Turniej na maksy

Czwartek, 2 sierpnia 2018

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 3: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
16: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 13EW 2 NTN D6= 12040.40
16: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 14EW 4 HE D5= 42080.73
25: A. Jankowska - R. Rolka, 8.0, DS 5NS 2 HS DA+1 14067.28
25: A. Jankowska - R. Rolka, 8.0, DS 6NS 1 NTE H5-1 10053.84
314: K. Obłój - M. Rużyło, 9.0, DS 11EW 3 HW C5= 14067.28
314: K. Obłój - M. Rużyło, 9.0, DS 12EW 4 DW DT-1 5063.44
411: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 15EW 4 SW HK-1 5034.64
411: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 16EW 4 HN CJ+2 48038.89
59: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 9EW 4 HS CQ-2 10096.09
59: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 10EW 3 NTE S7+1 63053.84
612: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 21EW 2 CE H7+1 1107.75
612: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 22EW 3 NTW D5-2 2003.91
72: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 17EW 3 DN S2= 11040.74
72: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 18EW 5 SN CA-1 10087.04
84: B. Radomska - R. Korpalski, 6.0, DS 19NS 2 SS CA+2 17061.52
84: B. Radomska - R. Korpalski, 6.0, DS 20NS 3 NTE CQ+1 63036.56
98: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 25NS 7 CE HQ= 21409.26
98: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 26NS 048.15
107: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 3NS 4 SW DQ-1 10059.60
107: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 4NS 3 NTE S6= 60065.36
1113: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 7NS 4 DW SK= 13032.72
1113: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 8NS 2 HW H8+2 17011.59
1210: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 23NS 4 SW D4+1 65042.32
1210: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 24NS 3 NTN ST-4 2009.67
131: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 1EW 5 DxS SQ-3 50094.17
131: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 2EW 5 SE CA= 45057.68
 +/-
 WYNIK48.63
 MIEJSCE34