Turniej na maksy

Czwartek, 2 sierpnia 2018

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 12: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
15: A. Jankowska - R. Rolka, 8.0, DS 1EW 3 HW D6-1 5019.27
15: A. Jankowska - R. Rolka, 8.0, DS 2EW 4 SE H7+1 45057.68
28: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 13EW 2 SN D6+1 14026.95
28: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 14EW 3 SS H2-3 15050.00
311: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 9EW 2 HS DQ+2 17011.59
311: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 10EW 3 NTW HJ+1 63053.84
413: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 11NS 2 HW C5+1 14032.72
413: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 12NS 4 DW SA-1 5036.56
54: B. Radomska - R. Korpalski, 6.0, DS 17NS 2 NTE DQ-2 10053.70
54: B. Radomska - R. Korpalski, 6.0, DS 18NS 3 NTS C4+3 69081.48
63: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 21NS 2 CE H7+1 11092.25
63: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 22NS 3 NTW D5-2 20096.09
79: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 25NS 6 CE HQ+1 139044.44
79: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 26NS 2 NTE SJ= 1207.41
86: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 15NS 4 SW HK= 42015.43
86: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 16NS 4 HN S7+2 48061.11
910: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 19EW 2 SS CA+2 17038.48
910: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 20EW 3 NTE S7+1 63063.44
102: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 5EW 2 DE CQ= 9076.89
102: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 6EW 1 NTE H5-1 10046.16
111: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 23NS 4 HW D4+1 65042.32
111: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 24NS 5 CN ST= 40073.05
1214: K. Obłój - M. Rużyło, 9.0, DS 3EW 2 SW DQ= 11057.68
1214: K. Obłój - M. Rużyło, 9.0, DS 4EW 3 NTE S6= 60034.64
137: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 7EW 2 DW H6+4 17096.09
137: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 8EW 3 NTS H6-1 5030.80
 +/-
 WYNIK50.00
 MIEJSCE30