Turniej na maksy

Czwartek, 2 sierpnia 2018

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 14: K. Obłój - M. Rużyło, 9.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
11: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 7NS 5 DxW SK-1 20086.49
11: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 8NS 3 NTS S8+1 43099.93
22: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 9NS 4 DW HA-1 10023.11
22: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 10NS 3 NTE S7+2 66015.43
33: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 11NS 3 HW C5= 14032.72
33: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 12NS 4 DW DT-1 5036.56
44: B. Radomska - R. Korpalski, 6.0, DS 13NS 3 NTS C6-1 10017.35
44: B. Radomska - R. Korpalski, 6.0, DS 14NS 4 HW HQ-1 5086.49
55: A. Jankowska - R. Rolka, 8.0, DS 15NS 5 HxS SA-1 20032.72
55: A. Jankowska - R. Rolka, 8.0, DS 16NS 5 SxW HK-2 50079.63
66: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 17NS 3 NTE HT-3 15074.07
66: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 18NS 5 SS C4-1 10012.96
77: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 19NS 2 SS CA+2 17061.52
77: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 20NS 3 NTE CQ= 60086.49
88: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 21NS 3 NTE D3+2 4607.75
88: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 22NS 1 NTW D5+2 15061.52
99: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 23NS 4 SW CJ= 62084.57
99: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 24NS 4 SE DK-2 10023.11
1010: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 25NS 6 CE HQ+1 139044.44
1010: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 26NS 048.15
1111: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 1NS 2 HW CQ+1 14036.56
1111: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 2NS 4 SW D7+1 45042.32
1212: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 3NS 2 SW DQ= 11042.32
1212: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 4NS 3 NTE S6= 60065.36
1313: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 5NS 2 NTE H7-1 5028.88
1313: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 6NS 1 NTE SJ-1 10053.84
 +/-
 WYNIK49.40
 MIEJSCE32