Turniej na maksy

Czwartek, 2 sierpnia 2018

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 5: A. Jankowska - R. Rolka, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
112: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 1NS 3 HW D6-1 5080.73
112: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 2NS 4 SE H7+1 45042.32
23: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 5EW 2 HS DA+1 14032.72
23: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 6EW 1 NTE H5-1 10046.16
38: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 17EW 2 HN S2+1 14033.33
38: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 18EW 3 NTS S4+2 66027.78
47: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 9NS 3 HS H4+1 17088.41
47: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 10NS 6 NTE S7-2 20096.09
514: K. Obłój - M. Rużyło, 9.0, DS 15EW 5 HxS SA-1 20067.28
514: K. Obłój - M. Rużyło, 9.0, DS 16EW 5 SxW HK-2 50020.37
613: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 19EW 2 SS CA+3 2005.83
613: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 20EW 3 NTE CQ= 60013.51
711: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 13EW 2 NTN D7+1 15015.43
711: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 14EW 3 HW CQ= 14040.40
81: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 25EW 6 SE HQ= 143074.07
81: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 26EW 051.85
94: B. Radomska - R. Korpalski, 6.0, DS 21EW 1 HxN DA-3 80098.01
94: B. Radomska - R. Korpalski, 6.0, DS 22EW 4 SE C9= 62080.73
106: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 23NS 5 SW C7-1 10096.09
106: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 24NS 3 NTN ST-4 2009.67
1110: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 3NS 3 SxW DQ-1 20082.65
1110: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 4NS 3 NTE S6+2 6600.07
129: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 7NS 3 SxN DQ+1 93099.93
129: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 8NS 4 HxE SK-2 30090.33
132: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 11NS 4 HE D3-1 5086.49
132: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 12NS 3 SxN HT= 73098.01
 +/-
 WYNIK56.86
 MIEJSCE12