Turniej na maksy

Środa, 25 lipca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
11Paweł Pietrażycki
Tomasz Bartnicki
5.0
5.0
LBLB/28564.8615
267Andrzej Mazurek
Karol Mońko
11.0
4.0
WPWP/24464.3315
36Zofia Miechowicz
Eugeniusz Szczepański
4.0
9.0
LBLB/28561.6314
424Waldemar Rybka
Rafał Śmiałek
5.0
4.0
MPMP/4061.2113
571Jarosław Lubczyński
Paweł Fiebig
5.0
2.5
WPWP/24461.2013
657Jerzy Bajka
Witold Beger
5.0
3.0
WPWP/24460.0612
776Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WPWP/24459.8511
861Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24459.4211
974Marcin Woźniak
Marek Sosiński
9.0
7.0
WPWP/24458.8810
1029Aleksandra Jurkiewicz
Andrzej Borek
5.0
5.0
MPMP/4058.6810
1192Romuald Bartoszko
Robert Pogorzelski
5.0
5.0
WPWP/25258.189
1265Małgorzata Zielonacka
Tomasz Powęzka
2.5
2.0
WPWP/24457.668
1348Jerzy Michałek
Włodzimierz Wala
21.0
19.0
SL
MP
MP/4057.518
1436Aleksander Jezioro
Andrzej Lubojemski
21.0
13.0
MPMP/4057.197
1579Marcin Szymański
Grzegorz Jędrzejewski
5.0
4.0
MP
WP
WP/24457.036
1668Jakub Nawrocki
Wiktor Chałupniczak
1.0
0.0
WPWP/24456.936
173Zbigniew Nahorski
Stanisław Pryputniewicz
11.0
5.0
LBLB/28556.515
1828Marek Jaworski
Andrzej Dudzik
12.0
12.0
MPMP/4055.675
1955John Catlow
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WPWP/24455.394
2031Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4055.073
2145Maria Krasowska
Marian Czopek
4.0
7.0
MPMP/4054.983
2232Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MPMP/4054.963
2321Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MPMP/4054.473
2430Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
12.0
12.0
MPMP/4054.083
2566Jadwiga Nowak
Jan Borychowski
11.0
13.0
WPWP/24453.903
2638Piotr Stopa
Grzegorz Latała
13.0
3.0
MPMP/4053.763
2744Przemysław Kurzak
Michał Igła
2.5
4.0
MPMP/4053.443
2875Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
13.0
9.0
WP
LB
WP/24453.413
2995Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25252.902
3093Radzisław Oczkowicz
Jan Olkowicz
4.0
4.0
WPWP/25252.532
3159Stefan Masternak
Marek Lis
5.0
3.0
WPWP/24452.332
3227Grzegorz Superson
Marek Heichel
11.0
4.0
MPMP/4052.262
3326Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
3.0
MPMP/4052.232
3477Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/24452.222
3535Wit Klapper
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
SL
MP
MP/4052.132
3649Bogusław Wardzała
Stanisław Urbanowski
7.0
7.0
MPMP/4052.122
3740Marek Adamczyk
Marek Kiepura
7.0
5.0
MPMP/4052.042
3894Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
5.0
5.0
WPWP/25251.852
3950Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
7.0
9.0
SL
DS
MP/4051.401
4051Tadeusz Garbacik
Adam Brodowski
12.0
1.0
MPMP/4051.221
4183Krzysztof Jordan
Włodzimierz Kwiatkowski
2.0
12.0
WPWP/24451.041
4225Janusz Natorski
Zdzisław Gędłek
5.0
5.0
MPMP/4050.961
4339Zbigniew Przeginiak
Wacław Gąssowski
4.0
12.0
MPMP/4050.761
4482Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.5
1.0
WPWP/24450.681
4546Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4050.671
4656Janusz Kopras
Wojciech Kaniewski
4.0
4.0
WPWP/24450.641
4747Grzegorz Andrzejowski
Aleksandra Pacura
5.0
2.5
MPMP/4050.551
4884Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.5
1.5
WPWP/24450.10
4913Adam Lenda
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MPMP/4050.02
5018Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4049.96
5180Ewa Knapik
Leszek Zembrowski
5.0
4.0
WPWP/24449.93
5214Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MPMP/4049.82
5388Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/25249.74
5490Adam Piszczek
Tadeusz Bryła
2.0
0.5
WPWP/25249.57
5512Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4049.46
5622Maciej Kędzierski
Konrad Ciborowski
3.0
11.0
MPMP/4049.43
5741Piotr Radzikowski
Tomasz Stryszawski
9.0
9.0
MPMP/4048.88
587Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
5.0
5.0
LBLB/28548.51
594Irena Hugiel
Lesław Hugiel
7.0
9.0
LBLB/28547.99
6011Hubert Jaworowski
Kazimierz Latawiec
13.0
11.0
MPMP/4047.71
6117Jacek Herman
Mirosław Kołton
11.0
9.0
MPMP/4047.40
6291Stefan Samól
Wiesław Hilbrecht
3.0
5.0
WPWP/25246.91
639Adam Małecki
Konrad Wójcik
5.0
4.0
LBLB/28546.66
6434Józef Gładysz
Antoni Paja
5.0
4.0
MPMP/4046.34
6573Hieronim Nowacki
Andrzej Pietrkiewicz
5.0
5.0
WPWP/24446.23
6686Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WPWP/24446.09
6710Jan Obuchowicz
Zygmunt Sanocki
9.0
5.0
LBLB/28546.02
6815Stanisław Jaros
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4045.95
6987Kajetan Granops
Waldemar Czajkowski
0.0
1.5

WP
WP/25245.80
7062Jerzy Kamiński
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WPWP/24444.99
718Marian Purczyński
Jerzy Szramowski
0.0
1.0
LBLB/28544.89
7272Krzysztof Janecki
Rafał Milinkiewicz
1.5
1.0
WPWP/24444.62
7364Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WPWP/24443.90
7481Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/24443.88
7516Tytus Bisping
Jerzy Jeleń
5.0
2.5
MPMP/4043.62
7637Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MPMP/4043.59
7720Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MPMP/4043.57
7833Marek Orłowicz
Paweł Skałacki
2.5
7.0
MPMP/4043.34
7953Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4043.31
8085Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.0
WPWP/24443.24
8189Andrzej Małdziński
Andrzej Malenta
4.0
5.0
WPWP/25242.52
8269Aleksander Buchholz
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.5
WPWP/24442.18
8343Maciej Śliwiński
Lech Adamus
2.0
1.5
MPMP/4042.14
8460Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WP
NZ
WP/24442.07
8570Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
1.5
1.5
WPWP/24441.75
8623Jacek Gurgul
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4041.32
8752Elżbieta Chodacka
Aleksandra Talaczek
2.5
2.0
SL
MP
MP/4041.17
8842Barbara Batkiewicz
Barbara Lesiecka
9.0
7.0
MPMP/4040.93
8963Janusz Suszczyński
Lidia Suszczyńska
4.0
0.0
WPWP/24439.03
9078Hanna Derdowska-Zimpel
Barbara Matuszewska
1.0
1.0
WPWP/24438.28
9119Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
3.0
5.0
MPMP/4038.19
922Arleta Czyż
Alicja Górska
0.0
0.0
LB/28532.93
9358Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.5
1.5
WPWP/24427.98

Statystyka ośrodków...