Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 26 lipca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
147Mirosław Sankiewicz
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZPZP/30873.439
28Piotr Klubiński
Piotr Kulesza
9.0
7.0
DSDS/673.6041.009
310Sophia Bałdysz
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DSDS/673.6040.498
422Ewa Orłowska
Andrzej Gintrowicz
1.0
0.0
MA
WP
MA/4139.397
520Iwona Wróblewska
Marcin Radwański
1.5
1.0
MA
MP
MA/4135.436
617Maja Żabierek
Piotr Wróblewski
4.0
2.0
SW
MA
MA/4134.176
741Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/2472.4033.445
830Alicja Pers
Krzysztof Ziewacz
0.0
5.0
MA
MP
MA/4133.224
949Edward Chodźko
Edward Kaczmarek
0.0
9.0

ZP
ZP/30830.904
1038Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/2472.4025.273
1124Zdzisław Gumkowski
Jan Chodorowski
1.0
18.0
MAMA/4119.352
1234Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WPWP/2472.4016.402
1321Małgorzata Wachowska
Krzysztof Klimczak
0.0
0.0
MAMA/4115.572
1435Henryk Duszyński
Małgorzata Zielonacka
4.0
2.5
WPWP/2472.4014.572
155Arkadiusz Poziemski
Samuel Bałdysz
2.5
5.0
DSDS/673.6013.152
1639Piotr Biderman
Zygfryd Banecki
3.0
4.0
WPWP/2472.4011.792
1715Włodzimierz Szczepanik
Tomasz Struzik
11.0
5.0
DSDS/6710.312
1833Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
1.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.408.361
199Wojciech Skonieczny
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/673.607.291
202Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/673.606.661
2112Lech Warężak
Małgorzata Turska-Marcinowska
11.0
7.0
DSDS/676.361
2236Włodzimierz Kwiatkowski
Edward Niewierowski
12.0
11.0
WPWP/2472.406.051
2348Józef Kowalczyk
Wincenty Glina
0.0
0.0
ZP/3084.171
2431Alicja Stefanowska
Maciej Masłowski
3.0
2.0
WPWP/2472.403.831
254Marek Rużyło
Krzysztof Obłój
5.0
4.0
DSDS/673.602.771
2619Mariola Miklaszewska
Teresa Roszkowska-Śliź
0.0
0.0
MA
WM
MA/41-3.61
2728Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
1.0
1.0
MAMA/41-5.57
2850Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/308-8.03
297Anna Jankowska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/673.60-8.20
3032John Catlow
Ryszard Nowicki
2.0
4.0
WPWP/2472.40-8.21
316Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/673.60-8.24
323Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/673.60-8.73
3323Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
2.0
2.0
WMMA/41-8.96
3413Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/67-9.27
351Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/673.60-9.34
3611Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/67-10.33
3718Jolanta Matusiak
Krzysztof Matusiak
2.0
2.0
MAMA/41-11.74
3844Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5
WPWP/2472.40-13.86
3926Tatiana Verkhos
Witold Czarniawski
3.0
4.0
MAMA/41-15.70
4051Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/308-15.73
4140Witold Szczepaniak
Tadeusz Lejwoda
5.0
3.0
WPWP/2472.40-17.51
4242Zenon Torzyński
Wiesław Rakowski
0.5
1.0
WPWP/2472.40-19.90
4346Marek Żakowicz
Jerzy Dziemidowicz
12.0
2.5
ZPZP/308-20.60
4443Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.5
1.0
WPWP/2472.40-29.03
4545Krzysztof Orzechowski
Jerzy Schulz
5.0
9.0
ZPZP/308-31.33
4652Kazimierz Wiliński
Bolesław Tomaszewski
7.0
0.0
ZP
ZP/308-32.79
4716Andrzej Suchodolski
Barbara Radomska
4.0
4.0
DSDS/67-37.93
4825Elżbieta Powązka
Robert Czeryna
0.0
0.0
MPMA/41-42.30
29Janina Orłowska
Marek Farecki
1.0
0.0
MAMA/41-42.30
5027Danuta Szczepanik
Mariusz JaŻdżewski
0.0
0.0
SL
PM
MA/41-46.96

Statystyka ośrodków...