Turniej na maksy

Czwartek, 2 sierpnia 2018

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 9: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
110: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 5NS 2 HS C4= 11040.40
110: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 6NS 1 NTE SJ-1 10053.84
21: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 11NS 3 NTE D3= 4000.07
21: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 12NS 3 NTW SA-3 15071.12
313: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 15NS 5 HxS SK-1 20032.72
313: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 16NS 4 SxE CK= 7900.00
46: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 19NS 2 SS CK+2 17061.52
46: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 20NS 3 NTE CQ+1 63036.56
53: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 9NS 4 HS CQ-2 1003.91
53: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 10NS 3 NTE S7+1 63046.16
67: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 13EW 3 NTN D8-1 10082.65
67: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 14EW 4 HW CQ-1 5013.51
712: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 25EW 6 CE HQ+1 139055.56
712: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 26EW 2 NTE SJ= 12092.59
811: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 17NS 3 DxN S2= 47083.33
811: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 18NS 4 NTS S8+1 66072.22
914: K. Obłój - M. Rużyło, 9.0, DS 23EW 4 SW CJ= 62015.43
914: K. Obłój - M. Rużyło, 9.0, DS 24EW 4 SE DK-2 10076.89
104: B. Radomska - R. Korpalski, 6.0, DS 1EW 2 HW CQ= 11040.40
104: B. Radomska - R. Korpalski, 6.0, DS 2EW 4 SE H6+1 45057.68
112: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 21EW 3 NTW H4= 40050.00
112: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 22EW 3 NTW D2-2 2003.91
125: A. Jankowska - R. Rolka, 8.0, DS 7EW 3 SxN DQ+1 9300.07
125: A. Jankowska - R. Rolka, 8.0, DS 8EW 4 HxE SK-2 3009.67
138: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 3EW 4 SW DQ-1 10040.40
138: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 4EW 3 NTE S6= 60034.64
 +/-
 WYNIK41.36
 MIEJSCE52