Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 2 sierpnia 2018

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
116Agnieszka Pietrzyk
Dominik Rajtar
5.0
2.0
OP
MP
MP/31765.429
249Tomasz Olenderek
Paweł Fiebig
1.0
2.5
WPWP/24757.149
36Krzysztof Cichy
Jakub Patreuha
4.0
4.0
MA
DS
DS/7253.438
425Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.5
2.5
MAMP/31749.047
537Piotr Zborowski
Dominik Hołyś
1.0
1.0
DSMP/31746.887
633Agnieszka Wierzbowska
Robert Różak
0.0
5.0
 
MP
MP/31741.056
729Jakub Dziuba
Albert Grochowski
1.5
1.5
MAMP/31738.115
826Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
2.0
2.0
MPMP/31737.125
938Wacław Stefluk
Krzysztof Lubkowski
4.0
2.0
ZPMP/31733.544
1050Krzysztof Brudka
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
13.0
7.0
WPWP/24730.943
1152Sławomir Tomaszewski
Jerzy Stefanowski
2.0
4.0
WPWP/24730.893
1210Marek Drecki
Eugeniusz Małecki
7.0
4.0
DSDS/7229.732
1318Karolina Kowalska
Sebastian Zimorski
1.5
1.0
MA
DS
MP/31728.342
1448Małgorzata Zielonacka
Henryk Duszyński
2.5
4.0
WPWP/24728.102
1539Andrzej Dymek
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WPWP/24724.512
1628Ilya Shpuntou
Aleks Bukat
9.0
1.5
WP
DS
MP/31723.732
177Patryk Patreuha
Tomasz Kiełbasa
4.0
4.0
DS
MA
DS/7217.412
1811Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7213.872
1946Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5
WPWP/24711.481
2024Kamila Kiraga
Paweł Świątkowski
2.0
1.0
MA
DS
MP/31711.141
2143Witold Szczepaniak
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/2475.961
2219Łucja Ciborowska
Karol Kraska
1.0
1.0
MPMP/3175.181
2335Szymon Armata
Zbigniew Armata
1.5
2.0
DSMP/3174.371
2423Dominik Caus
Wiktor Pantak
1.5
2.0
SLMP/3174.151
254Wiesław Ogrodnik
Zdzisław Patreuha
5.0
5.0
DSDS/723.831
2632Karolina Misiak
Adrian Bakalarz
0.0
7.0
MA
SL
MP/3173.031
2720Maja Włodarska
Szymon Pawłowski
0.5
0.5
MAMP/3171.97
289Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DSDS/721.23
2915Kinga Kowal
Konrad Ciborowski
1.5
1.5
MPMP/317-0.23
308Kacper Kopka
Alicja Myśliwiec
5.0
1.0
MA
DS
DS/72-1.04
311Marian Kupnicki
Ryszard Makuch
17.0
5.0
KP
DS
DS/72-1.39
3231Jacek Grzelczak
Michał Kuczkowski
13.0
2.5
LD
MP
MP/317-2.56
3334Łukasz Kasperczyk
Maciej Betliński
1.5
1.0
MP
DS
MP/317-3.03
3412Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/72-4.26
3545Maciej Masłowski
Robert Ciesielski
2.0
2.5
WPWP/247-13.01
3622Bartosz Młodziński
Piotr Pyrak
0.0
1.0
DS
MA
MP/317-14.62
3713Przemysław Pasiński
Michał Wróbel
2.0
5.0
MP
OP
MP/317-16.00
385Bronisław Tabisz
Henryk Wiszniewski
4.0
4.0
DSDS/72-22.66
3930Jakub Gawron
Dominik Zawada
0.0
1.0
MPMP/317-22.99
4041Piotr Tyranowski
Jerzy Wilczek
5.0
3.0
WPWP/247-23.00
4144Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
1.0
NZ
WP
WP/247-26.79
4247Małgorzata Węglewska
Zygfryd Banecki
1.5
4.0
WPWP/247-27.04
4342Tadeusz Lejwoda
Wojciech Witkowski
3.0
2.0
WPWP/247-28.52
4427Kryspin Jankowiak
Jerzy Danel
0.0
1.0
DS
SL
MP/317-28.79
4540Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.5
1.0
WPWP/247-29.27
463Eugeniusz Swendrowski
Jan Kulczycki
1.5
2.0
DSDS/72-37.29
4751Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/247-41.39
4817Dominik Florczak
Dominik Kamelak
1.0
0.5
MAMP/317-51.93
492Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.5
0.5
DSDS/72-52.86
5021Zbigniew Lange
Marcin Młodziński
1.0
0.0
ZP
DS
MP/317-62.85
5136Martyna Gmurek
Wiktoria Ciura
0.0
0.0
MAMP/317-81.29
5214Maciej Godlewski
Filip Komendarek
0.0
0.0
MAMP/317-115.95

Statystyka ośrodków...