Turniej na maksy
Wtorek, 31 lipca 2018
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
50
Albert Grochowski
Dominik Hołyś
1.5
1.0
MA
DS
MP/317
65.86
11
2
51
Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.5
2.5
MA
MP/317
63.82
11
3
46
Marcin Kuflowski
Konrad Ciborowski
4.0
1.5
MP
MP/317
62.19
10
4
14
Janusz Pawlicki
Bernard Jadczak
5.0
9.0
DS
DS/298
61.76
9
5
39
Andrzej Skotniczny
Longin Bartnik
9.0
7.0
OP
MP/317
61.71
9
6
69
Henryk Duszyński
Jerzy Rodziewicz
4.0
5.0
WP
WP/254
61.04
8
7
61
Robert Różak
Zbigniew Armata
5.0
2.0
MP
DS
MP/317
60.08
8
8
27
Marek Bałdysz
Andrzej Suchodolski
13.0
4.0
DS
DS/298
60.07
7
9
23
Lech Warężak
Jerzy Gładysz
11.0
12.0
DS
DS/298
58.99
7
10
31
Michał Wróbel
Szymon Armata
5.0
1.5
OP
DS
MP/317
58.93
6
11
60
Piotr Pyrak
Tomasz Kopka
1.0
3.0
MA
MP/317
58.80
5
12
72
Piotr Surdyk
Adam Peszke
3.0
5.0
WP
WP/254
58.11
5
13
57
Karolina Kowalska
Michał Stasik
1.5
1.5
MA
MP
MP/317
57.83
4
14
66
Barbara Podgórska
Hieronim Nowacki
4.0
5.0
WP
WP/254
57.21
4
15
54
Sebastian Zimorski
Łukasz Kasperczyk
1.0
1.5
DS
MP
MP/317
57.17
3
16
15
Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
DS
DS/298
57.14
3
17
22
Samuel Bałdysz
Cathy Bałdysz
5.0
19.0
DS
DS/298
56.45
3
18
2
Zdzisław Klimczak
Jan Pawlikaniec
4.0
5.0
DS
DS/136
56.35
2
19
25
Andrzej Pliszczyński
Wojciech Lubas
5.0
5.0
DS
DS/298
56.04
2
20
40
Dominik Rajtar
Adrian Bakalarz
2.0
7.0
MP
SL
MP/317
56.00
2
21
34
Piotr Zborowski
Wiktor Pantak
1.0
2.0
DS
SL
MP/317
55.04
2
22
55
Bogusław Kruczek
Robert Kwiatkowski
11.0
3.0
PK
MP/317
54.63
2
23
33
Franciszek Kurlit
Kacper Kuflowski
2.0
2.0
MP
MP/317
54.59
2
24
68
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/254
54.58
2
25
45
Jacek Grzelczak
Marcin Radwański
13.0
1.0
LD
MP
MP/317
53.57
2
26
12
Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DS
DS/298
53.53
2
27
20
Krzysztof Obłój
Bohdan Mazur
4.0
13.0
DS
DS/298
53.44
2
28
1
Janusz Czerniawski
Józef Wiese
4.0
5.0
DS
DS/136
53.35
1
29
49
Ilya Shpuntou
Jakub Dziuba
9.0
1.5
WP
MA
MP/317
53.07
1
30
73
Sławomir Speth
Barbara Speth
1.5
1.5
WP
WP/254
53.03
1
31
21
Janusz Drozdowski
Tomasz Koźlecki
12.0
4.0
DS
DS/298
53.03
1
32
5
Stanisław Janiak
Lesław Cegiel
5.0
4.0
DS
DS/136
53.01
1
33
70
Janusz Kopras
Wojciech Kaniewski
4.0
4.0
WP
WP/254
52.91
1
34
24
Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DS
DS/298
51.82
1
35
3
Stefan Małowiecki
Zbigniew Bobak
3.0
3.0
DS
DS/136
51.77
1
36
30
Karol Kraska
Paweł Świątkowski
1.0
1.0
MP
DS
MP/317
51.72
1
37
58
Marcin Młodziński
Bartosz Młodziński
0.0
0.0
DS
MP/317
51.56
38
13
Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DS
DS/298
51.01
39
53
Kamila Kiraga
Aleks Bukat
2.0
1.5
MA
DS
MP/317
50.47
40
41
Bolesław Aleksandrowicz
Zbigniew Lange
0.5
1.0
ZP
MP/317
50.10
41
76
Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
4.0
2.0
WP
WP/254
49.99
42
63
Przemysław Pasiński
Maciej Betliński
2.0
1.0
MP
DS
MP/317
49.84
43
42
Elżbieta Kupczyk
Bogumił Kupczyk
1.5
4.0
KP
MP/317
49.06
44
36
Andrzej Ankiersztejn
Jakub Zatorski
4.0
1.5
PK
MA
MP/317
48.79
45
29
Łucja Ciborowska
Kinga Kowal
1.0
1.5
MP
MP/317
48.75
46
47
Dominik Zawada
Jerzy Danel
1.0
1.0
MP
SL
MP/317
48.30
47
8
Wiktor Mieszczanowicz
Edward Szafraniec
3.0
11.0
DS
DS/136
47.61
48
4
Ewa Nazaruk
Sylwester Gołdyn
3.0
2.0
DS
DS/136
47.59
49
6
Bogdan Sadowski
Stanisław Gołdyn
1.0
1.5
DS
DS/136
47.45
50
7
Henryk Gayny
Andrzej Augustyniak
2.0
5.0
DS
DS/136
47.21
51
67
Ryszard Baranowski
Aleksander Minta
0.0
0.5
WP
WP/254
-0.21
46.71
52
43
Kryspin Jankowiak
Eligiusz Lasota
0.0
1.5
DS
LD
MP/317
45.99
53
9
Anna Szatkowska
Sławomir Bogdanowicz
1.0
2.5
DS
DS/136
45.65
54
37
Dominik Caus
Michał Kuczkowski
1.5
2.5
SL
MP
MP/317
45.34
55
26
Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DS
DS/298
44.88
56
11
Stanisław Wachel
Jan Marcinkowski
5.0
4.0
DS
DS/298
43.54
57
65
Małgorzata Zielonacka
Tomasz Powęzka
2.5
2.0
WP
WP/254
0.42
43.32
58
64
Małgorzata Głazowska
Gabriela Koślacz
0.0
0.0
MA
MP/317
42.61
59
52
Bogumiła Jakubowska
Wojciech Idzikowski
3.0
0.0
WP
MP/317
42.02
60
35
Grzegorz Adamski
Krzysztof Lubkowski
4.0
2.0
ZP
MP/317
41.13
61
71
Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
1.5
2.0
WP
WP/254
41.07
62
48
Kacper Kowalski
Bartosz Safranionok
0.0
0.0
DS
MP/317
40.42
63
32
Jakub Rutkowski
Jakub Gawron
0.0
0.0
MP
MP/317
39.97
64
16
Andrzej Chodowski
Dariusz Artmański
2.0
4.0
DS
DS/298
39.73
65
18
Teresa Lubas
Anna Jankowska
0.5
3.0
DS
DS/298
36.45
66
17
Tomasz Struzik
Zbigniew Sosna
5.0
4.0
DS
DS/298
36.33
67
19
Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DS
DS/298
36.10
68
38
Martyna Gmurek
Maja Włodarska
0.0
0.5
MA
MP/317
35.66
69
74
Hanna Derdowska-Zimpel
Barbara Matuszewska
1.0
1.0
WP
WP/254
34.22
70
59
Filip Komendarek
Szymon Pawłowski
0.0
0.5
MA
MP/317
33.21
71
62
Maciej Godlewski
Dominik Florczak
0.0
1.0
MA
MP/317
30.26
72
56
Wiktoria Ciura
Dominik Kamelak
0.0
0.5
MA
MP/317
25.98
Statystyka ośrodków...