Turniej na maksy

Czwartek, 2 sierpnia 2018

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
18: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 9EW 4 HxS CQ-1 10096.09
18: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 10EW 5 NTW HJ-1 10015.43
26: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 3EW 4 SxW DQ-1 20017.35
26: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 4EW 3 NTW D8+1 63080.73
39: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 15EW 5 HxS SK-1 20067.28
39: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 16EW 4 SxE CK= 790100.00
412: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 11EW 2 HW C5+1 14067.28
412: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 12EW 4 DW SA-1 5063.44
51: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 13NS 2 NTN D6+1 15084.57
51: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 14NS 4 HW CQ-1 5086.49
65: A. Jankowska - R. Rolka, 8.0, DS 19NS 2 SS CA+3 20094.17
65: A. Jankowska - R. Rolka, 8.0, DS 20NS 3 NTE CQ= 60086.49
74: B. Radomska - R. Korpalski, 6.0, DS 23NS 4 SW D3+1 65042.32
74: B. Radomska - R. Korpalski, 6.0, DS 24NS 4 NTN HJ-5 2500.07
810: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 1NS 2 HW D5= 11059.60
810: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 2NS 4 SE D5+1 45042.32
97: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 17NS 2 HS D5-1 5035.19
97: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 18NS 5 SS D7= 65051.85
1011: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 21EW 3 NTW H4+1 43074.97
1011: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 22EW 4 SE HA= 62080.73
113: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 7EW 4 DW SK= 13067.28
113: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 8EW 2 HW H8+2 17088.41
122: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 25NS 6 CE HQ+1 139044.44
122: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 26NS 2 HN DK= 110100.00
1314: K. Obłój - M. Rużyło, 9.0, DS 5EW 2 NTE H7-1 5071.12
1314: K. Obłój - M. Rużyło, 9.0, DS 6EW 1 NTE SJ-1 10046.16
 +/-
 WYNIK63.99
 MIEJSCE2