Turniej na maksy

Czwartek, 2 sierpnia 2018

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 6: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
13: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 13NS 2 NTN D6= 12059.60
13: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 14NS 4 HE D5= 42019.27
213: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 3NS 4 SxW DQ-1 20082.65
213: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 4NS 3 NTW D8+1 63019.27
34: B. Radomska - R. Korpalski, 6.0, DS 7EW 5 SxN DQ-2 50099.93
34: B. Radomska - R. Korpalski, 6.0, DS 8EW 3 NTS H6= 4003.91
49: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 19EW 2 SS CK+2 17038.48
49: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 20EW 3 NTE CQ+1 63063.44
58: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 11NS 2 HW D5+1 14032.72
58: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 12NS 4 DW C4-1 5036.56
57: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 25EW 6 CE HQ+1 139055.56
614: K. Obłój - M. Rużyło, 9.0, DS 17EW 3 NTE HT-3 15025.93
614: K. Obłój - M. Rużyło, 9.0, DS 18EW 5 SS C4-1 10087.04
71: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 21EW 1 NTE H7+3 18025.03
71: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 22EW 4 SE CT= 62080.73
812: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 15EW 4 SW HK= 42084.57
812: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 16EW 4 HN S7+2 48038.89
92: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 1EW 2 HW D9+1 14063.44
92: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 2EW 4 SW DK+1 45057.68
105: A. Jankowska - R. Rolka, 8.0, DS 23EW 5 SW C7-1 1003.91
105: A. Jankowska - R. Rolka, 8.0, DS 24EW 3 NTN ST-4 20090.33
117: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 26NS 048.15
1211: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 5NS 3 HS H3= 14067.28
1211: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 6NS 1 NTE H5-1 10053.84
1310: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 9NS 2 HS DQ+1 14053.84
1310: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 10NS 6 NTW HJ-1 10084.57
 +/-
 WYNIK52.95
 MIEJSCE21