Turniej na maksy
Poniedziałek, 30 lipca 2018
Wyniki z 19 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka PM/102
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
6
220
Kazimierz Dominiak
Marek Bednarczyk
9.0
2.5
PM
PM/102
64.07
32
14
219
Krzysztof Antas
Piotr Suchodolski
19.0
5.0
PM
PM/102
61.44
28
15
218
Danuta Żabicka
Janusz Kobylarski
7.0
5.0
PM
PM/102
61.34
27
27
230
Jacek Piotrowski
Zbigniew Pinkiewicz
12.0
13.0
PM
PM/102
59.79
22
50
231
Zbigniew Prasek
Robert Krawczyk
5.0
5.0
PM
PM/102
56.18
12
55
210
Aleksander Chrenowski
Aldona Chrenowska
13.0
4.0
PM
PM/102
55.83
10
69
224
Remigiusz Góralczyk
Paweł Gruszczyński
5.0
7.0
ZP
LB
PM/102
55.07
7
73
232
Sylwester Walerowicz
Wacław Janicki
15.0
17.0
WP
PM/102
54.85
6
86
229
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
5.0
5.0
PM
PM/102
53.99
5
110
208
Michał Samet
Aleksander Kasprzak
2.0
18.0
PM
PM/102
52.38
3
112
205
Zofia Czarnecka
Marzena Banach
2.5
2.0
PM
PM/102
52.33
3
120
204
Ziemowit Nowak
Adam Walczyński
5.0
7.0
PM
PM/102
51.95
3
123
215
Janusz Przybyszewski
Edmund Pinkiewicz
11.0
12.0
PM
PM/102
51.64
2
145
228
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
12.0
5.0
PM
PM/102
50.57
1
153
227
Jacek Lew
Arkadiusz Matyjas
15.0
2.0
PM
PM/102
50.12
170
217
Szczepan Chruścicki
Leszek Ekert
4.0
0.0
PM
PM/102
49.22
171
214
Michał Wróblewski
Mirosław Wróblewski
3.0
2.5
PM
PM/102
49.17
190
211
Adam Suchodolski
Krzysztof Żak
4.0
5.0
PM
MP
PM/102
47.78
192
223
Kamil Puczyłowski
Krzysztof Przybielski
1.5
3.0
PM
PM/102
47.78
196
222
Antoni Sękowski
Marek Niesłuchowski
18.0
5.0
PM
PM/102
47.36
203
209
Krzysztof Niemkiewicz
Marek Fijałkowski
5.0
2.0
PM
PM/102
46.80
225
225
Dariusz Wiktorko
Jan Lech
1.5
5.0
PM
PM/102
45.60
230
221
Ryszard Kamiński
Andrzej Pella
4.0
4.0
PM
PM/102
45.02
242
203
Tomasz Czekała
Mirosław Giełczyński
1.5
1.5
PM
PM/102
43.61
245
226
Waldemar Niewiński
Jacek Liszewski
0.0
0.0
PM
PM/102
43.35
247
207
Dariusz Milewski
Andrzej Waleśkiewicz
2.0
2.0
PM
PM/102
43.16
253
212
Jarosław Drewing
Tadeusz Jakubiak
5.0
5.0
PM
PM/102
42.61
259
213
Ewa Zagórska-Onoszko
Tomasz Onoszko
0.0
0.0
PM
PM/102
41.82
266
206
Mirosław Małypan
Krzysztof Czapczyk
4.0
3.0
PM
PM/102
41.07
292
216
Tadeusz Panek
Jan Stanisławowicz
0.0
0.0
PM
PM/102
34.03
Statystyka ośrodków...