Turniej na maksy

Czwartek, 2 sierpnia 2018

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 7: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
111: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 11NS 1 NTE SK= 9076.89
111: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 12NS 2 HE S9= 11021.19
24: B. Radomska - R. Korpalski, 6.0, DS 15NS 2 SW HK+2 17051.92
24: B. Radomska - R. Korpalski, 6.0, DS 16NS 4 HN S7+2 48061.11
31: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 5NS 1 NTE H7+2 1503.91
31: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 6NS 1 NTE C5-1 10053.84
45: A. Jankowska - R. Rolka, 8.0, DS 9EW 3 HS H4+1 17011.59
45: A. Jankowska - R. Rolka, 8.0, DS 10EW 6 NTE S7-2 2003.91
510: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 21EW 3 NTE S4-2 1000.07
510: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 22EW 3 NTW D5= 60057.68
56: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 25NS 6 CE HQ+1 139044.44
69: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 13NS 3 NTN D8-1 10017.35
69: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 14NS 4 HW CQ-1 5086.49
714: K. Obłój - M. Rużyło, 9.0, DS 19EW 2 SS CA+2 17038.48
714: K. Obłój - M. Rużyło, 9.0, DS 20EW 3 NTE CQ= 60013.51
82: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 23EW 4 SW HT+1 65057.68
82: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 24EW 3 NTN HJ+2 46013.51
913: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 17EW 2 HS D5-1 5064.81
913: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 18EW 5 SS D7= 65048.15
103: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 3EW 4 SW DQ-1 10040.40
103: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 4EW 3 NTE S6= 60034.64
116: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 26EW 051.85
128: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 1NS 3 HW CQ+1 17013.51
128: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 2NS 4 SE CA+1 45042.32
1312: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 7NS 2 DW H6+4 1703.91
1312: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 8NS 3 NTS H6-1 5069.20
 +/-
 WYNIK37.78
 MIEJSCE58