Turniej na maksy

Czwartek, 2 sierpnia 2018

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 1: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
114: K. Obłój - M. Rużyło, 9.0, DS 7EW 5 DxW SK-1 20013.51
114: K. Obłój - M. Rużyło, 9.0, DS 8EW 3 NTS S8+1 4300.07
29: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 11EW 3 NTE D3= 40099.93
29: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 12EW 3 NTW SA-3 15028.88
37: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 5EW 1 NTE H7+2 15096.09
37: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 6EW 1 NTE C5-1 10046.16
410: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 17EW 3 NTE DQ-2 10046.30
410: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 18EW 4 SS C9+1 65048.15
513: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 13EW 2 NTN D6+1 15015.43
513: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 18.0, DS 14EW 4 HW CQ-1 5013.51
62: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 15NS 4 SxW HK-1 10080.73
62: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 16NS 4 HN DJ+3 51085.19
76: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 21NS 1 NTE H7+3 18074.97
76: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 22NS 4 SE CT= 62019.27
85: A. Jankowska - R. Rolka, 8.0, DS 25NS 6 SE HQ= 143025.93
85: A. Jankowska - R. Rolka, 8.0, DS 26NS 048.15
911: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 3NS 2 HN D2-4 2009.67
911: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 4NS 3 NTW H3= 60065.36
108: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 19NS 2 SS CA+1 14011.59
108: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 20NS 3 NTE CQ= 60086.49
1112: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 23EW 4 HW D4+1 65057.68
1112: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 24EW 5 CN ST= 40026.95
124: B. Radomska - R. Korpalski, 6.0, DS 9EW 4 SS SQ-1 5086.49
124: B. Radomska - R. Korpalski, 6.0, DS 10EW 3 NTW HJ+1 63053.84
133: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 1NS 5 DxS SQ-3 5005.83
133: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 2NS 5 SE CA= 45042.32
 +/-
 WYNIK45.71
 MIEJSCE42