Turniej na maksy

Czwartek, 2 sierpnia 2018

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
120Artur Janoś
Krzysztof Tokar
3.0
3.0
DSDS/9468.4410
213Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DSDS/6763.9910
357Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.0
1.0
MPMP/4562.629
426Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LBLB/12761.618
547Wit Klapper
Maciej Szczerczak
21.0
4.0
SL
MP
MP/401.1161.108
648Marek Heichel
Wacław Gąssowski
4.0
12.0
MPMP/4058.747
78Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6758.596
841Stanisław Jaros
Janusz Natorski
5.0
5.0
MPMP/4058.386
929Wojciech Palmowski
Kazimierz Głowacki
9.0
2.5
MAMA/8858.185
1010Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/6757.894
1136Bogdan Jaskulski
Kazimierz Dobrzyniecki
4.0
5.0
MAMA/8857.404
125Anna Jankowska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/6756.863
1362Marek Glibowski
Adam Waśko
2.0
5.0
MPMP/4556.412
1427Grzegorz Hajkowicz
Hubert Nehring
2.0
1.5
LBLB/12755.642
1511Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
7.0
DSDS/6755.042
1634Jerzy Sadowski
Jerzy Plichtowicz
4.0
2.5
MA
WM
MA/8854.962
1739Grzegorz Andrzejowski
Aleksandra Pacura
5.0
2.5
MPMP/4054.802
1855Barbara Lesiecka
Barbara Bobrzyńska
7.0
4.0
MPMP/401.1154.722
1915Tomasz Dorobek
Jerzy Ofierski
3.0
3.0
DSDS/9454.192
2046Halina Święch
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/401.1153.222
216Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6752.952
2256Piotr Dziedzic
Marcin Wilczyński
0.5
5.0
MPMP/401.1152.681
2332Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0
MAMA/8852.451
2422Mirosław Powązka
Józef Sławenta
3.0
5.0
DSDS/9451.671
2519Zdzisława Zabłocka
Dariusz Pannek
3.0
2.5
DSDS/9451.551
2645Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MPMP/4051.541
2759Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MPMP/4551.041
2853Halina Samborek
Wacław Mizera
2.0
4.0
MP
SL
MP/401.1150.931
2942Zdzisław Gędłek
Józef Barczyk
5.0
7.0
MPMP/4050.831
3012Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/6750.001
3149Adam Brodowski
Tadeusz Garbacik
1.5
12.0
MPMP/401.1149.82
3214Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
4.0
5.0
DSDS/6749.40
3343Krzysztof Cetera
Mateusz Dominik
3.0
1.5
MPMP/4049.19
343Robert Łukomski
Zdzisław Malkiewicz
3.0
4.0
DSDS/6748.63
3531Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MAMA/8848.56
3661Janina Dziedzina
Bogdan Łukasik
0.0
0.5
MPMP/4548.34
3750Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4048.29
3851Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/401.1147.86
3958Agata Szeligowska
Stanisław Włodek
0.0
1.0
MPMP/4547.31
4038Małgorzata Praszałowicz
Ryszard Cieślik
5.0
3.0
MPMP/4046.35
4125Czesław Plachimowicz
Marek Marciniak
5.0
3.0
LBLB/12746.21
421Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/6745.71
4344Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4044.83
4433Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8844.23
4552Zbigniew Gruszecki
Jacek Jurczyński
4.0
2.5
MPMP/401.1144.13
4618Zdzisław Biernat
Bernard Zakrzewski
0.0
0.0
DS/9443.94
4724Waldemar Prażanowski
Marek Stolarczyk
0.5
2.0
LBLB/12743.31
4828Ryszard Góralski
Andrzej Niziałek
2.5
2.5
LBLB/12743.23
492Andrzej Suchodolski
Waldemar Majewski
4.0
4.0
DSDS/6742.62
5035Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.5
1.5
MAMA/8842.55
5130Jerzy Pałysa
Witold Moreń
1.5
0.0
MAMA/8841.67
529Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/6741.36
5316Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
4.0
DSDS/9440.82
5440Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/4039.61
5517Andrzej Hołówko
Tadeusz Biernat
1.0
2.5
DSDS/9439.39
564Barbara Radomska
Ryszard Korpalski
4.0
2.0
DSDS/6739.18
5737Bolesław Zysek
Jan Szafraniec
2.0
2.5
MPMP/4039.07
587Dariusz Artmański
Marzena Artmańska
4.0
0.0
DSDS/6737.78
5960Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MPMP/4534.29

Statystyka ośrodków...