Gawron
Bartosz Młodziński
0.0
0.0
MP
DS
MP/31737.64
4441Zdzisław Konieczny
Roman Sadowski
3.0
2.5
WPWP/25435.76
4535Kryspin Jankowiak
Konrad Ciborowski
0.0
1.5
DS
MP
MP/31733.03
4638Małgorzata Głazowska
Gabriela Koślacz
0.0
0.0
MAMP/31732.59

Statystyka ośrodków...