Turniej na maksy

Czwartek, 2 sierpnia 2018

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 2: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
14: B. Radomska - R. Korpalski, 6.0, DS 3NS 3 SW H2-1 10059.60
14: B. Radomska - R. Korpalski, 6.0, DS 4NS 3 NTE S3= 60065.36
214: K. Obłój - M. Rużyło, 9.0, DS 9EW 4 DW HA-1 10076.89
214: K. Obłój - M. Rużyło, 9.0, DS 10EW 3 NTE S7+2 66084.57
310: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 13EW 3 NTS CK= 6001.99
310: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 14EW 4 HW S3= 42080.73
48: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 7EW 3 DW SK= 11042.32
48: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 8EW 4 SS HA-2 10050.00
511: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 19EW 2 SS DT+2 17038.48
511: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 20EW 4 CW SJ-1 1000.07
61: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 15EW 4 SxW HK-1 10019.27
61: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 16EW 4 HN DJ+3 51014.81
73: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 17NS 3 DN S2= 11059.26
73: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 18NS 5 SN CA-1 10012.96
87: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 23NS 4 SW HT+1 65042.32
87: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 24NS 3 NTN HJ+2 46086.49
96: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 1NS 2 HW D9+1 14036.56
96: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 2NS 4 SW DK+1 45042.32
1012: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 5NS 2 DE CQ= 9023.11
1012: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 6NS 1 NTE H5-1 10053.84
119: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 21NS 3 NTW H4= 40050.00
119: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 22NS 3 NTW D2-2 20096.09
1213: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 25EW 6 CE HQ+1 139055.56
1213: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 26EW 2 HN DK= 1100.00
135: A. Jankowska - R. Rolka, 8.0, DS 11EW 4 HE D3-1 5013.51
135: A. Jankowska - R. Rolka, 8.0, DS 12EW 3 SxN HT= 7301.99
 +/-
 WYNIK42.62
 MIEJSCE49