Turniej na maksy

Środa, 1 sierpnia 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
118Wacław Stefluk
Zbigniew Lange
4.0
1.0
ZPMA/31770.6816
231Michał Kuczkowski
Łukasz Kasperczyk
2.5
1.5
MPMA/31766.6616
32Bogumił Kupczyk
Andrzej Ciechacki
4.0
0.0
KP
MA/31766.5915
466Maciej Kliś
Tadeusz Garbacik
4.0
12.0
MPMP/4064.8914
540Marek Adamczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/4063.0914
621Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.5
2.5
MAMA/31762.5613
74Karol Kraska
Adrian Bakalarz
1.0
7.0
MP
SL
MA/31762.4413
887Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
13.0
9.0
WP
LB
WP/24762.4312
999John Catlow
Małgorzata Augustyn
2.0
2.0
WPWP/24761.7412
1025Dominik Rajtar
Jacek Grzelczak
2.0
13.0
MP
LD
MA/31760.4911
115Aleks Bukat
Michał Wróbel
1.5
5.0
DS
OP
MA/31759.6410
12105Radzisław Oczkowicz
Sebastian Nowak
4.0
3.0
WPWP/25259.0710
1396Sławomir Tomaszewski
Janusz Borowski
2.0
3.0
WPWP/24758.579
1430Wiktor Pantak
Kacper Kuflowski
2.0
2.0
SL
MP
MA/31758.549
1588Henryk Duszyński
Jerzy Wilczek
4.0
3.0
WPWP/24758.408
1674Jan Borychowski
Krzysztof Buzała
13.0
4.0
WP
LD
WP/24757.778
179Dominik Hołyś
Szymon Armata
1.0
1.5
DSMA/31757.667
1863Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
4.0
4.0
MPMP/4057.366
1977Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.5
WPWP/24756.766
2019Piotr Zborowski
Dominik Caus
1.0
1.5
DS
SL
MA/31756.605
2164Maria Krasowska
Marian Czopek
4.0
7.0
MPMP/4056.555
2269Agata Kowal
Jakub Kowal
7.0
12.0
MPMP/4056.534
2358Andrzej Lubojemski
Wit Klapper
13.0
21.0
MP
SL
MP/4056.414
2441Włodzimierz Wala
Jerzy Pasich
19.0
7.0
MPMP/4055.934
2545Magdalena Lankosz
Stanisław Urbanowski
9.0
7.0
MPMP/4055.113
2685Marek Sosiński
Rafał Szymański
7.0
5.0
WPWP/24755.083
2754Andrzej Trygar
Tadeusz Rejdych
12.0
7.0
MPMP/4054.853
2822Andrzej Ankiersztejn
Bogusław Kruczek
4.0
11.0
PKMA/31754.663
2937Marek Kiepura
Stanisław Jaros
5.0
5.0
MPMP/4054.203
30101Paweł Kierszka
Tomasz Toboła
3.0
2.0
WPWP/25253.983
3114Paweł Świątkowski
Sebastian Zimorski
1.0
1.0
DSMA/31753.983
3283Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24753.783
3334Agnieszka Pietrzyk
Andrzej Skotniczny
5.0
9.0
OPMA/31753.593
3470Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4053.313
3589Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WPWP/24753.212
3624Eligiusz Lasota
Marcin Radwański
1.5
1.0
LD
MP
MA/31753.102
3743Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MPMP/4053.072
3813Karolina Kowalska
Franciszek Kurlit
1.5
2.0
MA
MP
MA/31752.802
3961Katarzyna Michałek
Jerzy Michałek
7.0
21.0
MP
SL
MP/4052.602
4060Ryszard Cieślik
Leszek Faber
3.0
3.0
MPMP/4052.442
418Robert Kwiatkowski
Piotr Marcinowski
3.0
9.0
PK
DS
MA/31752.202
42108Robert Włodkowski
Jan Włodkowski
5.0
7.0
WPWP/25251.862
4371Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24751.812
4455Jacek Kalinowski
Mirosław Sady
7.0
12.0
MPMP/4051.622
4552Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/4051.531
4610Albert Grochowski
Jakub Dziuba
1.5
1.5
MAMA/317-0.3851.341
4717Dominik Zawada
Dominik Florczak
1.0
1.0
MP
MA
MA/31751.111
4857Maciej Superson
Grzegorz Superson
5.0
11.0
MPMP/4050.981
4942Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
12.0
12.0
MPMP/4050.591
5097Krzysztof Staśkiewicz
Piotr Portala
2.5
2.5
WPWP/24750.451
5153Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MPMP/4050.451
5298Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.0
WPWP/24750.421
5375Wojciech Kaniewski
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPWP/24750.261
5486Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WP
NZ
WP/24750.181
55102Rafał Junik
Janusz Przybysz
7.0
9.0
WPWP/25250.04
5672Wojciech Witkowski
Tadeusz Lejwoda
2.0
3.0
WPWP/24749.93
5748Wacław Mizera
Halina Samborek
4.0
2.0
SL
MP
MP/4049.82
5891Zofia Mikołajczyk
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/24749.71
5980Krzysztof Janecki
Rafał Milinkiewicz
1.5
1.0
WPWP/24749.42
60110Piotr Solecki
Ryszard Sawicki
7.0
5.0
WPWP/25248.70
6149Aleksander Jezioro
Mirosław Kołton
21.0
9.0
MPMP/4048.69
6246Barbara Batkiewicz
Marek Heichel
9.0
4.0
MPMP/4048.65
63109Jarosław Hilbrecht
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WPWP/25248.42
6478Maciej Wybranowski
Krzysztof Krause
4.0
5.0
WPWP/24748.06
65107Adam Piszczek
Tadeusz Bryła
2.0
0.5
WPWP/25247.90
6665Andrzej Lembas
Karol Suchoń
2.5
2.5
MPMP/4047.74
67106Kajetan Granops
Robert Pogorzelski
0.0
5.0

WP
WP/25247.69
6823Jerzy Danel
Piotr Pyrak
1.0
1.0
SL
MA
MA/31747.63
691Łucja Ciborowska
Przemysław Pasiński
1.0
2.0
MPMA/317-0.1947.48
7051Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4047.40
7195Tomasz Powęzka
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.5
WPWP/24747.39
7259Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
12.0
4.0
MPMP/4047.30
7382Andrzej Pietrkiewicz
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/24746.94
74104Andrzej Małdziński
Stefan Samól
4.0
3.0
WPWP/25246.90
7520Kacper Kowalski
Adam Stachura
0.0
2.0
DSMA/31746.25
7676Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WPWP/24746.18
7779Witold Szczepaniak
Hieronim Nowacki
5.0
5.0
WPWP/24745.72
783Kinga Kowal
Konrad Ciborowski
1.5
1.5
MPMA/317-0.9645.51
79103Elżbieta Szałas
Waldemar Kożuchowski
0.0
4.0
WPWP/25245.43
8029Kamila Kiraga
Bolesław Aleksandrowicz
2.0
0.5
MA
ZP
MA/31745.34
8167Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4045.13
827Małgorzata Głazowska
Ilya Shpuntou
0.0
9.0
MA
WP
MA/31745.05
8394Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
2.0
WPWP/24745.02
8462Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.5
2.0
MPMP/4044.98
8532Krzysztof Lubkowski
Mirosław Bieńkowski
2.0
0.0
ZPMA/31744.84
8673Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24744.74
8750Antoni Paja
Józef Gładysz
4.0
5.0
MPMP/4044.38
8827Gabriela Koślacz
Grzegorz Adamski
0.0
4.0
MA
ZP
MA/31744.37
8936Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MPMP/4044.37
9044Marek Orłowicz
Paweł Skałacki
2.5
7.0
MPMP/4044.36
9181Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.5
WPWP/24744.09
9239Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MPMP/4043.89
9335Grzegorz Latała
Piotr Radzikowski
3.0
9.0
MPMP/4043.81
9493Barbara Speth
Sławomir Speth
1.5
1.5
WPWP/24743.16
9590Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WPWP/24742.84
9611Maciej Betliński
Michał Stasik
1.0
1.5
DS
MP
MA/317-0.3842.68
9768Andrzej Wójcik
Leszek Ochał
3.0
2.5
MPMP/4042.54
9816Bartosz Młodziński
Marcin Młodziński
0.0
0.0
DSMA/31740.55
9947Colin Haldenby
Maria Haldenby
0.0
0.0
MPMP/4040.44
10028Maja Włodarska
Jakub Zatorski
0.5
1.5
MAMA/31739.89
101100Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
0.0
1.0
WPWP/24738.90
10256Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
11.0
0.0
MPMP/4037.85
1036Jakub Rutkowski
Jakub Gawron
0.0
0.0
MPMA/31737.36
10438Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4037.15
10584Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.5
1.0
WPWP/24737.02
10626Szymon Pawłowski
Dominik Kamelak
0.5
0.5
MAMA/31733.07
10733Wiktoria Ciura
Martyna Gmurek
0.0
0.0
MAMA/31723.40
10812Maciej Godlewski
Filip Komendarek
0.0
0.0
MAMA/31722.57

Statystyka ośrodków...